25.02.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Fortuna: 1.25 6.0 7.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu konec základní části! Kozlové vybojovali poslední utkání výsledkem 5:2!

Nejlepším hráčem utkání se stal Tomáš Veselý a Kryštof Kulhánek.

Na počtenou. (20:07:46)

60:00

59:24

Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové odpovídají na góla brankou! Autorem je PETR MORKES. A stav utkání je 5:2!

Asistence: Jiří Kadlec.

58:46

Draci právě vstřelili branku!

Hosté ještě v posledních minutách zápasu snižují stav utkání na 4:2. Autorem branky je VÁCLAV RACEK.

Asistence: Kýhos, Salač

57:36

Ofsajd Kolína.

56:33

54:33

Jiří Kadlec (KOL) vyloučen 2 na 2 minuty za hákování.

52:45

Dnešní utkání sleduje 520 diváků.

52:10

Oba bitkaři jsou již na ledě. A týmy hrají v plném počtu.

50:48

Ofsajd hostí, teď zastavil útok draků.

50:10

Současně vyloučeni. Na straně hostí Štěpán Štěpánek (BIL) a Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za hrubost! Hra pokračuje 4 na 4.

47:01

Klíma z první vystřelil na Škubala, ale ten chytl do své náruče.

42:16

Jen co Lukáš Skokan naskočil z trestné,hned se přichomejtl k útoku. A připisuje si tak nahrávku ke gólu MILANA VALÁŠKA, který neskutečně vykoupal Škubala. Domácí tak vedou 4:1.

Asistence: Lukáš Skokan.

41:45

40:01

Ve druhé třetině Kozlové vstřelili dva góly. O vedení se postaral David Šafránek, Jiří Kadlec. Jak se zápas bude vyvíjet dál můžeme vidět v 19:35. Buďte u toho!

40:00

39:45

Na poslední chvíli druhé třetiny vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za faul kolenem.

39:21

Zakázané uvolnění Kolína.

5:2

Branky a nahrávky: 4. Kulhánek (Šafránek, Zumr), 27. Šafránek (Zumr, Kulhánek), 28. Kadlec (Morkes), 43. Valášek (Skokan), 60. Morkes (Kadlec) – 2. Brandejský (Procházka, Zdeněk), 59. Racek (Kýhos, Salač)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Hanzl, Nedbal, Skokan, Barták – Malý, Semirád, Šifta – Jankovský, Zumr, Šafránek "C"- Morkes "A", Kadlec "A", Valášek – Černý, Klíma, Kozák Trenér: Václav Rác

HC Draci Bílina: Škubal (Chabr) – Fučík, Veselý, Bitnner, Machač, Brettschnelder, Polák, Týhos "C", Racek, Salač "A". Procházka, Zdeněk, Brandejský, Štěpánek, Sekerka, Petráš. Vrba, Kotov, Plewak Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Kareš – Potůček, Tash