0:3

konec (0:1)

25.01.2015, 18:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 7.9 4.9 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní derby je u konce, hosté a zároveň favorité z Clubu vítězí 3:0. Druhá půle začala velmi chladným tempem. Nebyly vidět skoro žádné střely. Hosté však byli aktivnější a nakonec za to ještě dostali odměnu. Po rozkouskované hře se z dorážky trefil v 80. minutě Gedoz a bylo to 2:0. V 90. minutě ještě vítězství pojistil druhým gólem Izquierdo a sudí Verbist za chvíli utkání ukončil. Club Brugge tak zaslouženě poráží Cercle Brugge 3:0. Ode mě je to dneska všechno, přeji Vám krásný večer a loučím se s Vámi. (19:56:46)

90+1

IZQUIERDO - 0:3

90

Bruggy právě vstřelily branku!
IZQUIERDO MENA dnes střílí svou druhou branku, po přihrávce od Oularého dokázal překonat Wernera a zvýšil tak na 0:3!

88

Poslední střídání také u hostů, Refaelova nahrazuje Claudemir.

85

Poslední změna od trenéra Cercle Vidarssona, Maertens odchází a na závěr do hry posílá Van Rooseho.

84

Club si už konec zápasu užívá a v klidu si kráčí pro tři body.

81

Domácí střídají podruhé, Martense nahrazuju Caenepeel.

Filip GEDOZ - 0:2

80

Izquierdo vystřelil z levé strany, Werner balón dokázal vyrazit, ale na pohotovou dorážku FILIPA GEDOZE už byl gólman Cercle krátký! 0:2.

79

Hosté teď dopravili balón do sítě, ale hned několik kráčů v oranžovém bylo v ofsajdu, a tak branka platit nemohla.

78

Centrovaný balón odhlavičkovali obránci a domácí měli po příležitosti.

78

Buyl podražený a domácí tak mají šanci vyrovnat.

74

Hosté rozehrávali přímý kop, Filipe Gedoz našel Oularého, který předvedl krásnou patičku, ale Werner ukázal svůj postřeh a střelu vyrazil.

73

Van Acker fauloval Izquierda a je potrestaný žlutou kartou.

72

Bourdin držel ve vápně za dres Oularého, pokutový kop ale nepřišel.

69

Další změna Clubu, dolů jde Storm a na posledních dvacet minut přichází Filipe Gedoz.