02.12.2014, 03:30 • Rexall Place, Edmonton • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 2.4 3.76 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Hanzal (ARI) – 0+1, čas na ledě 17:08
Martin Erat (ARI) – 1+0, čas na ledě 14:23
Zbyněk Michálek (ARI) – 0+0, čas na ledě 24:32 (06:18:00)

1.Tobias Rieder – 2+0, čas na ledě 14:46
2.Mikkel Boedker – 1+1, čas na ledě 14:40
3.Jeff Petry – 1+0, čas na ledě 19:43
Máme tu konec dnešního zápasu, který jasně ovládli hostě z Arizony 1:5! Po první třetině to vypadalo nadějně pro domácí, ale ve druhé třetině přišla smršť v podání hostů a rozhodla o dnešním vítězi.

60:00

58:58

Hosté mají kotouč v držení a nepučují ho domácím.

57:52

Domácí teď znovu jeli tři na dva, ale všechno zkazil Eberle nepřesnou přihrávkou.

57:28

Domácí jeli tři na dva, ale zastavilo je postavení mimo hru.

56:42

Boedker nahazuje do útočné třetiny a celá jeho formace jde vystřídat.

56:07

Tvrdá rána z hole Jakupova mířila na hostující klec, Smith si opět poradil s pokusem domácího hráče.

55:34

Utkání se jenom dohrává. O vítězi je rozhodnuto a domácí jsou tragický.

54:37

Pinizzotto prověřil Smithovu pozornost technickou střelou, brankář hostí ale nepustil puk za svá záda.

53:50

Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

52:27

Domácí se snažili přejít střední pásmo, ale hosté jim u červené čáry vzali kotouč a šli tři na dva, ale Boedker to vzal na sebe a netrefil branku.

51:09

Střela Hanzala skončila v lapačce Fastha.

50:45

Konec přestávky. Vhazovat se bude po pravici Smitha.

50:45

Zakázané uvolnění hostů. Následuje komerční přestávka.

50:20

Erat je na ledě a hosté jsou v plném počtu.

49:59

Hosté vyhazují až k Fasthovi.

2:5

Branky a nahrávky: 6. Eberle (Hall, Hopkins), 45. Petry (Perron, Klefbom) – 21. Rieder, 22. Rieder (Hanzal), 25. Ekman-Larsson (Yandle, Boedker), 40. Boedker (Vermette, Korpikoski), 43. Erat (Stone, Schlemko)

Edmonton Oilers: Fasth (Scrivens) – Fayne, Ference, Petry, Klefbom, Schultz J., Nikitin – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Purcell, Arcobello, Jakupov – Pitlick, Draisaitl, Perron – Pinizzotto, Gordon, Gazdic.

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Michálek, Ekman, Larsson, Stone, Yandle, Murphy, Schlemko – Boedker, Vermette, Korpikoski – Doan, Hanzal, Rieder – Erat, Gagner, Klinkhammer – Crombeen, Vitale, McMillan.

Rozhodčí: Jackson, St. Pierre – Heyer, Cameron