2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – SK Karviná

5:2

konec (2:0, 1:1, 2:1)

25.02.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

Tipsport: 1.15 6.6 7.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V této periodě nejprve domácí zvýšili na 5:1, poté ještě hosté na vlas stejnou akcí jako u předchozího gólu dovršili na 5:2. Tento stav je také výsledkem dnešního utkání. Ode mne to bude pro tuto chvíli vše, přeji krásný zbytek večera. (19:44:17)

60:00

59:58

A z pozice za klecí už se ani nedostane.

59:09

Týmy ještě střídají, touš za domácí brankou.

58:30

Vsetínští to už spíše jen zkouší v útoku.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24

Domácí opět v okolí Motálkovy svatyně.

56:33

Podešva se z příliš velkého úhlu napřáhl a výsledkem mu bylo zacinkání tyčky.

55:57

Slováček se ocitl v levém kruhu, klec však přestřelil.

55:34

Početným Vsetíským kotlem se již nyní ozývají oslavné popěvky.

55:33

Domácí hrají v plném počtu.

55:02

Hosté ve vlastním pásmu založili útok, kterým jim domácí beci na modré překazili.

54:41

Rozehrávka po Hromadově levici, hosté vyhazují touš pryč.

54:17

Vydrův projektil od modré našel své místo v Hromadově lapačce.

53:33

Hosté utaženi kolem Hromadovy svatyně, domácím se podařilo odeslat touš přes led.

53:22

Po vyrovnání počtů se opět vylučuje, tentokrát na straně domácích. Na trestné lavici sedí Juraj Tichý za hákování.

52:50

Další motanice před karvinskou sítí.

51:52

Karviná vstřelila branku!
Ve vlastním oslabení se uvolnil MARTIN KASPERLÍK, přijal nabídku Vydry a kontaktní střelou našel mezeru mezi Hromadovými betony. Asistence: Karel Vydra.

51:09

Vsetín právě vstřelil branku!
Daniel Vaněk z linie levého kruhu vystřelil. Touš se odrazil od výstroje Motálka na holi JANA KOLAŘÍKA, který jej doklepl za záda karvinského gólmana. Asistence: Daniel Vaněk.

50:58

Fišera vícekrát fauloval Davida Vítka, svou "mírumulovnou" akci zakončil pěstí ve Vítkově obličeji. Vyloučen byl na 2 + 2 + 10 minut.

50:12

Závar před bránou Karviné, kde se domácí hráči nedokázali domluvit a touš byl následně vyražen pryč.

49:05

František Zúbek v sólové akci, kterou mu překazily betony karvinského gólmana.

48:27

Motálek vyjel z klece, vyrazil puk za sebe po mentinelu přímo na holi Davida Hrazdiry. Ten ale neměl komu nahrát před bránu.

47:59

Tesařík v mezikruží přijal Vaňkův kotouč, který dopadl za Motálka, jen pár centimetrů od brankové čáry.

47:10

Martin Štrbík blokován hostujícím bekem nabil před síť Karvinských, zde ale nebyl nikdo, kdo by přihrávku přijal.

45:31

Domácí v útočném pásmu, přesto to ale ohrožením příliš nezavání.

44:33

Vaněk s Kolaříkem unikli karvinskému tlaku, vyměnili si přihrávku. Druhý jmenovaný nabil k pravé tyči karvinské klece a DANIEL VANĚK kotouč dorazil za Motálka. Asistence: Jan Kolařík.

43:39

Karvinským se k dobru naskýtá přesilovka. Vsetínský Vítek odsedí trest za vysokou hůl.

43:18

Nyní už se musí ohánět i Hromada, projektil Szajtera ukryl v plastronu.

42:43

A stejně se stalo v podobě Ondráčkovy střely.

42:11

Ránu z hole Davida Halody odklonil Motálek betonem.

41:08

Před karvinskou svatyní se s toušem pokoušel něco vymyslet Zúbek. A když vystřelil, mířil příliš vysoko.

