Marek Židlický (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:22
Martin Havlát (NJD) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:10
Patrik Eliáš (NJD) 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:56
Jaromír Jágr (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:38
Michael Frolík (WPG) 1+1, 4 střely, čas na ledě 14:43
3. Zach Bogosian (WPG) 0+1
Dnešní utkání sledovalo opět vyprodané MTS Center, tedy 15016 diváků.
Střely na branku: 34:22 (9:4, 14:5, 11:13)
V dnenším utkání totiž dokráčeli k vítězství 3:1.
Zápas to ale rozhodně nebyl jednoduchý, ačkoliv měl Winnipeg celou dobu více ze hry. Ve 22. minutě ho do vedení dostal Mathieu Perreault, o dvě minuty později se prosadil Mark Scheifele. Ďáblové poprvé skórovali až na začátku třetí třetiny, kdy Eliášův pokus dorazil do brány Martin Havlát. Hosty držela ve hře dobře ubráněná oslabení, nakonec je ale srazila chyba v obraně, kterou potrestal v 57. minutě Michael Frolík gólem na konečných 3:1.

60:00

59:50

Kane od střídaček míjí prázdnou branku, Jets to ale nevadí.

59:40

A opět, po něm i Gelinas.

59:33

Severson mířil mimo.

59:12

Lowryho pokus ztečoval Gelinas nad sebe, puk poté padl vedle branky hostí.

58:49

Schneider míří na střídačku, Devils jsou v šesti!

58:38

Jets dobře brání střední pásmo a nepouští hosty do útoku.

58:14

Scheifele se dostal ke střele, která byla ale příliš vysoká.

57:47

Byfuglien držel hůl v jedné ruce a dokázal zakončit, ač byl tísněný obráncem, Schneidera ale nepřekonal.

57:17

Židlický sjel od modré až před branku a zakončil, Michael Hutchinson ale udržel puk.

56:47

Z úhlu střílel Blake Wheeler, Schneider prostor u levé tyče utěsnil.

56:33

Střelu Damona Seversona od modré drží Hutchinson.

Michael FROLÍK - 3:1

56:07

Winnipeg právě vstřelil branku!
Tak to je pro hostující celek velká rána! Devils se dostávali k náporu a snažili se vyrovnat. Nyní ale rozehrál nepovedeně Židlický, Lowry se zmocnil kotouče a vystřelil. Schneider kotouč pouze vyrazil a do branky ho dokázal dorazit MICHAEL FROLÍK! Asistence: Adam Lowry.

55:50

Cammalleriho střelu tečoval Jaromír Jágr před Hutchinsonem, domácí brankář ale udržel puk a tím pádem i Jets vedení.

55:29

A hned po návratu se Ryder zapojil do útoku, když nahrával Cammallerimu, který střelou z první trefil tyčku!

55:18

Hosté ubránili opět své oslabení velmi dobře a jsou v plném počtu.

54:25

Hosté šli při vlastním oslabení do přečíslení 3 na 2, Henrique si párkrát vyměnil puk s Eliášem a následně se ke střele dostal Severson. Ta mu ovšem nesedla a kotouč se tak jen lehce sklouzl po ledě!

53:34

I tak se o to ale pokusil Cammalleri, který se prokličkoval až za obranu, tam ale kotouč ztratil a zakončit tak nedokázal.

53:18

Na dvě minuty je za držení vyloučen Michael Ryder (NJD). Trenér DeBoer je velmi nespokojený, neboť takto jeho tým nekráčí za vyrovnáním.

53:00

Hosté to budou mít těžší, neboť je čeká další oslabení.

52:50

A opět drží hostující brankář puk, tentokráte ho střelou prověřil Evander Kane. Jets chtějí přidat uklidňující branku, Schneider to ale nechce dovolit. Kdo vydrží déle?
Střely: 28:15

52:30

Cory Schneider podržel puk ve své lapačce, následuje komerční přestávka.

51:59

Jágr nahrál na Židlického, který si sjížděl do zajímavé příležitosti, brankář domácího týmu ale zareagoval a kotouč vyrazil!

