Jan Hejda (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:52.
2. Devan Dubnyk (MNS) 33 zák., 1 gól, 97.1%

Trestné minuty: 18 – 24
Využité přesilové hry: 0/7 – 0/3
Bodyčky: 22 – 12
Vyhrané vhazování: 37 – 25.
Je dobojováno! K radosti několika desítek hostujících fanoušků si Minnesota připisuje cenné dva body z ledu Colorada a výrazně si polepšuje v boji o nejlepší osmičku, po dnešním zápase mají Wild náskok tří bodů na Kings a Flames. Naopak Avalanche odchází z klíčového zápasu bez bodu, na nejlepší osmičku ztrácí pět bodů a navíc má odehráno o dva zápasy více než třeba Los Angeles.

60:00

59:57

To je trochu zbytečná kaňka na jinak zajímavém zápasu, který už je ale dávno rozhodnutý.

59:57

A do kabin je poslán také Gabriel Landeskog, který neunesl porážku a dostal se do konfliktu mezi střídačkami.

59:57

Frustrovaný McLeod si to v samotném závěru rozdal s Charliem Coylem, oba rohovníky od sebe museli oddělit až rozhodčí, kteří je posílají přímo do kabin.

59:52

Ještě jedno vhazování ve středovém kruhu.

59:45

Hosté se už radovali ze čtvrté vstřelené branky, jenže Brodziak zasáhl kotouč vysokou holí a gól tak nemůže být uznán!

59:33

Fanoušci povzbuzují své miláčky, jenže hra se zasekla u střídaček.

59:18

Nyní se už Minnesota osvobodila šikovněji a situace už je pro Colorado kritická.

59:08

Brodziak z obranné třetiny minul soupeřovu branku, což znamená zakázané uvolnění.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:48

Ani nyní se veterán Iginla neprosadil a Dubnyk si poté v brankovišti poradil i v nepřehledné situaci.

58:43

58:32

Zmar domácích pokračuje, tečovaná střela Iginly Dubnyka neohrozila.

58:16

Iginla ve změti těl nestihl zakončit a puk se dostal zpět na modrou čáru.

57:54

Barrie už nestihl puk v útočné třetině a pak musel zapracovat i v obranné činnosti.

57:35

Duchenova střela byla zablokovaná, vyhození do prázdné branky ale nezamířilo a hra se nepřerušuje.

57:24

Tanguay přihrál k brance MacKinnonovi, tomu nevyšlo zpracování a dostal se s pukem ze střelecké pozice.

57:06

Jenomže Minnesota vyklidila obrannou třetinou a domácí jsou od Dubnyka hodně daleko.

56:43

Nate Prosser zasáhl soupeře hokejkou do obličeje a Wild budou ve čtyřech čelit šesti hráčům Avalanche.

56:24

Dubnyk zastavil v brankovišti nahození a chytře se rozhodl rozehrát na spoluhráče.

56:06

Haula zasekl na modré, elegantně počkal na Fontaineho, ale ten nestihl zakončit do prázdné klece.

55:55

Po komerční přestávce je branka Colorada prázdná, domácí v šesti!

55:55

První Redmondově střele chyběla přesnost, druhá byla zablokovaná Folinem a střelu O´Reillyho zlikvidoval Dubnyk.

55:45

Solidně hrající Everberg se rychle vydal na druhou stranu, tečovaná střela ale skončila u zadního hrazení.

55:32

Schroeder chtěl přesný opak, jenže z pravého kruhu minul.

55:15

Začala poslední pětiminutovka třetí třetiny, Colorado se potřebuje co nejrychleji dotáhnout na rozdíl jediné branky.

55:03

Zakázané uvolnění Avs vrátí hru do blízkosti Semjona Varlamova.

54:41

Folinova střela byla ještě tečovaná, ale to jen do prostoru u rohu hřiště.

54:32

Pominville se už dostal do ostrého úhlu, a tak raději vyrazil za branku Avalanche.

54:13

Brodinovu střelu viděl Varlamov na poslední chvíli, ve spolupráci s Barriem ale celou situaci zvládl.

53:54

Vanek prchal s Bergenheimem na jediného obránce Guenina, pokus prvně jmenovaného však Varlamov vyrazil.