40:15

Vstupní buly do poslední části dnešního utkání si pro sebe získali Valaši a s toušem se přesunuli ke karvinské kleci.

40:01

Začátek druhé třetiny už se nenesl v duchu takové aktivity jako perioda první. I tak ale domácí díky střele Davida Vítka navýšili o další branku. Po překulení poloviny zápasu se hrálo ve stavu čtyř na čtyři. Ihned po vyrovnání počtů dnes Karviná zvrátila nulu na svém kontě, a to díky Vladimíru Lukovi za asistence Deutsche. Druhá perioda tedy skončila stavem 3:1. Třetí třetina začne cca 19:09.

40:00

39:35

Puk z hole Filipa Ondráčka neprošel skrz hostujícího beka.

39:17

Rozehrává se po pravici Hromady.

39:02

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:50

Proti ráně Davida Hrazdiry vytasil Motálek zákrok lapačkou.

38:05

Foltýn zleva vyslal svůj projektil na vsetínskou brankářskou jedničku. Ta puk schovala mezi betony.

37:13

Valašský kapitán tvrdě otestoval Motálka, jenž střelu zablokoval tělem.

36:09

Zdeněk Deutsch naservíroval touš na modrou, kde převzal VLADIMÍR LUKA, vyjel o pár metrů blíže k Hromadovi a zasadil černou pryž k břevnu. Asistence: Zdeněk Deutsch.

34:44

Závar před klecí hostů, domácím se ani mnohočetnými dostrčeními nepodařilo dostat touš za Motálka.

34:07

Můžeme sledovat obsazování obou trestných lavic. Za Vsetín byl vyloučen Vítek za naražení na hrazení, za Karvinou Dýrr za krosček.

33:55

32:58

Zamecznikovu ránu Hromada zablokoval betony.

32:38

Z tlaku se domácí na chvíli vymanili vyhozením touše přes plochu.

31:55

Další přesilovka hostů. Vyloučen byl Lukáš Vrba za faul loktem.

31:27

Souboj u mantinelu za Hromadou, rozhodčí rezolutně zdvihá paži. Bude se vylučovat.

30:36

Hosté utaženi kolem Hromadovy svatyně. Domácí se následně osvobozují vyhozením puku přes plochu.

29:51

Domácí budou dvě minuty čelit oslabení. Vyloučen byl Michal Štědrý za sekání.

29:44

Luka zpoza modré zkusil štěstí, Hromada bezpečně vykopl betonem.

29:01

Nedbálkův kotouč se odrazil od pravého betonu hostujícího gólmana a hra se následně přesunula na opačnou stranu hřiště.

28:37

Hra se opět zrychlila . Podešva nadhodil na Motálka, jehož lapačka touš ukryla.

28:01

Hosté vystřídali brankáře. V jejich svatyni nyní můžeme vidět Tomáše Motálka.

27:41

Domácí zvyšují svůj náskok. Ze zadní hranice levého kruhu předložil Vaněk touš na holi DAVIDA VÍTKA, jehož rána propálila vše v cestě a skončila za Volfovým pravým ramenem. Asistence: Daniel Vaněk, Radim Tesařík.

27:11

Nyní už se do útoku opravdu dostali a gólman hostů musel kotouč zakrýt tělem.

26:30

Rozehrávka po Hromadově pravici. Ihned po dosáhnutí pásma ale domácí ztratili pozici a byli donuceni se stáhnout zpět.

26:13

Ofsajd domácích.

25:52

Za sekání byl vyloučen Chomič a Valaši budou hrát dvouminutovou přesilovku.

25:22

Zúbek ukazuje svou formu, nyní mu zacinkala tyčka.

25:21

Vrbův projektil od modré skončil v plastronu karvinského ochránce sítě.

24:00

Po pravici Volfa se po osobním souboji dostali k puku hosté, kteří ale akci po vniknutí do pásma odpískali.

23:07

Hra nyní pozbývá jakési energie a náboje z předchozí třetiny, hraje se nahoru dolů.

22:53

Rozehrávka po Hromadově pravici.

