ELIOD extraliga mladšího dorostu

PZ Kladno – HC Hvězda Praha

4:1

konec (2:0, 2:0, 0:1)

18.01.2015, 13:15 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • Info o důležitých událostech (Adam Soukup (@AdamSoukup1))

Je dobojováno. Třetí třetina nám nabídla pouze jedinou branku, a to na straně hostů. O čestnou branku Hvězdy se postaral Dani, který snížil na finálních 1:4. Pézetka si tak na domácím ledě po
výhře 4:1 připisuje tři body. (15:25:43)

60:00

54:26

Hvězda právě vstřelila branku!
A přeci jen se hosté dočkávají snížení. Autorem branky je MIROSLAV DANI. Asistence: Josef Hasman a Daniel Vecka.

43:46

41:46

Jiří Neiss (KLP) dostává dvě minuty za podržení. Podaří se Hvězdě snížit během přesilovky?

40:01

Je za námi již i druhá dvacetiminutovka, která nám taktéž jako ta první nabídla spoustu přesilovek a dvě branky. O oba zásahy se postarali dorostenci Kladna. Nejprve se ihned v úvodu druhé periody trefil Husarik a ve 37. minutě se radoval Furch, který tak svým zásahem zvýšil již na 4:0.
Další třetina začne přibližně v 14:55.

40:00

39:28

Matěj Stůj (KLP) dnes putuje na trestnou lavici již po druhé, tentokrát na dvě minuty za podražení.

38:34

36:34

Šimon Jelínek (KLP) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté mají k dispozici čtvrtou přesilovku.

36:23

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí využívají svoji přesilovou hru a soupeři odskakují již o čtyři branky. Autorem branky je TOMÁŠ FURCH. Asistence: Jakub Müller a Pavel Husarik.

35:33

Jiří Kubín (HVP) dostává dvě minuty za podražení. Šestá početní výhody pro Kladenské.

34:40

Hosté trestné střílení neproměňují!

34:40

Bylo nařízeno trestné střílené pro hosty.

34:40

Matěj Stůj fauloval hostujícího útočníka během samostatného úniku a tohle dvě minuty nebudou.

32:36

Další vyloučení, ale tentokrát na druhé straně. Matyáš Šebesta (KLP) dostává dvě minuty za sekání.

31:19

Vojtěch Novák (HVP) dostává dvě minuty za podražení. Toto je již pátá početní výhodu pro Kladno.

4:1

Branky a nahrávky: 13. Šmatlák (Šebesta, Kolenatý), 20. Müller (Husarik, Šmatlák), 21. Husarik (Stůj), 37. Furch (Müller, Husarik) – 55. Dani (Hasman, Vecka)

PZ Kladno: Blažek (Altrichter) – Zich, Šebesta, Janega, Šmatlák, Husarik, Müller – Runza, Neiss, Šimáček, Stůj, Jelínek, Furch, Kolenatý, Rendla

HC Hvězda Praha: Hamalčík (21. Vecka) – Frič, Schönbauer, Searle, Kubín – Březina, Klepáček, Bílek, Šiller, Biben, Půlpán, Novák, Dani, Patera, Hasman

Rozhodčí: Pokorný – Štechmüller, Doskočil