14.12.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 2.35 3.9 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a mějte pěkný zbytek noci/rána. (03:58:14)

Richard Pánik 1+0, 2 střely, čas na ledě 8:47
Petr Mrázek 37 zásahů, 3 obdržené branky
Tomáš Tatra 0+0, 6 střel, čas na ledě 14:11
Tomáš Jurčo 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:08
Tři hvězdy zápasu:

1. Jonathan Bernier (TOR) 28 zásahů, 1 gól
2. Daniel Winnik (TOR) 0+2
3. Korbinian Holzer (TOR) 0+1
První třetina byla vyrovnaná, ale v té druhé převzali otěže zápasů do rukou Leafs a jen díky Mrázkovi se hosté dlouho drželi. Pak však nechali ujet Pánika, který vstřelil rozdílovou branku. Na začátku třetí části navíc přidal další branku Rielly a domácí si zbytek utkání pohlídali. Do prázdné se ještě prosadil Kadri a Leafs tak svého rivala poráží 4:1.

Střely na branku: 41 – 28

60:00

59:45

Hala začíná bouřit a oslavovat výhru domácího týmu.

58:42

Lupul byl před Mrázkem a dorážel puk ve skrumáži těl. Domácí už zvedali ruce, ale kotouč zůstal někde pod Mrázkem a šel ven.

57:19

Máme tady bitku. Pánik hitoval Smitha, pak se srazili znova a to už to obránce Detroitu nevydržel. Krosčekem zlomil o Pánika hůl a bitka byla na světě. Z té lépe vyšel Pánik, ale na trestnou putují oba. Ovšem Smith dostal navrch dvě minuty za sekání.

Nazem KADRI - 4:1

56:46

Toronto právě vstřelilo branku!
Red Wings ztratili u mantinelu puk, Winnik ho poslal do střední třetiny a tam se ho zmocnil NAZEM KADRI. Nikým neobtěžován si najel na modrou a poslal puk do prázdné klece. Asistence: Daniel Winnik, MikeSantorelli.

56:21

Nyní hosté se štěstím odolali a uchránili prázdnou klec.

55:58

Detroit je bez brankáře!

55:47

Puk letí přes všechny čáry až za branku Mrázka, takže je pískáno zakázané uvolnění a hra se přesune před branku Toronta.

55:27

Hru přerušuje ofsajd domácích a oba týmy se tak mohou zkoncentrovat na závěrečných čtyři a půl minuty třetí třetiny.

54:30

Hraje se dlouho bez přerušení a na obě strany je hra taková neučesaná, to víc vyhovuje Red Wings.

53:49

Kronwall objel hráče na modré a vyslal jedovatou střelu, kterou však Bernier vyráží za branku.

52:38

Zetterberg v dobré příležitosti. Byl sám mezi kruhy, ale Bernier skvělým zákrokem lapačkou drží Leafs.

52:02

Van Riemsdyk se natlačil až na kruh, ale odtud mu střela nějak nesedla a končí mimo.

4:1

Branky a nahrávky: 17. van Riemsdyk (Kessel, Phaneuf), 38. Pánik (Holzer), 42. Rielly (Santorelli), 57. Kadri (Winnik, Santorelli) – 16. Kronwall (Franzén, Nyquist)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Holzer, Rielly, Robidas – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Winnik, Kadri, Santorelli – Lupul, Holland, Clarkson – Booth, Smith, Pánik.

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Ericsson, Smith, Quincey, Ouellet, Lashoff – Nyquist, Zetterberg, Jurčo – Tatar, Dacjuk, Helm – Franzén, Sheahan, Cleary – Miller, Glendening, Andersson.