53:33

Po zablokování střely ma naopak Schroeder, který s bolestivou grimasou odjel na hráčkou lavici.

53:19

MacKinnon je zpět na střídačce, to je moc dobrá zpráva pro Avs, kterým rychle ubývá čas na srovnání.

52:56

O´Reilly se ocitl až u modré čáry, dobrou střelu ještě dorážel Everberg, ovšem Dubnyk se bleskurychle zorientoval.

52:49

O´Reilly hledal spoluhráče mezi kruhy, až tam ale puk neprošel.

52:31

52:26

Colorado nevyužije ani tuto přesilovku, touš je v útočné třetině Minnesoty.

52:19

Tanguay si všiml naprosto volného Barrieho, jenže jeho golfák zamířil přímo na hrudník Dubnyka.

52:03

Nyní už ano a pětadvacet vteřin před koncem početní výhody je puk u Varlamova.

51:52

Dumba si pohlídal Tanguaye, jenže se mu nepodařilo vyhodit.

51:33

Další osvobození Minnesoty, jež může v poklidu vystřídat.

51:15

Menší závar před Dubnykem hostující obránci vyřešili vyhozením k útočné modré čáře.

50:58

Nyní už Iginla pálil z levého kruhu a Dubnyk chvíli nevěděl, kde má kotouč.

50:42

Iginla u modré čáry v kleče neudržel puk ani útočné pásmo pro Avs.

50:31

V přesilovce Coloradu nepomůže Nathan MacKinnon, který musel odejít do kabiny na šití krvavého zranění v obličeji.

50:31

Christian Folin vyhodil puk z obranného pásma mezi diváky a zaslouženě odjíždí na trestnou lavici za zdržování hry.

50:11

Pěkný průnik Barrieho skončil u pravého mantinelu, kde byl donucený odevzdat puk.

49:47

Tanguay objel branku a přihrál Landeskogovi, jehož střelu schytal Parise.

49:37

Dubnyk si za brankou nadělal menší problémy, Avalanche ho ale zatím neprověřili.

49:23

Haula svou střelou trefil jen Hejdu a poté opět zlomil hůl. Nenařezal je hráčům někdo?

49:04

Bergehnheim přihrál doleva na rozjetého spoluhráče, který ale nezamířil přesně.

48:33

48:23

Avalanche dostali puk přes všechny čáry a z přesilovky Wild zbývá už jen pár vteřin.

48:09

V posledních dvou minutách se na ledě objevily hned tři zlomené hokejky, nyní to nepřineslo žádné komplikace, protože puk skončil v ochranné síti.

48:05

Ruský gólman ve službách Avalanche se v posledních vteřinách rozhodně nenudí, další ránu na něj vyslal Matt Dumba.

47:55

Varlamov dobře viděl na střelu z levé strany a přerušením dovolil spoluhráčům vystřídat.

47:34

Coyle se drze vydal mezi tři protivníky, kteří mu nepovolili ohrozit Varlamova.

47:15

Koivu nabil Suterovi, po jehož střele se ještě snažil dorážet Parise, ale domácí vyhodili.

47:06

Koivu křižným pasem našel Pominvilla, který z první trefil dobře postaveného gólmana.

46:58

Hosté zatím pouze kombinují daleko od branky Semjona Varlamova.

46:39

O´Reilly při buly zlomil hůl a Colorado hraje prakticky ve třech!

46:33

Další komplikace pro Laviny. Tyson Barrie dohrál souboj s Niederreitrem a dostává dvouminutový trest za hrubost.

46:22

Avalanche mají před sebou těžký úkol, pokud do třinácti minut nedají dvě branky, tak se jejich šance na playoff rapidně sníží.

45:59

Colorado se chtělo tak rychle vrhnout do útoku, až z toho vznikl icing.

Jason POMINVILLE - 1:3

45:50

Minnesota právě vstřelila branku!
Tak to je ledová sprcha pro Colorado! Mikael Granlund získal puk v obranném pásmu, jedinou přihrávkou dokonale rozebral obranu Avs a JASON POMINVILLE se z pravého kruhu nemýlil, když vypálil nad lapačku pod horní tyč. Asistence: Mikael Granlund.

45:34

Domácí ostřelují branku Minnesoty, ta ale odolává, jelikož Avs pálí většinou mimo tři tyče.

