NHL

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

02.12.2014, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Michal Borovan (@MichalBorovan)

Tipsport: 2.2 3.8 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mně tedy již nezbývá, než se s Vámi rozloučit. Děkuji za pozornost a těším se opět někdy s nejlepší hokejovou soutěží planety. (03:44:35)
Tři hvězdy zápasu:
1) Boone Jenner (CBJ) – 1+0, 1 bod, +/- +1
2) Sergei Bobrovsky (CBJ) – 25 střel, 1 inkasovaný gól
3) Kerby Rychel (CBJ) – 0+1, 1 bod, +/- +1
Československá stopa v utkání:
Tomáš Fleischmann se ve třetí třetině ocitl v dobrá příležitosti, Bobrovsky však dnes zachytal výborně. Navíc si připisuje v tabulce +/- -1 bod, protože byl na ledě při první brance Columbusu. Ani slovenský forvard Tomáš Kopecký si dnes na ruského gólmana v dresu Modrých Kabátů nepřišel.
A máme tady konec. Columbus poslední buly poslal za vlastní bránu, kde už kotouč domácí udrželi. Panteři se sice v závěru párkrát dostali s pukem do útočné třetiny, branku Bobrovského však příliš neohrozili. Boone Jenner svou rozhodující brankou z 51. minuty ukončil šesti zápasové čekání Blue Jackets na vítězství.

60:00

59:50

Oddechový čas pro domácí.

59:50

Vyhozený puk se kutálel po hraně na bránu Floridy, kterou nakonec o centimetry minul.

59:25

Jenner vyvezl puk do středního pásma, odkrytou bránu netrefil.

58:54

Montoya míří na střídačku.

58:39

Domácí výborně drží puk v pásmu Floridy.

58:06

Huberdeau se po tvrdém střetu těžce sbírá z ledu. Svého spoluhráče následně přijel pomstít Mitchell, rozhodčí však bitku nepřipustili.

57:51

Další střela od modré sražena do hlediště. Buly před Bobrovskym.

57:48

Bergenheim míří z úhlu mimo.

57:20

Domácí zatím skvěle zvládají závěr třetí třetiny.

56:29

Skille od modré neprostřelil Montoyu.

56:16

Nyní navíc icing hostí.

2:1

Branky a nahrávky: 16. calvert (Chaput, Leopold), 51. Jenner (Rychel) – 22. Ekblad (Boyes, Bergenheim)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky – Prout, Johnson, Savard, Leopold, Connauton, Wisniewski – Hartnell, Johansen, Foligno – Rychel, Jenner, Atkinson – Skille, Chaput, Calvert – Boll, Cracknell, Gibbons.

Florida Panthers: Montoya– Ekbald, Campbell, Kulikov, Mitchell, Gudbranson, Olsen – Huberdeau, Bjugstad, Pirri – Bergenheim, Barkov, Boyes – Fleischmann, Trocheck, Hayes – Kopecký, Mackenzie, Jokinen.

Rozhodčí: Furlatt, Walsh – MacPherson, McElman