4:3

po prodl. (0:2, 1:0, 2:1 - 1:0)

18.01.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.38 4.8 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak napokon prišlo rozuzlenie tohto zápasu až v predĺžení, počas ktorého sa presadil Suchý, a tak Poprad víťazí 4:3, no berie iba dva body, pritom ku zisku troch siahal blízko.

Ja Vám, verným priaznivcom, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:15:14)

SUCHÝ - 4:3

62:32

Poprad dal gól!
Je rozhodnuté! Z rohu klziska prihral Kasík na modrú čiaru RADOSLAVOVI SUCHÉMU, ktorý tvrdou delovkou prekonal brankára Rybára!
Asistenciu si pripísal Jaroslav Kasík.

62:13

Matúš Paločko sa z pravej strany premiestnil na ľavý kruh, ale následne bola jeho strela zápästím zblokovaná.

61:36

Do zakončenia z medzikružia sa dostal Daniel Brejčák, no Rybár pozorne zachytil puk vo svojom lone.

61:14

Haring strieľal z pravého kruhu, no jeho zakončenie zastavil na svojom tele obranca Jakub Makovský.

60:51

Popradčania rozohrávajú akciu spoza brankára Matúša Kostúra.

60:17

Tomáš Sýkora strieľal z medzikružia, ale jeho zakončenie švihom nenašlo priestor brány.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V priebehu tretej tretiny domáci otočili stav stretnutia zárukou gólov z hokejok Sýkoru a Fabiana, no 30 sekúnd pred koncom šokoval domáce tribúny Kutálek, a tak bude tento zápas pokračovať aj v predĺžení.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

KUTÁLEK - 3:3

59:30

Piešťany dali gól!
Hokejisti Piešťan v samom závere stretnutia vyrovnávajú na 3:3! Z hornej časti ľavého kruhu vypálil na bránu Stupka, Kostúr dokázal na túto strelu reagovať, ale na následnú dorážku do odkrytej brány od TIBORA KUTÁLKA už nedosiahol!
Asistencia: Václav Stupka.

59:22

Piešťany s prázdnou bránou!

58:48

Tomáš Klempa teraz mierne zaváhal v rozohrávke, pretože to kľučkou na Paločka nedomyslel dobre. Paločko dokázal vypichnúť puk, ale následne sa už k zakončeniu nedostal.

58:12

Piešťany hrajú v plnom počte.

57:35

Jaborník sa zmocnil puku, a potom ho poslal von cez všetky čiary, čím nazbieral nejaké sekundičky.

57:10

Štefan Fabian si spracoval puk v medzikruží, následne strieľal, ale pozorný Rybár si ustrážil svoj priestor a nedopustil žiadne zlyhanie.

56:37

Piešťany vyhodili puk ku Kostúrovi ku rohu klziska, kde sa však blížil Pašek, a preto gólman Popradu pre istotu prikryl puk.

4:3

Branky a nahrávky: 22. Takáč (TS), 44. T. Sýkora (Suchý), 44. Fabian (Kroták), 63. Suchý (Kasík) – 13. Kotaška (Holovič), 19. Šedivý (Klempa, Kotaška), 60. Kutálek (Stupka)

HK Poprad: Landsman (21. Kostúr) – Suchý, Kurali – Fabian ("A"), Makovský – Kasík, D. Brejčák – Malina, Gáborčík – T. Sýkora, Paukovček, Bartečko ("A") – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Hvila, Boltun, R. Rapáč – Matis, Mlynčár, Gápa

ŠHK 37 Piešťany: Patrik Rybár (Šúrek) – Leppänen, Drgoň – Šedivý, Kotaška – Brňák ("C"), Škadra – Rais, Jaborník – Petráš, Peško, Haring – Stupka, Holovič ("A"), T. Klempa – Románek ("A"), Pašek, Kutálek – B. Rapáč, Vaculín, F. Hudec

Rozhodčí: Lauff – Gajan, Jobbágy