18.01.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • Marcel Holl (@69Maca)

Tipsport: 3.36 3.55 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Zemgus Girgensons (BUF) – 2+0, 4 střely, 2 TM
2. Michael Del Zotto (PHI) – 0+2, 2 střely, 0 TM
3. R. J. Umberger (PHI) – 1+0, 5 střel, 0 TM
Česká stopa v zápase
Michal Neuvirth (BUF) – 4 obdržené branky a 87,5% úspěšnost zákroků.
Jakub Voráček (PHI) – 0+1, 1 střela, čas ve hře: 16:22
Flyers s Jakubem Voráčkem v sestavě porážejí Buffalo 4:3. Nutno říci, že český brankář Michal Neuvirth několikrát podržel svůj celek. Hosté z Philadelphie si tak připisují cenné tři body.

60:00

59:40

Buffalo hraje stále bez brankáře, ale i přes velký tlak to na další trefu nevypadá.

ZEMOUS GIRGENSONS - 3:4

58:51

Sabres právě vstřelili branku!
Po sérii několika dorážek v bezprostřední blízkosti branky Flyers se dostal ke kotouči ZEMGUS GIRGENSONS a bekhnedem snižuje. Asistence: Matt Moulson a Chris Stewart.

58:39

Až nyní zasáhl německý brankář proti střele Gorgese.

58:00

Po počátečním neúspěchu se dostali Sabres opět do útočné třetiny a v ní svírají svého soupeře. Zatím ale Zepp nemusel příliš zasahovat.

57:34

Michal Neuvirth zůstává na střídačce.

57:34

Oddechový čas pro domácí.

57:34

Máme tu další vyloučení. Na dvě minuty je vyloučen Vincent Lecavalier (PHI), jenže přidržel hokejku Ristolainenovi.

56:31

Neuvirth kryje odražený kotouč před dojíždějím Girouxem.

56:10

Domácí se nepřesnou kombinací připravují o útočné pásmo.

55:33

Na druhé straně zahrozil Tyler Mayers, který získal kotouč ve střední třetině a střelou zápěstím získal buly před Zeppem.

54:48

Neuvirth vyráží VandeVeldeho střelu zápěstím do rohu hrací plochy.
Máme tu další komerční pauzu.

3:4

Branky a nahrávky: 19. Girgensons (Stewart, Flynn), 40. Ennis (Moulson, Ristolainen), 59. Girgensons (Moulson, Stewart) – 24. Umberger (Zotto, Lecavalier), 28. Streit (Giroux, Voráček), 46. VandeVelde (Lecavalier, Colaiacovo), 49. Raffl (Zotto, L.Schenn)

Buffalo Sabres: Neuvirth – Gorges "A", Myers "A", Ristolainen, Strachan, Benoit – Stewart, Girgensons, Flynn – Ennis, Mitchell, Moulson "A" – Stafford, Varone, Hogson – Kaleta, Ellis, Deslauriers.

Philadelphia Flyers: Zepp – MacDonald, Streit "A", Schultz, Del Zotto, Colaiacovo, L. Schenn – Voráček, Giroux "A", B. Schenn – Simmonds "A", Couturier, Umberger – Read, Raffl, Rinaldo – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde.

Rozhodčí: Leggo, Kozari – Amell, MacPherson