45:19

Dubnyk, který chytá dvacátý zápas v řadě, vychytal i další střelu a přerušil průběh zápasu.

44:58

Vraťme se ale k hokeji, Everberg nabral vysokou rychlost a bekhendem prověřil pozornost Dubnyka.

44:50

Několik desítek vteřin po přerušení hry se do sebe pustili Kyle Brodziak a Nate Guenin. Hostující hráč svého soka povalil na led a společně odjíždí na trestnou lavici.

44:50

Tyson Barrie si vyšlápl na Prossera, ten chvíli zůstal na ledě, a tak sudí raději přerušili.

44:36

To bylo dobré střídání třetího útoku Minnesoty, která se nespoléhá na bránění a sama chce přidat třetí branku.

44:16

Coyle se obtočil kolem branky i Hejdy, ale Varlamov uchránil svůj tým od inkasované branky.

44:03

Niederreiter z rohu parádně našel Schroedera, ten při brždění ale netrefil puk ideálně.

43:55

Duchene se obtočil kolem obránce, jenže za brankou o kotouč přišel.

43:29

MacKinnon se natlačil před Dumbu, ale nezasunul kotouč za Dubnyka a po přerušení frustrovaně udeřil do mantinelu.

43:07

Holden nahodil za branku, kde si puk zastavil Dubnyk a nedovolil Avs zahrozit.

42:57

Po nepřesné střele od Vaneka se domácí hnali dopředu, jenže čárový odpískal ofsajd.

42:43

Pěkným hitem se prezentoval Landeskog, který nasadil strom Folinovi.

42:26

To se dá říct i o snaze na druhé straně, Avalanche zastavilo postaveními mimo hru.

42:21

Fontaine přihrál jen na paty Brodziaka a z útoku Minnesoty tak nic nebylo.

41:57

Duchene si najel do pravého kruhu, bekhendová střela však skončila na výstroji Dubnyka.

41:36

Brodinova střela z první byla zablokovaná a domácí dostali puk z obranného pásma.

41:13

Coyle prodloužil přihrávku Dumby k zadnímu mantinelu, kde se bojuje o každý centimetr ledu.

40:44

Jason Pominville nevyužil chybu v bránění Colorada a jen vyprášil beton Varlamova.

40:18

O první střelu se ve třetí třetině postaral Mitchell, ale Dubnyk srazil puk do ochranné sítě.

Vyhrané vhazování: 25 – 14.
Druhá třetina se trochu protáhla, hrál se v ní vynikající hokej s velkou řadou šancí. Také ve druhé přestávce si však Minnesota může užívat jednobrankového vedení. Ve dvaadvacáté minutě sice vyrovnal Talbot, ale o osm minut později se po přesilové hře prosadil Haula, který se tak postaral o druhý gól čtvrté formace Wild. Colorado si vypracovalo velký tlak v dlouhé přesilovce, kvůli špatné koncovce ale kotouč většinou létal mimo branku.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59

Haula si ještě sjel za domácí branku, po přihrávce do ohně už ale nikdo nestihl vystřelit.

39:46

Brodziak pálil v z velké dálky, ruský gólman zasáhl a jeho spoluhráči vyhodili přesně na soupeřovu branku, ovšem Dubyk byl pozorný.

39:30

Brodin měl spoustu prostoru na levé straně, ani ten mu k přesné střele nepomohl.

39:13

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:58

Pár vteřin před koncem oslabení se Avs osvobodili, ani tato přesilovka hostům moc nevychází.

38:38

Suter vyzval ke střele svého spoluhráče na pravé straně, ten ale minul zařízení.

38:30

Granlund poslal puk mezi kruhy na Niederreitera, tomu se však nepovedlo zakončit.

38:13

Suterova střela od modré byla sražená a puk navíc odskákal k červené čáře.

37:48

Avs se znovu dobře brání a Minnesota se nemůže dostat do kombinace.

37:29

Začátek oslabení Avalanche vyšel, když pohodlně vyhodili puk k brance Dubnyka.

37:13

Minnesota může navýšit své vedení v přesilové hře, za katr poslušně usedl Redmond.

37:12

Parise se natáhl po kotouči a ve středním pásmu šikovně vysunul Schroedera, jeho pokus však vyrazil Varlamov ramenem.

