4:2

konec (0:2, 0:0, 4:0)

01.02.2015, 04:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jakub Kudláč

Tipsport: 1.8 4.0 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to z tohoto utkání vše, přeji Vám hezkou neděli a někdy napočtenou! (07:07:49)
Střely na branku ve třetí třetině (a celkem):

Calgary Flames: 12 (33)
Edmonton Oilers: 5 (19)
Je dobojováno! Hráči Edmontonu sice po první třetině vedli 2:0, ale ve třetí třetině přešlo světlé období Calgary a během sedmi minut už Flames vedli. A když v 57. minutě se podruhé v zápase trefil Bouma, bylo rozhodnuto, že dva body zůstanou na domácím ledě. Edmonton tak opět svou ztrátu na předposlední pozici nestáhne, Calgary naopak poskočí nejspíše i příčku výše.

60:00

59:50

Už se toho asi moc nestane, domácí fanoušci ale ještě ženou své hráče k pátému gólu.

59:36

Další kotouč míří mimo prázdnou bránu.

59:20

Oilers v útočné třetině.

59:00

Sudí už hokejku vyprostil a může se volně pohybovat, nyní píská další postavení mimo hru Edmontonu.

58:55

Ofsajd hostí. Navíc nyní se sudímu zasekla hokejka hráče Oilers pod plexisklem a tak komická scénka baví publikum.

58:48

Domácí opět míří mimo odkrytou bránu.

58:30

Domácí přes celé hřiště odkrytou klec netrefují, píská se zakázané uvolnění. Hosté si také berou oddechový čas.

58:20

Edmonton opět bez brankáře, ale možnost měl teď Gordon, avšak střela na bližší tyč šla mimo tři tyče.

57:54

Monahan šel na prázdnou bránu, ale sudí odpískal ofsajd. Scrivense už se souká vrátky zpět na led.

57:25

Oilers zkouší hru bez brankáře!

57:00

Colborne mohl přidat pátý gól, ale nemířil přesně do poloodkryté klece.

56:45

Oilers má vhazování v útočné třetině.

Lanc BOUMA - 4:2

4:2

Branky a nahrávky: 43. Raymond (Jooris, Brodie), 47. Bouma (Jones, Backlund), 49. Monahan (Giordano, Wideman), 57. Bouma (Backlund, Jones) – 3. Eberle (Nugent-Honplins), 12. Pouliot (Eberle, Petry)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Wolf – Raymond, Jooris, Colborne – Bouma, Backlund, Jones – Bollig, Stajan, Byron.

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Schultz, Klefbom, Jeff Petry, Ference, Aulie, Fayne – Eberle, Nugent-Honplins, Pouliot – Purcell, Roy, Jakupov – Klinkhammer, Gordon, Hendricks – Gazdic, Lander, Fraser.

Rozhodčí: Hebert, Lee – Brisebois, Lazarowich