NHL

Washington Capitals – Tampa Bay Lightning

4:2

konec (0:0, 2:0, 2:2)

14.12.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.45 3.8 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám příjemný zbytek noci.
Dnešní utkání sledovalo 18 506 diváků!
Máme za sebou velmi zajímavé utkání, ve kterém po hattricku Backströma vedl Washington ještě v 56.minutě 3:0, jenže pak se v rozmezí dvou minut trefil Johnson s Carlem a rázem to bylo 3:2. V poslední minutě ještě Tampa zkusila powerplay, ale byl z toho jen pojišťovací gól Fehra a Caps tak poráží Tampu i v druhém zápase během čtyř dnů a připisují si cenné dva body.

60:00

59:45

Puk je ve středním pásmu a zápase se už jen dohrává.

Eric FEHR - 4:2

59:21

Washington právě vstřelil branku!
Jenže hosté ztratili kotouč a je rozhodnuto. ERIC FEHR se dostal k puku po srážce obránců Tampy a ze středního pásma jej poslal do prázdné brány. Asistence: John Carlson

59:05

Garrison míjí bránu, ale Tampa zůstává v útočném pásmu a ostřeluje Holtbyho!

58:34

Washington vyhazuje na zakázané uvolnění a Tampa to zkouší v šesti!

58:17

Hosté se nyní samozřejmě tlačí do útočného pásma a budou chtít odvolat Bena Bishopa.

Matthew CARLE - 3:2

57:29

Tampa právě vstřelila branku!
A drama je na světě! Tampa těží z tlaku a snižuje na rozdíl jediné branky! MATTHEW CARLE si sjel od modré čáry, využil špatného postavení Holtbyho a trefuje se do odkryté části branky. Asistence: Steven Stamkos, Jason Garrison

56:43

Washington ještě nečeká nic jednoduchého. Hosté domácí hráče nyní zamkli a ti se osvobozují jen zakázaným uvolněním.

Tyler JOHNSON - 3:1

55:36

Že by drama? Hosté to teďka opravdu výborně vykombinovali až k TYLERU JOHNSONOVI, který svižnou střelou prostřelil přesouvajícího se Holtbyho. Asistence: Matthew Carle, Nikita Kučerov

54:40

Tampě se už opravdu nic nedaří a každá útočná snaha končí již ve středním pásmu.

4:2

Branky a nahrávky: 31. Backström (Wilson, Schmidt), 39. Backström (Ovečkin, Wilson), 43. Backström (Ovečkin), 60. Fehr (Carlson) – 56. Johnson (Carle, Kučerov), 58. Carle (Stamkos, Garrison)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik (A), Niskanen, Alzner, Green, Schmidt – Wilson, Backström (A), Ovečkin (C) – Brouwer, Kuzněcov, Johansson – Ward, Fehr, Laich – Beagle, Burakovsky, Latta

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman, Hedman, Šustr, Garrison, Barberio, Carle – Callahan (A), Stamkos (C), Filppula – Kučerov, Johnson, Killorn – Connolly, Paquette, Drouin – Brown, Boyle, Morrow (A)

Rozhodčí: Justin St. Pierre, Dave Jackson – Tony Sericolo, Brad Kovachik

Diváci: 18 506