19.11.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 4.12 4.2 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového přenosu se těším brzy nashledanou. (19:29:44)

Jakub Štěpánek (CER) – 26 zásahů, 3 obdržené branky,
Marek Kvapil (CER) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:53

Zablokované střely : 6 – 11
Vhazování : 23/55 – 32/55
Trestné minuty : 12 – 36
Hity : 16 – 10
Dnešní zápas příliš hokejové krásy nenabídl, ale nakonec jsme viděli tři branky. Všechny vstřelilo Moskveské CSKA, které vyhrálo 3:0. Trefili se Žarkov, Grigorenko a Stas. Hosté tedy potvrdili roli papírového favorita a odvážejí si z Čerepovce tři body.

60:00

58:56

Domácí to zkoušejí v šesti, Štěpánek na střídačce.

57:38

Oddechový čas pro domácí.

57:38

Na dvě minuty za hrubost plus do konce utkání za bitku je vyloučen hráč hostujících Arťuchin.

57:38

Na 2+2 minuty za hrubost je vyloučen hráč domácích Stasenko. Na druhé straně si půjde na trestnou sednout Muršák, ten ale jen na dvě minuty.

STAS - 0:3

53:44

CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA zvyšuje na 3:0! Trefuje se ANDREJ STAS který tečoval ránu Bondareva od modré. Asistence: Alexej Bondarev, Igor Volkov,.

50:35

Ale hosté svou již čtvrtou přesilovou hru nevyužili a Severstal je v plném počtu!

48:35

Za vysokou hůl je vyloučen domácí Pavel Černov.

44:29

Hosté jsou ve třetí třetině střelecky aktivnější. Dvakrát pálil Grigorenko, který svou střelu proměnil. Poté stříleli Muršák a Jegoršev, ale ztroskotali na Štěpánkovi.

GRIGORENKO - 0:2

40:09

Hned v úvodu poslední třetiny se hosté prosazují! Přesilovku využívá IGOR GRIGORENKO, který využil nahození Radulova od mantinelu. Asistence:Alexandr Radulo, Nikita Zajcev.

0:3

Branky a nahrávky: 6. Žarkov (Stas), 41. Grigorenko (Radulov, Zajcev), 54. Stas (Bondarev, Volkov)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šefer, Arzamascev, Stasenko, Šinin, Urbom, Pyett, Antropov, Kupcov – Trubačov, Stoljarov, Buchnevič – Kagarlickij, Mons, Černov – Berdnikov, Ullstrom, Kvapil – Kazakovcev, Nikoncev, Kovyršin.

CSKA Moskva: Lalande (Treťjak) – Denisov, Jegoršev, Zajcev, Kiselevič, Bondarev, Mišarin, Naumenkov, Ljubimov – Andronov, Grigorenko, Radulov – Muršák, Arťuchin, Hjalmarsson – Stas, Žarkov, Volkov – Žafrajov, Kvartalnov, Kuzmenko.

Rozhodčí: Dějev, Kiseljov – Ivanov, Nesterov