5:4

konec (2:2, 0:0, 3:2)

25.02.2015, 18:00 • Pavel Blažek

Tipsport: 1.9 4.8 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina přinesla nejprve tříbrankový trhák v podání pelhřimovského celku, ale hosté dvěma brankami utkání zdramatizovali. Více se do šedesáti minut nevešlo, Pelhřimov vítězí 5:4 a následuje zasloužená děkovačka. V play-off napočtenou. (20:16:11)

60:00

Dvě minuty pro Ondřeje Březinu za hákování.

59:45

Kuchta v čisté šanci vychytán Kukinem.

59:22

Pěkná střela Filipa Kasalého, Kukin kryje.

59:14

Kukin se díky ofssidu vrací do branky.

Kukin na střídačce.

Petr Votápek a Marek Voženílek dvě minuty za hrubost. Oddechový čas hostů.

58:59

Co nabídne poslední minuta napínavého duelu?

57:55

Chytráček s Luštincem měli na holích vyrovnání.

57:09

Vojtěch Perutek a Tomáš Mečiar vzájemné vyloučení, dvě minuty za hrubost.

56:36

Kozák z první napálil touš do Čekala.

55:55

Trutnov tlačí dál, Pelhřimov se ale zatím úspěšně brání.

54:33

Trutnov právě vstřelil branku!
Chybu pelhřimovské obrany trestá JAKUB LUŠTINEC. Asistence Tomáš Veselý. Máme zaděláno na drama.

54:15

Kopicovu střelu chytá Kukin.

53:38

Pelhřimov držel dlouho Trutnov v jeho pásmu, ale bez efektu.

52:12

Také Trutnov bleskově využívá přesilovku, střelou švihem se prosazuje MAREK VOŽENÍLEK. Asistence Jiří Šimoníček.

52:00

Zámek...

5:4

Branky a nahrávky: 3. Kadlec (Votápek), 8. Hadrava (Hadrava), 43. Kuchta (Třetina, Šidák), 47. Kuchta, 52. Mečiar (Kuchta) – 15. Veselý, 20. Luštinec (Chytráček), 53. Voženílek (Šimoníček), 55. Luštinec (Veselý)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal(Vajner) – Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák, Kubát, Votápek, Třetina, Kopic, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Beneš, Kadlec, Kuchta, Kasalý F., Tolkner

HC Trutnov: Kukin (Jeschke)– Voženílek, Škvor, Dufek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček, Smékal, Peroutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek, Kozák

Rozhodčí: Mertl S. – ing. Samuel, Mertl T.