konec (1:1, 0:0, 2:0)

14.12.2014, 17:00 • Hala Rondo • Michal Kuba (@MikKuba)

Tipsport: 1.58 4.7 4.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek nedělního večera. (19:54:18)
Domácí hokejisté letos potřetí poráží soupeře z nedaleké Olomouce. Dnes ale zápas neskončil stavem 4:2 pro Kometu jako v předchozích dvou případech, nicméně výsledek 3:1 je také přijatelný.
Nejlepší hráči:
Michal Kempný (KOM) – Jakub Herman (OLO)

60:00

59:09

Nahozený puk do skrumáže těl nakonec někdo vyrazil pryč, Olomouc si ale stále drží útočnou třetinu.

58:55

Oddechový čas pro hosty.

58:55

Závěr třetiny bude ještě zajímavý. Jan Hruška (KOM) dostává dvouminutový trest za sekání. Olomouc si tak zahraje 6 na 4.

58:45

Vošvrda startuje pryč z branky.

58:21

Hosté přišli o útočnou třetinu, domácí se ale za pukem nijak nehnali.

58:10

Zakázané uvolnění Brna. Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Kometa chvíli pobyla v útočném pásmu, Olomouc se ale dokázala puku zmocnit a rozehrát svoji akci.

56:57

Na druhé straně se dostal ke střele z levého kruhu Burian, ale hostující klec přestřelil.

56:38

Houdek vypálil, ale minul branku.

56:13

Puk byl cestou za hostující branku tečován Hruškou, icing to tedy není.

55:49

Zakázané uvolnění Olomouce.

55:25

Káňa musel utéct na střídačku, jelikož přišel o helmu. Čiliak posléze zastavil skákavý kotouč.

54:44

Marosz prokličkoval útočnou třetinou, jakoby tam nestál žádný z Brňanů, k zakončení se ale nedostal.

3:1

Branky a nahrávky: 4. Ostřížek (Dočekal, Holec), 51. Hruška (Kempný), 53. Kempný – 9. Diviš (Herman, Ondrušek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Dlapa, Kuboš, Kováčik – Hruška, Němec, Ton – Káňa, Čermák (C), Honejsek – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Ostřížek, Holec, Mrázek

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Vyrůbalík, Majeský, Skrbek, Houdek, Ondroušek, Škůrek, Bartoň – Cibák, Marosz, Rác – Dlouhý, Patera (C), Kucharczyk – Laš, Herman, Diviš – Rachůnek, Knotek, Matai, Buc

Rozhodčí: Pešina, Horák – Komárek, Ondráček