NHL

Philadelphia Flyers – Toronto Maple Leafs

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

01.02.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 1.94 3.8 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michael Del ZOTTO - 1:0

04:05

Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí jdou z ničeho nic do vedení. Rychlou akci načal v obrané třetině Simmonds, který předal puk na Straku, ten se jako blesk prosmýkl do útočné třetiny, přenechal kotouč MICHAELU DEL ZOTTOVI a ten z kruhu zavěsil do horního růžku branky. Asistence: Petr Straka, Wayne Simmonds.