Play-out DHL extraligy juniorů

HC Motor České Budějovice – HC Olomouc

6:3

konec (3:2, 1:1, 2:0)

01.03.2015, 17:00 • Burvar aréna, České Budějovice • Imrich Hrabovský (@imrwere)

58:04

Emil Švec (CEB) dostává 2+2 minuty za hrubost a ve stejném čase se shodným prohřeškem provinil i Jan Klvaňa (OLO), který si odsedí minuty pouze dvě. Olomouc má možnost dvou minut početní převahy.

55:27

Petr Škopek (CEB) vyslán na trestnou lavici, provinil se hákováním.

54:45

České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí hráči hrají s opravdovou vervou. DAVID BÍLEK měl odkrytý prostor a tak z oblasti pravého kruhu vyslal tvrdou ránu na Slezáka. Ten, ač dobře viděl, nezasáhl a střelec si připsal dnešní třetí branku! Asistence: Petr Panáček.

53:37

Při signalizovaném vylouční hostujícího týmu se domácí hráči ujímají dvoubrankového vedení. MARTIN KOUPAL se v předbrankovém prostoru dostal ke střele a Slezák nestačil reagovat. Asistence: Jakub Šuhaj, Emil Švec.

46:33

Emil Švec si odsedí dvě minuty za hákování.

42:28

Jan Štefka(OLO) dostává menší trest za zahákování soupeře. Domácí tak mají další výhodu početní převahy.

37:42

Matěj Tomek (OLO) dostává menší trest za hákování a domácí dostávají výhodu pěti hráčů proti třem.

36:08

Jan Štefka (OLO) zasáhl obránce Matouška vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

31:21

Janek Křikava (CEB) – Dvě minuty za držení protihráče.

28:54

Hráči Olomouce přestali hrát v domění, že brankář Slezák má kotouč ve své moci. VLADIMÍR HANUS si však nedohraného puku všiml a zasunul jej do brány. Asistence: Pavel Samohejl, Petr Škopek.

28:15

Tomáš Markl (OLO) tvrdě srazil Josefa Matouška a je poslán na dvě minuty na trestnou lavici.

20:50

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté opět dokázali vyrovnat po chybě v rozehrávce domácích obránců. Ve zmatku před Mazúchem se nejlépe zorientoval MARTIN KONEČNÝ dostal kotouč za záda domácího brankáře. Asistence: Jiří Horák.

14:30

David Nesvadba (OLO) si odpyká dvouminutový trest.

13:29

Střídání brankářů na straně Olomouce. Jakuba Urbische nahradil Martin Slezák.

13:29

Domácí jdou opět do vedení. DAVID RUDA dostal přihrávku od Jaroslava Vostřáka, objel branku a překvapil Urbische. Ten se nestihl přesunout. Asistence Jaroslav Vostřák, Jakub Šuhaj.

12:28

A je vyrovnáno. Před odkrytou branku dostal nabito MATĚJ PAVLOVSKÝ a ten už se nemýlil. Asistence: David Nesvadba, David Janás.

08:22

Na trestnou lavici je poslán hostující hráč Jan Štefka (OLO), který odpyká trest za hráčskou lavici.

07:28

Netrvalo dlouho a hosté svou první početní výhodu využívají. Ranou z vrcholu levého kruhu MATĚJ PAVLOVSKÝ překonal brankáře Mazúcha. Asistence: David Nesvadba.

06:21

Vyloučen domácí hráč Václav Pašek (CEB) na dvě minuty.

04:47

Domácí hráči se ujímají dvoubrankového vedení. Ranou z ostrého úhlu překonal DAVID BÍLEK překvapeného Urbische. Asistence: Petr Panáček, Milan Břečka.

00:59

DAVID BÍLEK přejel modrou čáru a prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Josef Žáček.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Bílek (Žáček), 5. Bílek (Panáček, Břečka), 14. Ruda (Vostřák, Šuhaj), 29. Hanus (Samohejl, Škopek), 54. Koupal (Šuhaj, Švec), 55. Bílek (Panáček) – 8. Pavlovský (Nesvadba), 13. Pavlovský (Nesvadba, Janás), 21. Konečný (Horák)

HC Motor České Budějovice: Mazúch – Škopek, Hanus, Žáček, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Bárta, Samohejl, Ruda, Šuhaj, Bílek, Guman, Švec, Panáček, Vostřák, Koupal, Pašek

HC Olomouc: Urbisch (14. Slezák) – Klvaňa, Nesvadba, Tomek, Hes, Jeklič, Škoda – Štefka, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Horák, Kropáč, Konečný, Janás

Rozhodčí: S. Mertl, Pražák – Samuel, J. Mertl