3:1

konec (0:0, 0:1, 3:0)

18.01.2015, 13:00 • Metallurg Ice Arena • Jan Volf

Tipsport: 2.15 3.7 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes je to ode mě vše a těším se někdy znovu na počtenou. Děkuji za pozornost u skvělého zápasu. (15:24:55)
vyloučení: 4-4
Kazaň hrubě nezvládla třetí část a odjíždí z Magnitogorsku poražena a bez bodu, což je podivuhodné po výborně odehraných 40 minutách zápasu. Metallurg zvýšil útočnou aktivitu ve třetí třetině a nastřílel Kazani tři branky. Otočil tak nepříznivě se vyvíjející duel. Kazaň si připisuje čtvrtou porážku v řadě.

60:00

59:59

Na snížení už bylo ale pozdě a tak zápas končí.

59:40

Hosté hrají bez brankáře.

59:07

Lukojanov vyloučen na 5 minut za hrubost za zákrok na Malenkicha. Na druhé straně putuje na trestnou Malenkich, který je v kabině a tak jeho trest odsedí náhradník.

59:07

Malenkich otřesen, ale odchází po svých.

59:07

Po ní zůstává bezvládně ležet na ledě Malenkich. O něj se teď starají přivolaní lékaři.

Po střele Obuchova vznikla v brankovišti valná hromada takřka všech, kteří byli na ledě. Včetně rozhodčích.

59:07

Velká šarvátka před Košečkinem. Všichni hráči na ledě jsou v ní zapojeni.

59:00

Poslední minuta a Kazaň útočí.

58:32

Spolupráce Azeveda a Varnakova ke gólu nakonec nevede. Přerušil jí obránce svým nataženým tělem.

58:08

Kazaň musí opět dojíždět vyhozený puk.

Proti střela Stapletona brankář zasáhl.

57:20

Stapleton a jeho zápěstí na vyrážečku. Nilsson vyrazil mimo.

56:55

"Magnitka" znovu vyhazuje ven z pásma.

56:20

Jenže útočí domácí.

55:25

Kazaň nyní naráží na připravenou obranu domácích.

54:45

Osala tvrdě naražen na mantinel, vylučovat se nebude.

54:25

Puk chytají diváci na tribunách. Poslušně ho vracejí zpět rozhodčím.

53:35

Denisov třikrát pokoušel štěstí střelou, ale pokaždé neuspěl proti vynikající obraně Metallurgu.

52:49

Kazaň musí začít odzadu.

52:36

Košečkin kryje. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

51:54

Tohle už bude ohromně složité pro Kazaň, která evidentně nezvládla první polovinu třetí části.

Denis PLATONOV - 3:1

51:10

Metallurg právě vstřelil branku!
DENIS PLATONOV se prodral až před Nilssona a prostřelil ho pod lapačku zápěstím. Asistence: Bez

50:34

Zacharčuk si počínal tvrdě a odstavil Stapletona od puku tělem.

49:50

Velký tlak Metallurgu okořeněný několika střelami.

49:03

Mozjakin krásně našel Zaripova přes celou délku středního pásma.

48:45

Möller vystřelil po pěkné zadovce Azeveda jen nad branku Košečkina.

47:50

Oddechový čas pro domácí.

47:50

Nikulin tvrdě pálil a poté Icing Metallurgu.

47:18

Oběma týmům nyní děla problémy finální přihrávka, která je vždy nepřesná.

46:30

Kazaň se snaží po inkasovaném gólu něco vytvořit v útoku.

Jevgenij TIMKIN - 2:1

45:27

Nilsson špatně rozehrál, domácí skvěle napadali a JEVGENIJ TIMKIN posílá odražený kotouč do sítě za záda Nilssona. Asistence: Michajl Junkov

44:53

"Magnitka" vyhazuje.

Po střele od modré se dostal k dorážce Osala, ale jeho pokus parádně vyrazil Nilsson svou hokejkou.

43:35

Osala dorážel, ale Nilsson se štěstím hokejkou vyrazil i jeho dorážku.

43:03

Hra přerušena.

Sergej MOZJAKIN - 1:1

42:00

SERGEJ MOZJAKIN krásně zakončil nad lapačku po milimetrové přihrávce od Kováře, který ho viděl si najíždět do předbrankového prostoru. Asistence: Jan Kovář, Denis Zaripov

40:43

A pozor Kovář je vyloučen. Nejsem si vědom, že by Kovář něco provedl, ale je tomu tak. Na druhé straně je vyloučen Obuchov.

40:43

Kovář měl zaklíněnou hokejku pod Svitovem a nemohl jí vytáhnout až ho Svitov chytil pod krkem.

40:43

Kovář schytal tvrdý hit.

40:01

Třetí třetina za malou chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 14:36.
Střely: 5-7 (13-23)
Rychlý kombinační hokej s mnoha šancemi, to byla druhá třetina. Brankáři nedovolili víc jak jeden gól a tak vede po dvou třetinách Kazaň 1:0 na ledě Metallurg Ice Areny. Gól vstřelil Dmitrij Obuchov v čase 24:45. Nenechte se dlouho zvát na třetí část.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55

Poslední sekundy už se odehrály v klidu.

39:34

39:31

Košečkin kryje pod lapačkou a bude se tak vhazovat v útočné třetině Kazaně.

39:12

Další střela Kazaně.

38:35

Tkačjov netrefil puk mířící na jeho hokejku, kotouč mu jí přeskočil.

38:12

Kazaň v přesilovkovém rozestavení obklopuje branku Košečkina.

37:34

Platonov jde sedět na dvě minuty za držení.

36:59

Azevedo a jeho formace opět vidět v útočném pásmu "Magnitky."