36:57

Z boje u hostující střídačky vzešli vítězně Wild, ti ale znovu vyhodili na icing.

36:29

Přihrávka na Barrieho nebyla přesná a kanadský obránce se musel schovat až za vlastní branku.

36:20

Minnesotě nevyšla rozehrávka a hosté se provinili zakázaným uvolněním.

36:14

Talbot si obhodil jednoho soupeře, na druhého už u hrazení nevyzrál.

36:03

Bergenheim převzal puk na levém křídle, střelu příklepem ale Varlamov zpacifikoval.

35:43

Po dlouhé době zahrozili i hosté, z pravého mantinelu to jmenovitě bylSchroeder, ale Varlamov kotouč pohodlně lapil.

35:24

Hodně divokou pasáž hry uklidní komerční přestávka, po které se vrhneme do závěru druhé třetiny.

35:24

Tanguay zpoza branky přihrál Redmondovi, po jehož ráně pokryl Dubnyk i dorážku.

35:12

Redmond branku také minul, ale Avs nepřišli o útočné pásmo.

34:59

34:51

Bojujeje se v rohu hřiště, odkud domácí jen těžko ohrozí branku Dubnyka.

34:32

A další vyhození Divočáků, kteří asi přečkají bez úhony i tuto kritickou situaci.

34:19

Minnesota vyhodila a nyní už mají hosté na ledě čtyři hráče.

34:07

Právě ten se znovu dostal do zakončení, ale domácí hráči se nemůžou trefit mezi tři tyče.

33:56

Barrie pálil z pravého kruhu a neujala se ani dorážka O´Reillyho!

33:47

Po další nepřesné střele začala dvojnásobná přesilovka Avalanche!

33:30

Landeskog váhal se střelou, tu nakonec musel vyslat Iginla, ale Dubnykovi pomohli obrácni.

33:08

Trojice bránících hráčů vyhodila kotouč do bezpečí, postaral se o to Brodin.

32:59

Dějí se to v Pepsi Center věci! Colorado rychle obrátilo hru a Landeskoga musel podrazit Justil Fontaine, který posílá hosty zpět do tří.

32:50

Koivu se vrátil z trestné lavice a sebral kotouč chybujícímu Barriemu. V nájezdu však neuspěl a Varlamov uchránil svůj tým od inkasované branky!

32:33

Domácí drží kotouč, jenže kromě zablokované střely zatím nic nevymysleli.

32:19

Avs mají v útočném pásmu hodně prostoru, přesilovka 4 na 3 je velmi výhodná.

32:06

Rozhodčí opět vylučují! Na ledě se totiž objevilo pět hráčů Minnesoty, za což na trestnou lavici usedá Schroeder.

31:57

Colorado dostalo puk z obranného pásma, čtveřice domácích se však musí rychle vracet.

31:34

Dumba napřáhl k dělovce od modré, jenže puk letěl hodně mimo.

31:27

Síly na ledě se rovnají. Za nedovolené bránění je vyloučený Nathan MacKinnon, který v útočném pásmu fauloval Brodziaka.

31:24

O´Reilly měl mezi kruhy překvapivě dost času ke střele, do prostoru branky se však netrefil.

31:11

Ani po další střele z levé strany nemusel Devan Dubnyk zasahovat.

30:52

Barrie dostal přihrávku před odkrytou branku, střela z první mu ale nesedla.

30:41

Mikko Koivu podrazil Nathana MacKinnona a inkasuje menší trest. Na přesilovce pro Colorado nic nezměnila ani následná rozmíška u mantinelu.

30:25

Chybnou rozehrávku hostů mohl potrestat MacKinnon, to se mu sice nepovedlo, ale Avs si zahrají přesilovku.

29:59

Everberg byl za brankou tísněný a přihrávku podél mantinelu ukořistili Wild.

29:49

Duchene se snadno dostal až do blízkosti Dubnyka, který ale na jeho střelu vyzrál a udržel puk ve výstroji.

29:29

Na branku Varlamova se hnala další pohroma, jenže domácí obraně pomohl soupeřův ofsajd.

