bet-at-home ICE Hockey League

Fehérvár AV19 – HC LERAM Orli Znojmo

4:3

konec (3:1, 1:0, 0:2)

01.02.2015, 17:45 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Info o důležitých událostech (Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka))

Tipsport: 2.15 4.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Orli vyhráli závěrečnou třetinu o dvě branky, ale na vyrovnání, zisk bodu a posun na třetí místo to nestačilo. Přesto se výkon znojemského týmu v kombinované sestavě dá označit za velmi sympatický, ke kýženému bodu chyběl kousek.

Znamená to, že Znojmo končí po základní části EBEL na pátém místě a v úterý 10. února začne po reprezentační přestávce nadstavbovou část na ledě Linze. Kompletní rozpis zápasů a více informací najdete již brzy na www.hcorli.cz. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:06:14)

60:00

59:52

Kombinaci Orlů zakončoval Jakub Grof, ale netrefil se do střely podle představ.

59:37

Jiří Režnar si bere oddechový čas.

59:37

Sikorcin (FEH) vyloučen na dvě minuty, Znojmo bude hrát v šesti proti čtyřem. Velké drama na závěr.

59:10

Branka Znojma je prázdná, Orli to zkusí v šesti hráčích!

58:32

Sarauer vyváží kotouč z vlastního pásma a šetří čas.

58:04

Orli byli blízko, Berounova střela z dobré pozice ale míří těsně nad břevno!

57:05

Zakázané uvolnění Fehérváru.

56:46

Znojemští fanoušci ženou své oblíbence dopředu, domácí jsou pod tlakem. Vzhledem k ostatním výsledkům by Orlům na třetí místo stačil jeden bod, tedy i jeden gól.

55:48

Orli právě vstřelili branku!
Tak pozor, je tu přeci jen drama! Znojmo bleskově využívá přesilovku, poté co se tvrdou ranou od modré prosazuje ANTONÍN BOŘUTA. Asistence: Jakub Grof a Adam Havlík.

55:45

Marino vyloučen na dvě minuty, poslední šance pro Orly?

55:28

Zakázané uvolnění domácích.

55:01

Znojmo se nevzdává a tlačí se dopředu, času už mu ale moc nezbývá.

54:27

Téměř se nepřerušuje, Jassovu ránu sráží domácí obrana mimo nebezpečí.

53:30

Znojmo v útoku a Rajna pod tlakem, se střelou od modré si ale s problémy poradil.

52:39

Grof je zpátky na ledě, tohle oslabení zvládlo Znojmo velmi dobře.

51:36

Tahle přesilovka se maďarskému týmu nedaří, Orli zatím poměrně v pohodě brání a vyhazují kotouče.

50:39

Grof si odsedí dvě minuty, domácí mají přesilovku.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Sikorcin (Benk), 6. Kovács (Sarauer, Szirányi), 18. Sarauer (Orbán), 39. Wehrs (Sarauer, Sikorcin) – 13. Beroun (Klhůfek, Jass), 44. Grof (Bořuta, Havlík), 56. Bořuta (Grof, Havlík)

Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Wehrs, Szirányi, Orbán, Reiter, Ejdepalm, Varga, Hetényi – Kóger, Sarauer, Sarpatki – Kovács, Sikorcin, Marino – Benk, Nemes, Vincze – Németh, Erdely, Magosi.

HC LERAM Orli Znojmo: Us (6. Nechvátal) – Bača, Sova, Nemčík, Grof, Bořuta, Jass – Šedivý, Fiala, Havlík – Beroun, Klhůfek, Číp – Špaček, Bartoš, Novák – Podešva, Rehuš.

Rozhodčí: M. Nikolić, Widmann – Hofstätter, Johnstone