HK Skalica – HC MONACObet Banská Bystrica

6:4

konec (0:1, 2:3, 4:0)

14.12.2014, 17:00 • Hant aréna • Mário Pecha sk

Videli sme dnes dramatický zápas, ktorý mal náboj a domáci predviedli dokonalý obrat. Po tom ako prehrávali 0:3 i 2:4 tak v tretej tretine 4 gólmi naklonili misky váh na svoju stranu a pripisujú si tak dôležité víťazstvo.
Týmto sa s vami lúčim a prajem vám všetkým krásne sviatky. Stretneme sa opäť po reprezentačnej a vianočnej prestávke. (19:16:23)

60:00

59:56

V závere sa ešte bude vylučovať.

Marek Drtina (2 min. krošček)

59:54

V závere Barani ešte operujú pred bránou a Romančík musel predviesť svoje kvality!

59:11

Skalica dala gól!

Domáci pridávajú poistku v podobe gólu do odkrytej brány! Jurík J. vybojoval po vhadzovaní puk posunul ho na Štumpfa, ktorý sa predral do pásma a nemal problém trafiť bránku.

Asistencia : Juraj Jurík

59:00

Barani na ľade už v šestici. Vhadzovanie pred Romančíkom.

58:28

Matoušek dostal perfektnú prihrávku spoza brány, ale s jeho zakončením si Romančík bravúrne poradil.

57:34

Domáci majú puk na svojich hokejkách a nedávajú tak priestor hosťom.

56:47

Romančík pre istotu prikryl puk pred dobiedzajúcimi hráčmi.

55:12

Hostia sa snažia pretlačiť s dvoma hráčmi do pásma, ale Záhoráci im nedali priestor.

54:32

Barani dokonale zaskočený, hrá sa opäť pred Wiikmanom.

53:56

Domáci dokonale otáčajú skóre! Školiak spoza brány naservíroval puk na JURAJA JURÍKA a ten trafil presne.

Asistencia : René Školiak

52:45

Bambúch teraz nepustil Stloukala do zakončenia.

51:59

Štupmf to teraz skúsil strelou spoza obrancu, ale nepresne.

50:27

Cohenova strela neprekvapila Romančíka.

49:09

Školiakovi teraz nesadla strela ideálne, ale Wiikmanovi tak narobila o to väčšie problémy.