Justin FONTAINE - 1:2

29:09

Avalanche se sice bravurně ubránili v oslabení, ale krátce po něm přece jenom inkasují. Brodin přihrávkou z obranného pásma rozjel bleskovou akci hostů, Haula z levé strany naservíroval puk před branku JUSTINU FONTAINEMU, jenž lehce poslal puk nad padajícího gólmana a vrátil Minnesotě vedení. Asistence: Erik Haula, Jonas Brodin.

28:58

28:57

Až v závěru přesilové hry zahrozil Coyle, ale po jeho střele Colorado znovu vyhodilo.

28:36

Diváci šílí, Avs už přes minutu drží v oslabení puk!

28:22

Dubnyk špatně rozehrál, Landeskog mu sebral kotouč, ale přihrávka před branku nikoho v modrém nenašla.

28:05

Landeskog dostal puk k Gueninovi a Colorado v oslabení svého soupeře do ničeho nepouští.

27:44

Everberg dojel vyhození Tanguaye a ušetřil několik cenných vteřin.

27:26

Colorado se v pohodě brání a hosté se nemůžou dostat do střeleckých pozic.

27:04

Suter přihrál od modré Parisemu, který dělovkou otestoval pevnost hrazení za brankou.

26:58

První přesilovku si po krosčeku Brada Stuarta zahraje také Minnesota. To však až po komerční pauze.

26:53

Další zakázané uvolnění, tentokrát se jim provinilo Colorado a vhazuje se po pravici Varlamova.

26:31

MacKinnon se vřítil do útočného pásma, ovšem Dubnyka střelou příklepem nepřekonal.

26:24

Proti Granlundově střele z levého bodu pro vhazování už ano a Avs vzápětí odpravili puk na icing.

25:59

Teď se konečně k puku dostali i hosté, Varlamov však zasahovat nemusí.

25:36

Avalanche zůstávají u kotouče i po přesilové hře, což se divákům pochopitelně líbí.

25:15

24:54

Duchene dostal přihrávku od Tanguaye a Dubnyk si musel u levé tyče dávat velký pozor.

24:27

Duchene přihrávkou ze zadního mantinelu hledal někoho před brankou, rychleji se zorientovali hosté a vyhodili.

24:04

Barrieho pas na Iginlu byl sražen na útočnou polovinu Wild.

23:45

Minnesota odrazila domácí útok, který pokračuje už ve středním pásmu.

23:25

Jarome Iginla převzal přihrávku od Landeskoga, před brankovištěm ale nedostal puk za záda Dubnyka.

23:15

Sean Bergenheim zahákoval Guenina a nová posila z Floridy si jde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

23:02

Barrie vystřelil tak trochu z nouze a podle toho to také vypadalo, mezi kruhy puk zastavili hráči soupeře.

22:42

Dumba nabil na střelu Scandellovi, jehož prudkou ránu vyrazil Varlamov nad hrazení.

22:37

Teď už Varlamov přerušil hru, když na něj vypálil Kyle Brodziak.

22:10

Se střelou Granlunda neměl Varlamov žádné větší potíže.

21:55

Začátek druhé třetiny se nám pořádně protáhl, to však domácím fanouškům díky vstřelené brance asi moc nevadí.

Maxime TALBOT - 1:1

21:32

Colorado právě vstřelilo branku!
Avs se opravdu můžou radovat z gólu na 1:1! Dubnyk po nevyzpytatelném odrazu od mantinelu ukryl kotouč pod betonem, ten ale evidentně měl za brankovou čárou. Jako autor branky je určen MAXIME TALBOT. Asistence: Nick Holden.

21:32

Celou situaci nakonec posoudí rozhodčí u videa, který by měl branku uznat.

21:32

Velké problémy pro Dubnyka, kterého zaskočil nepříjemný odraz o mantinelu, po kterém se snažil puk do branky zasunout McLeod, ale bývalý gólman Arizony podle sudích udržel puk před brankovou čárou, což možná nebyla pravda.

21:16

Landeskog posunul puk na modrou čáru, odkud také nepřiletěla přesná střela.

20:53

Nino Niederreiter se dostal ke dvěma střeleckým pokusům, v obou případech ale minul.

20:25

Everberg si udělal prostor ke střele, avšak lapačka Dubnyka byla na místě.

20:15

Nahození domácího obránce se od zadního mantinelu odrazilo do brankoviště, kde Dubnyk raději ukryl touš pod lapačkou.

