HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha

5:2

konec (3:0, 2:2, 0:0)

01.03.2015, 12:00 • Tipsport arena • Adam Joska (@AdamJoska2)

Ve třetí třetině se žádnému celku vstřelit branku nepodařilo, Pardubice tak nad Spartou vítězí rozdílem tří branek 5:2. (14:03:18)

60:00

59:40

Trebal schytal tvrdý hit, kvůli čemuž přišel o kotouč, ale ihned ho získal zpět.

58:45

Tvrdou ránu Merta příklepem vyrazil Kašpar vyrážečkou do rohu kluziště.

57:53

Pražané sice ztratili útočné pásmo, ale zůstávají u kotouče.

56:23

Mrázkova sražená střela končí pouze na zadním mantinelu.

55:46

Hosté hrají v plném počtu.

55:05

Mertovo nahození letělo moc vysoko, ale Pardubice zůstávajíu kotouče.

54:29

Po Pochobradského špatné rozehrávce se hosté osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

53:46

Matouš Horský (SPA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:31

Východočeši vybojovali kotouč ve vlastním obranném pásmu a poté pálil příklepem od modré čáry Bucek.

52:29

Po Rudyho nepřesné přihrávce se k puku dostala Sparta, která zakládá protiakci.

51:13

Javůrek vyhodil kotouč do střední třetiny, ale hosté ho rychle zaváží zpět do útočného pásma.

50:11

Zahradník vyčkával s přihrávkou tak dlouho, až přihrával těsně před Kašparem a ten puk vyrazil do bezpečí.

49:43

Blümel si nedokázal zpracovat pas do jízdy a puk mi sebrali hostující obránci.

49:08

Pochobradský protečoval kotouč do útočného pásma, tam ho ale nedokázal vybojovat.

48:36

Matýsův střelecký pokus z levého kruhu raději hostující gólman podržel v lapačce.

47:46

Machač zkusil zakončit k levé tyčce, tu si však Kašpar pohlídal a zakročil.

5:2

Branky a nahrávky: 8. Machač (Zahradník, Blümel), 11. Blümel (Bucek), 16. Chára (Dubovči), 30. Matýs (Machač), 37. Blümel (Javůrek) – 24. Pika (Arnošt, Procházka), 33. Pika (Nacházel, Hanuš)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Tříška) – Dubovči, Oliva, Rudy, Sýkora, Trejbal, Javůrek, Mikula, Mert – Blümel, Kostka, Matýs, Zahradník, Bucek, Machač, Chára, Pochobradský, Hlaváček.

HC Sparta Praha: Kašpar (Wolf) – Imlauf, Simotics, Vízner, Hanuš, Horský, Tůma, Mysliveček, Procházka – Vokurka, Flídr, Švarc, Pika, Šišolák, Nacházel, Kropáček, Wojnar, Safin, Arnošt, Mrázek.

Rozhodčí: Rulíček – Teplý, Špulák