01.02.2015, 01:15 • MTS Centre, Winnipeg • Vojtěch Tůma

Tipsport: 2.18 3.44 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, u dalších online přenosů se s Vámi budu těšit na počtenou! (04:06:41)

Aleš Hemský (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:24
Michael Frolík (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:07

1.John Klingberg (DAL) 2+2
2. Kari Lehtonen (DAL) 38 zákroků, 2 góly, 95 %
3. Tyler Seguin (DAL) 0+3

Na dnešní utkání si našlo cestu 15 016 diváků!
Je dobojováno! Dallas dnes trestal častá vyloučení svého soupeře, využil čtyři přesilové hry a po zásluze si připisuje dva body za vítězství 5:2! Skóre otevřel v šesté minutě přesnou dorážkou Eaves. Do druhého dějství vstoupili hráči Winnipegu velice aktivně a díky Laddovi po zásluze srovnali. Ovšem ještě do druhé sirény se prosadili Horcoff a Spezza a Dallas byl tak opět o krok napřed. Ve třetí periodě přidal dvě uklidňující branky John Klingberg, Enstömovo snížení bylo už jen pouze kosmetickou úpravou na jasné výhře hostů.

60:00

59:56

Stars se opět osvobozují a o vítězi dnešního duelu je jasno!

59:38

Scheifele tak dlouho držel puk na holi, až mu ho Jamie Benn odebral a nekompromisně vyhodil na zakázané uvolnění.

59:01

Běží poslední minuta třetí třetiny a s největší pravděpodobností i celého utkání.

58:34

Garbutt teď nedokázal vyhodit a namísto toho se do slibné šance dostal Kane, který ovšem přestřelil.

58:08

Nahození Enströma chyběla přesnost, Evander Kane se pak ještě zkoušel samostatně uvolnit, ale narazil na skálopevnou obranu Stars.

57:56

Wheeler byl v brankovišti až moc důrazný, poté, co poslal Lehtonena k zemi je pískáno postavení útočícího hráč v brankovišti.

57:33

Hutchinson je na lavičce, Jets to zkouší v šesti!

57:13

Wheelerovu nepřesnou rozehrávku vystihl Jamie Benn a ukrajuje cenné vteřinky ze zbývajícího času základní hrací doby.

56:44

Seguin ukázal, že je stále hladový po gólech a chce se zpět dostat na pozici nejlepšího střelce NHL. Nejprve obkroužil svatyni domácích a pokusil se o zakončení, ale nepochodil. Poté, co mu byl puk odebrán se mladý útočník poctivě vrátil, kotouč získal zpět, ovšem po jeho další ráně schoval Lehtonen touš v lapačce.

56:06

Little zkoušel Lehtonena překvapit z ostrého úhlu, ale ten si vše s velkým přehledem pohlídal.

55:43

2:5

Branky a nahrávky: 31. Ladd (Stuart, Trouba), 53. Enström (Wheeler, Ladd) – 6. Eaves (Seguin, Klingberg), 35. Horcoff (Daley, Hemský), 39. Spezza (Seguin, Klingberg), 45. Klingberg (Fiddler, Sceviour), 49. Klingberg (Seguin, Benn)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Enström, Byfuglien, Chiarot, Bogosian, Stuart, Trouba – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Frolík – Kane, Lowry, Thorburn – Galiardi, Slater, Peluso

Dallas Stars: Lehtonen (Lindbäck) – Goligoski, Klingberg, Schlemko, Daley, Jo. Benn, Demers – Ja. Benn, Seguin, Eaves – Horcoff, Spezza, Hemský – Roussell, Eakin, Garbutt – Moen, Fiddler, Sceviour

Rozhodčí: Kevin Pollock, Dave Jackson – Matt MacPherson, Shane Heyer

Diváci: 15016 (vyprodáno)