20:07

Už po sedmi vteřinách hry je hra přerušena pro ofsajd Minnesoty.

Vyhrané vhazování: 10 – 5.
V první třetině mohli diváci v Pepsi Center vidět vyrovnaný hokej, oba týmy na soupeřova gólmana vyslali osm střel, ovšem překonán byl pouze Varlamov, jenž podcenil střelu Hauly, díky kterému můžou být hosté před druhou třetinou spokojenější. Colorado však nemusí skládat zbraně, o osudu utkání ještě zdaleka rozhodnuto není.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:56

Pokus Fontaineho byl sražen do rohu hřiště, odkud už hosté nestihli zahrozit.

19:33

Duchenova přihrávka ze zadního mantinelu byla obráncem přečtena, ale Wild zůstávají v obranném pásmu.

19:09

Landeskog po přihrávce od MacKinnona mířil z levého mantinelu mezi betony, ty však Dubnyk sklapl k sobě včas.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:52

Suterova přihrávka zůstala nepochopena a místo útoku Wild se píská icing.

18:44

Tanguay zadovkou přenechal Mitchellovi, jehož střela byla sražená do ochranné sítě za brankou Devana Dubnyka.

18:23

Krátce po vhazování vypálil Holden, ale puk k Dubnykovi neprošel.

18:19

Pominville se s ničím nepáral a odpálil puk na zakázané uvolnění.

18:07

A znovu se Colorado samo dostalo z útočného do středního pásma.

17:37

Přihrávka domácího hráče směřovala mezi Barrieho a Guenina, kteří se vrátili pro puk do obranného pásma.

17:14

Ryan O´Reilly nabral solidní rychlost a prosmýkl se mezi soupeřovými obránci, z bezprostřední blízkosti už ale Dubnyka nepřekonal.

16:48

Cliche přihrál jen Hejdovi, po přihrávce na O´Reillyho se ale museli domácí vrátit.

16:14

Redmond se dostal do menších problémů, jeho kolega ale odpálil puk do bezpečí.

15:57

Postavení mimo hru Minnesoty Wild.

15:22

Vanek přihrával zpoza branky, ale puk putoval k brance Dubnyka.

14:53

Grandlud mířil zápěstím ke vzdálenější tyči, tu ale střela minula.

14:43

Třetí formace Minnesoty se dostala do ofsajdu, který čárový sudí moc dobře viděl.

14:18

Ani jednomu z týmů se nedaří na delší dobu podržet kotouč, který se většinou nachází na hokejkách obránců.

13:48

Brodziak ukradl puk ve středím pásmu, se střelou zápěstím si však ruský gólman Avalanche poradil.

13:17

Suter po přihrávce od Bergenheima ztratil kotouč, ale hosté jej rychle získali zpět.

12:48

Barrie nabil Guenonovi, ten ale napálil puk jen do zadního mantinelu.

12:05

Parise jel se spoluhráčem na jediného obránce, vzal zakončení na sebe, ale Varlamov se tentokrát překvapit nenechal.

11:46

Iginlovu střelu vyrazil Dubnyk před Holdena, ten při pokusu o dorážku ale promáchl.

11:34

Odpovědět mohl Barrie, ten si z pozice obránce najel až před branku, ale Dubnyk byl připraven.

Erik HAULA - 0:1

10:49

Wild se po nenápadné akci ujímají vedení! Brodziak několik vteřin držel kotouč v rohu hřiště, poté přihrál za branku Fontainemu, jenž dal puk na brankovou čáru ERIKU HAULOVI, jehož střela z nulového úhlu propadla do branky mezi tyčkou a Varlamovem, který určitě nemá čisté svědomí. Asistence: Justin Fontaine, Kyle Brodziak.

10:27

Brodziak roztáhl hru doprava na Fontaineho, jehož střelu si Varlamov i levé tyče pohlídal.

10:04

Tvrdá střela hostujícího obránce Prossera neměla gólové parametry.

09:38

Guenin to zkusil od modré čáry, tečovaná střela se však sotva došourala k brankovišti.

09:08

Přechod do útoku Colorada přerušilo postavení mimo hru.

08:51

Avs ztratili puk v nebezpečném prostoru, Varlamov musel být v pozoru, ale jeho spoluhráči situaci zvládli.

