19.11.2014, 01:08 • TD Garden, Boston • David Kruj

Tipsport: 2.57 3.7 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Tuka Rask (BOS) 33 zák., 0 gólů, 100%
2. Patrice Bergeron (BOS) 1+0
3. Matt Bartkowski (BOS) 0+1

Československá stopa v utkání:
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:15
V dnešním utkání vítězí zaslouženě Boston, který dokázal vyhrát po brankách Bergerona a Kruga. Hosté se sice snažili vyrovnat a na konci utkání to několikrát zkoušeli v šesti, ale ani tom jim body nepřineslo. Po třetí třetině, která nám branku nepřinesla tak utkání končí 2:0.

60:00

59:57

Tarasenkovu střelu z mezikruží kryje Rask.

59:34

Hamilton to zkusil přes celé hřiště, ale skákavý kotouč jen těsně minul branku hostí.

59:18

O zápase je téměř rozhodnuto a nic na tom nezmění ani icing domácích.

58:51

A Elliot opět na střídačce.

57:59

Domácí se dostali do brejku a za záchranou brzdu musel zatáhnout hostující Stastny. Dvě minuty za hákování.

57:41

Po střele Pietrangela se opět vhazuje před Raskem.

57:20

Smith to zkusil ze středního pásma, ale netrefil prázdnou branku hostí.

57:10

Vhazovat se bude před Raskem.

57:06

Kotouč někde pod Raskem, na kterého se nahrnulo asi sedm hráčů. Rozhodčí měl však situaci pod kontrolou a ihned ukazuje že kotouče brankovou čáru nepřešel.

56:46

Elliott zůstává na střídačce. Hosté to zkusí v šesti.

56:33

Střelu Bouwmeestera, která se odrazila od brusle jednoho z domácích hráčů nedokázal Ott uklidit do prázdné branky.

55:30

Shattenkirk šel podpořit útok, ale domácí vyhazují jen do středního pásma a to jim v této chvíli stačí.

54:30

Hosté se teď snaží hru maximálně zjednodušit. Všechny puky nahazují na Raska a snaží se být u kotouče dřív než obránci Bostonu.