36:40

A po jednom takovém zůstává na ledě ležet Lukojanov. Sám odjel na střídačku. Vypadá to, že bude v utkání po malé pauze pokračovat.

36:07

Metallurg hodně přitvrdil a snaží se dohrávat souboje i uprostřed kluziště..

35:50

1.pětka Metallurgu tlačí hosty hluboko do obrany.

35:00

Zneškodněný útok Magnitogorsku.

34:25

Zacharčuk vystřelil od modré hned po buly.

33:42

33:15

Hráči "Magnitky" obehrávají obranný val Kazaně, která hraje o jednoho muže v poli méně.

32:38

Metallurg hraje přesilovku už 55 vteřin.

31:45

Kovář vyhrál buly v útočné třetině.

31:35

Brookbank nahazoval na Košečkina. Bez problémů odvráceno.

30:35

Zápas načal druhou polovinu a hraje se hodně urputně s důrazem na obranu.

29:38

Lee skvěle vystihl přihrávku Lukojanova na červené čáře.

29:12

Dopředu jde Kazaň.

28:00

Hosté přesilovku nevyužili a tak hra pokračuje několika dalšími útočnými výpady na obou stranách.

27:01

25:01

Osala dostává dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Kazaň.

Dmitrij OBUCHOV - 0:1

24:45

Kazaň vstřelila branku!
DMITRIJ OBUCHOV předvedl mnohem povedenější blafák než Platonov. Položil si Košečkina a zasunul po zemi do prázdné jako správný mazák. Asistence: Kirill Petrov

24:05

Vrána obral Timkina o puk a zapsal si tak dobrý obranný zákrok.

22:59

Nilsson vyrazil střelu nad sebe, dojížděl jí útočník Metallurgu, který byl možná faulován – podražení. Vylučovat se ovšem nebude.

22:22

Azevedo zkoušel bekhendem z velkého úhlu. Košečkin si vše pohlídal.

21:27

Hraje se v útočném pásmu Kazani.

Platonov své trestné střílení neproměnil.

20:24

Platonov trestné střílení neporměnil, zkusil blafák, ten mu ale Košečkin přečetl.

20:24

Platonov faulován v samostatném úniku, který si tak zopakuje při trestném střílení.

20:01

Elitní formace Metallurgu odvolána z buly.
Vypadá to, že je vše připraveno pro start druhé třetiny.
Další třetina začne přibližně v 13:48.
Střely: 8-16
1.třetina nabídla velmi dobrý hokej. Sice zatím bez gólů, ale určitě se je na co koukat. Zatím vládnou zápasu brankáři. Budeme doufat, že ve druhé třetině padne i nějaká branka.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:59

Brent už nestihl vystřelit ve vymezeném čase.

19:32

Zblokovaná střela Nikulina od modré.

19:03

Obuchov s Petrovovem opět nebezpeční.

18:28

Vrána si narazil o mantinel a pak sám dorážel. Košečkin má puk v moci.

17:50

17:30

Metallurg trpělivě hledá mezírku v oslabené obraně Kazaně.

17:08

Kovář se snažil překvapit z úhlu Nilssona, ten puk vyrazil nad branku.

16:40

Lee střílí od modré, mimo branku.

Azevedo byl za kvalitní patnáctisekundové držení Kováře oceněn dvou minutovým trestem.

15:50

Azevedo vyloučen za zákrok na Kováře. Držení.

15:20

Metallurg kombinuje v klidu protože má výhodu. Signalizovaný trest.

14:20

Azevedo úspěšný na buly před Košečkinem.

13:58

Platonov si vyměňpval puk se spoluhráčem za brankou do té doby, než mu ho kazaňští sebrali.

13:07

Teď se hraje ve velkém tempu.

12:15

Další Košečkinův dobrý zákrok.

Svitov z mezikruží trefuje jen dobře postaveného Košečkina.

12:00

Svitov opět volný na kruzích a odsud taky střílel, jenže Košečkin pozorný.

11:23

Nilsson rozehrává za brankou.

11:09

K.Petrov se natlačil z pravé strany až před branku, ale tam ho Košečkin pokryl a nedovolil mu skórovat.

10:00

Denisov pálil z kruhů po kombinaci s Azevedem a Möllerem. Těsně minul.

Jakucenja svůj samostatný únik neproměnil.

08:30

Obuchov v obrovské šanci před Košečkinem. Košečkin výborně zasáhl.

08:08

Hosté vyhráli buly ve vlastním pásmu.

07:42

Kosticyn v souboji v rohu podle rozhodčího faulovaný nebyl.

06:56

Zaripov střílel golfákem z levé strany těsně za modrou. Trefuje jen beton Nilssona.

06:05

Metallurg konečně v útočné třetině, ale Kazaň skvěle brání.

04:55

Hra je trochu pomalejší, Magnitogorsk se jí snaží uklidnit a dostat pod kontrolu. Hodně drží puk na holi a hledá cestu do pásma Kazaně.

01:53

Vrána vyhrál buly na beky. Brookbank pálil vedle.

01:40

Obuchov s Petrovovem už kombinují a Petrov střílel, ale Košečkin kryje.

01:00

Kazani se nedaří usídlit se v útočném pásmu.

00:40

Metallurg se osvobozuje.

00:15

Kovář si odpyká trest za vražení na hrazení. Sám se ale protihráči sportovně omluvil.

00:01

Hráči se připravují a rozcvičují na ledě.
Právě se hraje ruská hymna.

Trenér: Mike Keenan

Trenér: Zinetulja Biljaletdinov

Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Gorděnko, Lazarev.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Dobré odpoledne, vítá vás Jan Volf, dnes je na programu zápas Magnitogorsku a Kazaně, tedy 3.a 1. týmu Východní konference, což slibuje mimořádně zajímavou podívanou.