22:16

Filip ondráček od mantinelu předložil puk do jízdy Zúbkovi, jeho zakončení Volf zklividoval.

21:57

Ambruz se dostal k puku před prázdnou klecí, skrz hostující beky nezakončil.

20:56

Na Slováčkův test z mezikruží vytáhl karvinský gólman pěknou akci lapačkou.

20:20

Ve svém pásmu se domáci ujali kotouče a přesunuli se do útoku. Volf zde raději pokrývá lapačkou.

20:01

Domácí do první třetiny vstoupili aktivně a do desáté minuty byl již stav díky střelám Zúbka a Hrazdiry 2:0. Tento stav i přes přesilovku udrželi a do šaten jdou tedy s dvoubrankovým náskokem. Druhá třetina začne v cca 18:18.

20:00

19:22

Luka si za bránou s kotoučem evidentně neví rady. Po dlouhém rozmýšlení nahrál před brankoviště, kde se do toho vložil Hromada a puk zalehl.

19:01

Běží poslední minuty první třetiny a hosté jsou opět na kotouči v okolí Hromady.

18:41

Domácí se dostali do pásma.

17:55

Výměna kotouče ve středním pásmu, větší akcí ani z jedné strany to nezavání.

17:02

Juhász se v pomalé akci přiblížil k Hromadovi, ten s jeho kontaktní střelou neměl větší problémy.

16:15

Závar za karvinskou klecí. Jakmile se puk dostal do okolí brankáře, raději jej pokryl lapačkou.

15:31

Kolařík zpoza brány nabídl Vaňkovi, který dorazil do betonu Volfa. Odraženého puku se ještě ujal Tesařík, který mířil příliš vysoko a touš skončil v ochranné síti.

14:31

Báchor zprava otestovat karvinského obránce klece, ten vyrazil betonem.

14:02

13:17

Slováčkovi se podařilo uvolnit, obtěžován domácím bekem vypálil příliš pozdě a trefil jen výstroj Volfa.

12:06

Rozehrávka po pravici Hromady, hosté se drží v pásmu.

12:02

Valašský Kolařík byl vykázán na trestnou lavici za hákování.

11:37

Ostrou ránu Michala Štědrého ukryl Volf pod lapačku.

10:44

Touš za domácí bránou, obě mužstva využívají času ke střídání.

9:54

A přesilovku patřičně využívají! Projektil DAVIDA HRAZDIRY z levého kruhu byl do brány sražen hostujícím hráčem. Bez asistence.

9:36

Osmadvacet vteřil bude mít Vsetín početní výhodu pěti ku třem. Vyloučen byl Tomáš Foltýn naražení.

8:35

Kolařík se osamocen dostal před karvinskou svatyni, rána jen olízla vnější síť brány.

8:14

První přesilovka v utkání bude na straně domácích. Vyloučen byl karvinský Szajter za vyloučení.

8:02

Tichý si obkrličkoval hostujícího beka a zpoza karvinské klece nabídl Štrbíkovi, ten zakončit nedokázal.

6:59

Ondráčkovu nahrávku před Volfa jeho spoluhráč nedokázal zpracovat a kotouče se ujali hosté.

6:32

Hosté založili útok a dostali se téměř až k Hromadovi, kde byli zastaveni domácími beky.

4:52

FRANTIŠEK ZÚBEK se po akcích v minulých utkáních opět ukazuje. Marek Haloda mu nabídl do mezikruží, odkud Zúbek ostrou ránou prostřelil karvinského gólmana. Asistence: Marek Haloda, Jan Podešva.

4:46

Zakázané uvolnění hostů.

3:41

Vrbovu ráýnu srazil Volf za sebe, kousek od čáry. Po doražení se natahoval Slováček, který v leže už nic nezmohl.

2:58

Kolařík se dostal do útoku, kde do mezikruží nabídl Tesaříkovi, ten trefil jen tělo karvinského gólmana.

2:32

2:19

Puk opět v okolí Hromady, ten na jeho pokrytí nedosáhl a tak jej alespoň vyrazil k mantinelu.

