KHL

Lada Toljatti – Neftěchimik Nižněkamsk

6:2

konec (0:1, 5:0, 1:1)

01.02.2015, 14:00 • Arena Lada • Info o důležitých událostech (Michal Luxa (@MisakMispulin))

Tipsport: 2.15 3.9 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté byli lepší pouze v první třetině, kterou vyhráli, ale v dalších dvou třetinách dominovali domácí, kteří svého soka přeskočili také v tabulce a přiblížili se osmé pozici. (16:51:06)

60:00

BĚLOUSOV - 6:2

47:49

Togliatti právě vstřelilo branku!
Autorem branky je Georgij BĚLOUSOV. Asistence: Šenfeld a Nikitěnko.

Maxim RYBIN - 5:2

46:53

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Od modré čáry vystřelil Nikulin, jehož pokus tečoval MAXIM RYBIN, který poslal puk mezi betony brankáře.. Asistence: Alexander Nikulin, Michael Žukov.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42

Trest na dvě minuty dostává hostující brankář, který vyhodil černou gumu do hlediště.

37:42

Na trestnou lavici putuje Romanov.

Peter PODHRADSKÝ - 5:1

33:30

Zpoza branky dostal kotouč PETER PODHRADSKÝ, jehož rána z první končí v síti. Asistence: Andrej Nikitěnko a Anton Šenfeld.

Vitalij ŠULAKOV - 4:1

31:12

VITALIJ ŠULAKOV dostal černou gumu na hranici kruhu pro vhazování a propálil brankáře, jenž měl zakrytý výhled.. Asistence: Dmitrij Vorobjov.

30:21

Dochází ke změně brankáře, ze hry odstupuje Sudnicin, kterého nahradí Koppanen.

Georgij BĚLOUSOV - 3:1

30:21

GEORGIJ BĚLOUSOV nahodil puk do útočné třetiny, ten se odrazil do kruhu pro vhazování, kde byl první domácí útočník, jenž propálil gólmana.. Asistence: Dmitrij Ogurcov.

6:2

Branky a nahrávky: 23. Zaťovič (Šarov), 27. Šenfeld (Nikitěnko), 31. Bělousov (Ogurcov), 32. Šulakov (Vorobjov), 34. Podhradský (Nikitěnko, Šenfeld), 48. Bělousov (Šenfeld, Nikitěnko) – 1. Grigorenko, 47. Rybin (Nikulin, Žukov)

Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Hunkes, Romanov, Podhradský, Ogurcov, Šulakov, Vorobjov, Barancev – Golubev, Petrov, Černikov – Šefenfeld, Nikitěnko, Bělousov – V. Strelcov, Fedorov, A. Strelcov – Zaťovič, Valujskij, Bočarov – Šarov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Koppanen) – Berezin, Rjasenskij, Eronen, Pujacs, Brynčev, Jevsejenkov, Kosmačov – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Grigorenko, Anderson, Sexton – Nikulin, Žukov, Rybin – Michovič, S. Alševskij, Kulikov – J. Alševskij.

Rozhodčí: Buturlin, Tsyplakov – Tomilov, Parfjonov