08:32

Jan Hejda se dostal do křížku se Scandellou, hra byla přerušena, ale vylučovat se asi nebude.

08:24

Niederreiter dostal z levé strany přihrávku mezi kruhy, odkud však nezamířil mezi tři tyče!

08:07

Coyle zastavil přihrávku domácího hráče a založil útok Minnesoty.

07:43

MacKinnon pálil z pravé strany, Dubnyk kotouč nadvakrát zkrotil a následuje komerční pauza.

07:24

07:16

Duchene se natáhl pro kotouč, za brankou Dubnyka o něj ale přišel.

06:48

Holden zastavil kotouč už ve středním pásmu a hráči Colorada se musí vrátit.

06:24

Po dalším zákroku kanadského gólmana se Minnesotě povedlo vyhodit.

06:07

O´Reilly vrátil kotouč Landeskogovi, po jehož střele měl Dubnyk menší problémy.

05:43

Domácí se drželi pouze u mantinelu, přihrávka na modrou čáru navíc doklouzala až za Varlamova.

05:24

První přesilovou hru si zahraje Colorado, za sekání je vyloučen Marco Scandella.

05:15

Talbot nezpracoval krátkou přihrávku od Landeskoga a Devan Dubnyk může být v klidu.

05:02

Varlamov střelu Brodina pouze vyrazil před brankoviště, po menším zmatku ale kotouč pokryl.

04:34

Stuart zablokoval střelu z levého kruhu jen na hokejky hráčů Minnesoty.

04:29

Colorado se osvobodilo jen za cenu zakázaného uvolnění.

04:08

Bergenheimova rána přesná nebyla, Minnesota ale zůstává v útoku.

03:51

U střídaček vznikla menší rozmíška, rozhodčí ale ani nepřerušili hru.

03:36

Odražený kotouč vypálil Hejda, jenž však neměl přesnou mušku.

03:15

Rozjetý MacKinnon přenechal Clichemu, který trefil beton Dubnyka.

02:51

Oba týmy si několikrát vzájemně vyměnily kotouč, o který se bojuje za Varlamovem.

02:25

Colorado kontrolovalo puk na vlastní polovině, nahození však dojel Folin.

01:57

Nyní už Dubnyk zasahoval, když musel vyrazit střelu Everberga.

01:39

Landeskog si najel až mezi kruh,y z dobré pozice však minul.

01:16

Pominville se už napřahoval ke střele, jeden z obránců mu puk na poslední chvíli vypíchl.

00:28

McLeod tvrdě srazil na led Vaneka, čímž ukončil první útok Minnesoty.

00:01

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Barrie, Guenin, Redmond, Hejda, Holden, Stuart – MacKinnon, O´Reilly, Landeskog – Iginla, Duchene, Talbot – Everberg, Mitchell, Tanguay – Carey, Cliche, McLeod.

Minnesota Wild: Dubnyk (Backstrom) – Brodin, Suter, Dumba, Scandella, Folin, Prosser – Vanek, Koivu, Bergenheim – Pominville, Granlund, Parise – Schroeder, Coyle, Niedereiter – Fontaine, Brodziak, Haula.

Rozhodčí: Morton, Rooney – Murchison, Rody.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

10.10.2014 Minnesota – Colorado 5:0
01.05.2014 Colorado – Minnesota 4:5 po prodl.
29.04.2014 Minnesota – Colorado 5:2.
V zápase dvou rivalů z Centrální divize se potká sedmý s jedenáctým týmem Západní konferenci. Colorado na svého dnešního soupeře ztrácí šest bodů, vítězství Wild by jim tak hodně zmenšilo šance na postup mezi nejlepší osmičku. Divočákům se v posledních pěti zápasů povedlo hned čtyřikrát vyhrát, Avs si připsali dvě prohry ze zápasů proti Los Angeles a Nashvillem.
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné nedělní ráno při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od čtyř hodin se můžeme těšit na duel mezi Coloradem Avalanche a Minnesotou Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:3

Branky a nahrávky: 22. Talbot (Holden) – 11. Haula (Fontaine, Brodziak), 30. Fontaine (Haula, Brodin), 46. Pominville (Granlund)

Rozhodčí: Morton, Rooney – Murchison, Rody

Diváci: 18 087