1:0

konec (1:0)

25.01.2015, 16:45 • De Adelaarshorst (Deventer) • Martin Švejkar

Tipsport: 2.26 3.27 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:38:11)
Go Ahead Eagles porážejí na svém hřišti ADO Den Haag 1:0 zásluhou Jopa van der Lindena, který se ve 43. minutě trefil ze značky pokutového kopu. Hosté hráli celý druhý poločas v oslabení, čehož Orli dokonale využili a účelnou hrou nepustili svého soupeře takřka vůbec k ničemu.

90+3

90+3

Domácí drží míč na útočné polovině.

90+3

Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Kolder, přichází Schalk.

90+1

Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.

90

Až v devadesáté minutě přišla první velká hrozba ze strany Haagu! Míč ve vápně propadl k jednomu z hostujících hráčů, který se v nebezpečné pozici napřahoval ke střele, jenže jeho pokus byl zblokován.

90

Domácí založili rychlý brejk po pravé straně, ale rozhodčí je zastavili odpískaným ofsajdem.

88

Hostující ADO však opět u míče dlouho nevydrželo. Brankář van der Hart se musí ve druhé půli hodně nudit.

87

Brankář Hansen teď rozehrává přímý kop z poloviny hrací plochy a všichni jeho spoluhráči uhánějí dopředu.

86

Kdepak! Oslabení hosté si vůbec nevědí rady s dobrým napadáním domácích, kteří jsou výbornými fanoušky hlasitě odměňováni za každý další odebraný balón.

84

Eagles mají i v těchto chvílích zápas pod kontrolou. Hosté se do ničeho nedostávají.

81

Hosté začínají hodně otevírat obranu, aby mohli chodit dopředu ve větším množství hráčů. Deventer však dobře napadá a každou chvíli hrozí z rychlého brejku.

78

Domácí nadále hrozí v blízkosti brány Den Haagu. Pro hosty stále platí, že si ve druhém poločase nevypracovali ani jednu gólovou šanci.

77

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Zuiverloon, přichází Schet.

76

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Jansen, přichází Houtkoop.

76

Overgoor se zbavil bránícího hráče a vypálil z hranice vápna, ale jeho střela mířila jen na připraveného Hansena.