KLH Vajgar Jindřichův Hradec – NED Hockey Nymburk

6:7

po prodl. (0:2, 6:2, 0:2 - 0:1)

25.02.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • Jan Wirkner

Prodloužení bylo velice rychlé a přesilovku hosté využili a vezou si od Vajgaru dva body. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:16:59)

60:52

Nymburk právě vstřelil branku!
Nabídnutou přesilovku v prodloužení hosté využili, když odražený puk zametl do branky STANISLAV EIS. Asistence Aleš Knesl a Lukáš Král.

60:21

Dvě minuty pro Patrika Nováka za držení.

60:01

Stejně jako hosté, tak i domácí přišli o tříbrankové vedení a po 60 divokých minutách je to 6:6. O majiteli bonusového bodu rozhodne buď prodloužení v trvání pěti minut, nebo případné nájezdy.

60:00

59:30

Buly před Kůdelou se musí opakovat.

59:27

Oddechový čas pro domácí.

59:27

Kneslova rána zapadla do Kůdelovy lapačky.

59:10

To samé o deset vteřin později.

59:00

Po icingu se vše vrací před Hynka Kůdelu.

58:13

Kulich hned po vyhraném buly od modré, Kůdela přerušuje hru.

57:57

Ondřej Kříž v dobré palebné pozici, Kůdela chytá.

55:06

Voříšek pálil z mezikruží.

54:12

Nymburk bleskurychle využitou přesilovou hrou srovnávají skóre, když ALEŠ KNESL dělovkou od modré skrz klubko hráčů zamířil přesně. Asistence Lukáš Král a Stanislav Eis.

53:54

David Košťál na trestné lavici za vysokou hůl v obličeji Karla Bičištěho.

52:47

Hradecká obrana pod tlakem.

51:26

Lukáš Král nenápadnou ranou z kruhu napálil břevno Kůdelovy branky.

6:7

Branky a nahrávky: 22. Bárta (Brabec), 26. Voříšek (Bárta, Tržil), 29. Voříšek (Dvořák), 29. Milotinský (Košťál), 33. Voříšek (Bárta, Brabec), 35. Brabec (Voříšek, Bárta) – 10. Bičiště (Brzák), 12. Šimek (Bičiště, Kulich), 22. Eis (Dulovec), 40. Král, 41. Šimek (Protivný, Kulich), 55. Knesl (Král, Eis), 61. Eis (Knesl, Král)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela, Kubeš – Šanda, Procházka, Novák, Popelka, Dvořák M., Tržil, Jon, Šperger, Mazanec, Lazorišák, Bárta, Tomšík, Brabec, Milotinský, Voříšek, Jasanský, Šafář, Kundrát, Košťál.

NED Hockey Nymburk: Brázdil, Matoušek – Rittig, Kříž, Knesl, Kulich, Pokorný, Herna, Kuzďas, Eis, Král, Brzák, Bičiště, Šimek, Protivný, Velechovský, Dulovec, Wszolek, Dvořák V., Kadlec.

Rozhodčí: Bejček – Marek, Rybáček