1. liga (ČR)

Rytíři Kladno – Sportovní klub Kadaň

3:1

konec (0:0, 2:0, 1:1)

19.11.2014, 18:00 • Městský zimní stadion, Kladno • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.4 4.8 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dvě branky byly k vidění také v poslední periodě. Středočeši odskočili soupeři na rozdíl tří branek, ale Kadani se podařilo jednou korigovat, když chytrou střelou vymazal Lukášovi v prvním startu za Kladno nulu Marek Račuk. Tři body tedy berou domácí, Kadaň dnes na Rytíře nestačila. (20:10:54)

60:00

59:34

Hornovu střelu nadvakrát krotí Mouček.

59:00

Puk ve středním pásmu, odstartovala poslední minutka dnešního mače.

58:27

Kladno zatím honí puk po rozích mantinelu, ale i to domácím za současného stavu stačí.

57:49

Toto je zřejmě definitivní konec hostujících naději. Dvě minuty za sekání dostává Jakub Stehlík (KAD).

57:24

Chlouba vypálil přesně v momentě, kdy Lukáš vykukoval zpoza těl hráčů před ním. Pokus ovšem nebyl přesný.

57:12

Po střele Jakuba Nováka puk poskakoval před Lukášovou brankou, až si našel cestu do lapačky kladenského brankáře.

56:07

Rudovský se za brankou skvěle zbavil bránícího obránce a vyjel si před Moučku. Ten s pomocí horní tyče šanci zlikvidoval.

55:24

54:47

Kůs vypálil nepřesně, minul vzdálenější tyč.

54:14

Kadaň se dostala do pásma a vymýšlí přesilovkový vzorec.

53:24

Jan Hlaváč (KLA) inkasuje dvě minuty za podražení, hosté mají možnost vrátit se do hry.

52:21

Karel Ton se zjevil sám před Lukášem, ale jen vzhlíží ke stropu, protože promrhal velkou šanci. Trefil se jen do náruče domácího brankáře.

52:12

Po Hlavově nahození uklidňuje hru brankář Jan Lukáš.

51:27

Až v závěru přesilovky pálil Stach, ale namířil puk přímo do Moučka.

51:08

Oslabení teď Kadaň zvládá bez potíží.

50:21

Kontaktní branku mohli hosté vsítit v oslabení, Račuk zakončil blafákem před Lukášem, který ale podržel svůj tým.

3:1

Branky a nahrávky: 24. Rudovský (Růžička), 29. Dragoun (Redlich, Švaňhal), 46. Hlaváč (Růžička) – 49. Račuk

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Kolářík, Látal, Lukáč, Růžička, Kužel, Jaroměřský – Strnad, Hořava, Eberle – Horna, Stach, Dalecký – Rudovský, Pitule, Hlaváč – Švaňhal, Dragoun, Redlich.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Hanuljak) – Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec – Jíra, Hejcman, Ton – Kadlec, Chlouba, Kůs – J. Novák, Račuk, L. Novák – Hammerbauer, Berlev, Hlava.

Rozhodčí: Würtherle – Jílek, Šperl