0:2

konec (0:2)

25.01.2015, 13:00 • Brozany nad Ohří • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 2.4 3.4 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z letošního ročníku finálových zápasů zimní Tipsport ligy s konstatováním výhry poháru pro FC Hradec Králové vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny. com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! (14:59:41)
Konečné umístění Final Four zimní Tipsport ligy:

1) FC Hradec Králové
2) SK Dynamo České Budějovice
3) FC Fastav Zlín
4) Bohemians Praha 1905

Závěrečné týmové foto vítězného týmu s pohárem.

Oba celky převzaly poháry a do toho jim hrraje z reproduktorů vítězná píseň.

Pohár převzal kapitán týmu FC Hradec Králové Adrian Rolko

Zápas je u konce. Branky padaly pouze v prvním poločase, kdy se trefil do sítě Českých Budějovic Malinský a Vaněček. Ve druhém poločase předvedly oba celky mnohem bojovnější výkon a nebyla to hra pouze na jednu bránu. Budějovice se ale i tak dostávalo ke střelám jen výjimečně nebo byly jejich střely blokovány, či dokonce zastavila míč v cestě do brány její konstrukce. Hradečtí mohla několikrát vedení ještě navýšit, ale ve druhém poločase zvlhl Votrokům střelný prach. I tak se ale hráči FC Hradec Králové radují z vítězství 2:0 a také vůbec celkového vítězství. Hradec si tak odveze putovní pohár a k tomu získávají finanční odměnu.

90+1

90+1

Hajdušek odkopl před dotírajícím protihráčem míč raději do zámezí.

90

Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.

89

Černému byl odpískán na útočné polovině faul, jednalo se o šlapák.

88

Petrus po přihrávce od Malinského zakončoval z bezprostřední blízkosti brány mimo!

87

Škoda v osobním souboji doslova sestřelil Zorvana.

86

Rolko se dostal k odraženému míči. Jeho střela byla tečovaná a dopadla přesně do náruče Hajduška.

86

Vaněk dokázal včas odebrat zpod nohou Zorvana míč

83

Střela hostů byla úspěšně zblokována.

Malinský trefuje tyč

83

Malinský přesprintoval půlku hrací plochy a pláchl svému strážci. V radostné gesto po vstřelení branky ho zastavila tyč!

82

I tak se dokázali domácí probojovat k přímému kopu. Míč odvracel hlavičku Rolko.