1:0

konec (0:0)

25.01.2015, 21:15 • Estádio do Bessa Século XXI • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 6.0 3.56 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Boavista FC dnes velmi překvapivě poráží SC Bragu 1:0. Viděli jsme velmi vyrovnané utkání, které rozhodl až v 82. minutě Michael Uchebo. Hosté už neměli na odpověď čas.

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic. (23:13:06)

90+6

90+6

Braga ještě vybojovala rohový kop, ale ten už domácí obrana dokázala odvrátit a už se pravděpodobně nic nestane!

90+5

Domácí rozehráli rohový kop na krátko a drží jej co nejdelší dobu na polovině Bragy.

90+4

Montenegro vystihl rozehrávku Bragy a šel se svými spoluhráči do přečíslení. Rozhodl se to vzít na sebe a vypálil, jeho ránu ale přizvedl Pinto na rohový kop.

90+2

Mika má teď preavděpodobně nějaký zdravotní problém. Jsou u něj lékaři, ale měl by být schopen pokračovat.

90+2

Danilo elegantně obehrál Ibrise a vypálil. Jeho rána ale letěla vysoko nad.

90+1

Santos teď navíc ztratil míč na pravé straně v souboji s Figueiredem.

90

Nastavují se čtyři minuty!

90

Hra teď má míč na svých kopačkách, ale zatím kombinuje pouze va středu pole.

90

Figueiredo se vrhl pod nohy Silvy a vybojoval alespoň autové vhazování.

89

Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Uchebo, přichází Sampaio.

87

Žlutou kartu vidí domácí Beckeles po zákroku na Luize.

86

Figueiredo už je zpět na nohou a připraven zapojit se zpět do hry.

85

Uchebo poslal míč na pravou stranu na Figueireda, kterého ostře fauloval Goiano. Žlutou kartu ale neviděl.

84

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Micael, přichází Alan.

84

Micael teď napřahoval ke střele, na poslední chvíli se ale vrátil Uchebo a v střele mu zabránil.

83

Pro Bragu je to teď děžká rána, i s nastavením ji zbývá necelých deset minut. To není příliš času na vyrovnání.

Michael UCHEBO - 1:0