19.11.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 4.12 4.2 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:56

Domácí to zkoušejí v šesti, Štěpánek na střídačce.

57:38

Na 2+2 minuty za hrubost je vyloučen hráč domácích Stasenko. Na druhé straně si půjde na trestnou sednout Muršák, ten ale jen na dvě minuty.

STAS - 0:3

53:44

CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA zvyšuje na 3:0! Trefuje se ANDREJ STAS který tečoval ránu Bondareva od modré. Asistence: Alexej Bondarev, Igor Volkov,.

48:35

Za vysokou hůl je vyloučen domácí Pavel Černov.

GRIGORENKO - 0:2

40:09

Hned v úvodu poslední třetiny se hosté prosazují! Přesilovku využívá IGOR GRIGORENKO, který využil nahození Radulova od mantinelu. Asistence:Alexandr Radulo, Nikita Zajcev.

38:27

Po střele Zajceva si Štěpánek vůbec nebyl jistý, kde puk má a na brankovišti se snažil dorážet Grigorenko s Stasem, ael neúspěšně. Rozhodčí poté hru přerušil.

38:14

A bude se vylučovat na druhé straně. Na trestné lavici sedí Stasenko za držení.

38:02

Radulova střela mířila mimo.

35:52

Za hrubost je vyloučen hostující Bondarev.

33:47

Přesilovku si zahrají i domácí. Vyloučen je hostující Muršák na dvě minuty.

31:19

Za faul na Naumenkova si půjde sednout na trestnou lavici Antropov.

25:48

Do samostatného úniku se dostal Marek Kvapil, ale dobře se vrátil Jegoršev a v zakončení mu zabránil!

18:08

Navíc je vyloučen hostující brankář za zdržování hry. Hosté půjdou do čtyř!

13:55

Ullstrom ujížděl s Berdnikovem sám na Treťjaka. Ullstrom ale nepřihrál dobře a navíc se dobře vrátil Denisov, který zabránil dorážce Berdnikova. Lalande má puk pod sebou.

10:05

Na trestnou si jde sednou Alexandr Radulov za seknutí Marka Kvapila. Domácí budou hrát přesilovku čtyři na tři.

ŽARKOV - 0:1

05:18

CSKA střílí gól v oslební. Stas vystihl dobře rozehrávku domácích a na Štěpánka se řítil sám VLADIMIR ŽARKOV a i když byl tísněn domácím obránce, tak dokázal zakončit!

05:05

Přesilovka pro domácí. První vyloučeným je hostující Jegoršev.

0:3

Branky a nahrávky: 6. Žarkov (Stas), 41. Grigorenko (Radulov, Zajcev), 54. Stas (Bondarev, Volkov)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šefer, Arzamascev, Stasenko, Šinin, Urbom, Pyett, Antropov, Kupcov – Trubačov, Stoljarov, Buchnevič – Kagarlickij, Mons, Černov – Berdnikov, Ullstrom, Kvapil – Kazakovcev, Nikoncev, Kovyršin.

CSKA Moskva: Lalande (Treťjak) – Denisov, Jegoršev, Zajcev, Kiselevič, Bondarev, Mišarin, Naumenkov, Ljubimov – Andronov, Grigorenko, Radulov – Muršák, Arťuchin, Hjalmarsson – Stas, Žarkov, Volkov – Žafrajov, Kvartalnov, Kuzmenko.

Rozhodčí: Dějev, Kiseljov – Ivanov, Nesterov