1:42

Ondráček se v pravém kruhu dostal na kotouč, s jeho projektilem si Volf poradil vyražením do plexiskla.

1:25

A další akce hostů. Valašský gólman ukryl kotouč ve svém plastronu, dojíždějící soupeř ale ještě posunul branku.

0:50

Souboj u mantinelu po levici Volfa vyústil v kotouč na hokejce hostů, Kasperlíkovu střelu vyrazil Hromada lapačkou.

0:04

Valašský kapitán vyhrál úvodní buly, za několik sekund byl ale odpískán ofsajd domácích.

00:01

Za klasické valašské znělky nastupuje i domácí tým.
Zdravím vás z Lapače. Hosté jsou již nastoupeni na ledě a za dvě minuty začínáme.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Haloda, Tichý, Báchor, Štedrý – Vítek, Vaněk, Kolařík – Ambruz, Hrazdira, Slováček – Zúbek, Ondráček, Podešva – Štrbík, Daněk, Kývala.

SK Karviná: Volf (Motálek) – Zamecznik, Čintala, Deutsch, Vydra, Fišera, Jaroch – Luka, Chomič, Opravil, Juhász, Dýrr, Kasperlík, Szajter, Foltýn, Orság, Vyčesaný.

Rozhodčí: Humpolíček – Chocholouš, Mikšík.
Základní část dospěla ke svému konci a závěrečnou tečku budou mít diváci na Lapači možnost shlédnout ve středeční podvečer.

Domácí mužstvo se letos naposledy postaví týmu SK Karviná. Tento tým je potopen hluboko v podpalubí žebříčku, na poslední Frýdek-Místek ztrácí pět bodů. Absence baráže ve druhé lize tudíž zajistila severomoravskému mančaftu přímý sestup do krajské ligy. Na kontě má 28 bodů a vícekrát v řadě se mu povedlo porazit pouze na začátku sezóny Opavu a poté valašskomeziříčské Bobry. A právě s Bobry v minulém kole padli Karvinští konečným výsledkem 2:4.

VHK Vsetín se ještě nedávno nacházel na výsluní šňůry sedmi vítězství. Jenže přišel zápas s lídrem z Přerova, kde se Valachům nedařilo přetavit žádnou šanci v branku a jen jedniné rozsvícení červeného světla bylo odpovědí na šest předchozích Zubřích gólů. V dalším zápase na ledě Techniky se vsetínským hokejistů sice povedl skvělý vstup do utkání, kde již v desáté minutě vedli o tři branky. Jenže domácí srovnali a za vyrovnaného stavu v posledních minutách to bylo právě světlo nad Hromadou, které se rozsvítilo. V posledním zápase před play-off si tedy budou chtít domácí spravit chuť a také doladit formu na následující vyřazovací boje. Zítřejší výsledek také rozhodne o jejich soupeři do čtvrtfinále. Tím budou buď hodonínští Drtiči, a nebo tým z Nového Jičína.

Zítřejší souboj bude čtvrtým letošním setkáním těchto týmů. Dvakrát se dokázali prosadit Valaši. V posledním střetu na karvinském ledě sice Vsetín otevřel konto zápasu, karvinští jej ale záhy dvěma střelami umlčeli a před koncem ještě přidali třetí, čímž pro některé překvapivý výsledek potvrdili.

Opustí tedy Karviná druhou ligu vítězně, nebo si Valaši vyhrají lepší pozici do závěrečných bojů? Začínáme v 17:30, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

5:2

Branky a nahrávky: 5. Zúbek (Haloda, Podešva), 10. Hrazdira, 28. Vítek (Vaněk, Tesařík), 45. Vaněk (Kolařík), 52. Kolařík (Vaněk) – 37. Luka (Deutsch), 52. Kasperlík (Vydra)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Haloda, Tichý, Báchor, Štedrý – Vítek, Vaněk, Kolařík – Ambruz, Hrazdira, Slováček – Zúbek, Ondráček, Podešva – Štrbík, Daněk, Kývala.

Rozhodčí: Humpolíček – Chocholouš, Mikšík