51:42

51:35

Nyní totéž předvedl Ruutu, který následně nahrál Jágrovi, jehož střelu vyrazil Hutchinson betonem.

51:10

Zubrus dobře zabojoval a držel několik sekund puk daleko od branky svého týmu.

50:18

Byfuglien byl nepokrytý v prostoru před brankářem, puk ale naštěstí pro hostující celek poslal vedle branky!

49:53

Hosté vyhazují kotouč, Byfuglien ho totiž před tím ztratil a hodně se za to na sebe zlobil.

49:42

Zbytečný faul hostů v útočném pásmu. Bogosiana nedovoleně obral o puk Travis Zajac (NJD), který tak dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

49:32

Nepřesně nyní mířil Cammalleri.

48:59

Dobré šance Ďáblů! Nejprve vystřelil z první Andy Greene, kotouč šel ale vedle. K touši se následně dostal Travis Zajac, který Hutchinsona nedokázal překonat!

48:43

Zajac se nyní dobře uvolnil přes obránce, na kotouč už poté ale nedosáhl.

48:09

Adam Pardy se prokličkoval až do zakončení, které ale nebylo úspěšné.

47:33

Havlát posunul dopředu Damiena Brunnera, jehož střela šla zcela vedle branky.

46:55

Bryan Little posílal pas před bránu, naštěstí pro hostující celek ale nenašel žádného ze spoluhráčů.

46:29

Cammalleri mířil z pravé strany nad branku.

45:50

V dobré šanci se ocitl Stuart, který páli z mezikruží, do střely mu ovšem obětavě padl Steve Bernier, který následně po přerušení odkulhal na střídačku!

45:07

Před brankou dostal nabito Jim Slater od Halischuka, útočníka Jets ale hostující golman vychytal!

44:24

Na druhé straně mířil vedle branky Eliáš.

44:07

Hostující brankář byl úspěšný i proti dalšímu pukusu, který měl na svědomí Scheifele.

43:54

Frolík se dostal k odraženému puku a hned vystřelil, Schneider vyrazil.

43:30

Jágr se nedokázal prosadit akcí po pravé straně.

42:47

Kane posílal bekhendem přihrávku před bránu, puk ale pouze proletěl útočným pásmem a tak z toho nic nebylo.

Patrik ELIÁŠ - 2:1

41:13

Devils právě vstřelili branku!
A máme sníženo, Ďáblové využívají přesilovou hru! PATRIK ELIÁŠ dostal na modré čáře povedenou přihrávku a dostal se ke střele, která Hutchinsonovi vypadla až do branky! Důrazem na brankovišti tomu výrazně pomohl Martin Havlát. Asistence: Martin Havlát, Damien Brunner.

40:54

Bogosian vyhodil puk až ke Schneiderovi.

40:25

Severson se dostal k odraženému puku a byl v dobré šanci, branku ale míjí!

40:01

Brzy začne třetí třetina, ve které budou Ďáblové dohrávat 1:52 dlouhou přesilovku.
Druhá třetina je za námi. Jets v jejím úvodu získali dvoubrankové vedení. Nejprve dal ve 22. minutě svou první branku v dresu Jets Mathieu Perreault, o chvíli později navýšil na 2:0 Mark Scheifele. Domácí jsou aktivnějším celkem, hosté měli ale taktéž dobré příležitosti – například Jaromír Jágr trefil tyčku.

Uvidíme, co nám přenese třetí třetina, která začne přibližně ve 3:50.

Střely: 23:9 (9:4, 14:5)

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:52

Andrew Ladd (WPG) fauloval Henriquea zcela mimo hru a dostane tak dvě trestné minuty.

39:36

Po neúspěšné střele Ladda vyhodili hosté na zakázané uvolnění. Hra tak před Schneiderem zůstane i nadále.

39:22

Wheeler se pokusil zakončit otočkou okolo branky, kotouč ale neprocpal za brankovou čáru.
Střely: 21:8

39:10

Jets nyní svého soupeře dostali pod značný tlak, z něhož nyní resultovala střela Trouby, kterou Schneider lapil a přerušil tak hru. Následuje ještě komerční přestávka.

39:00

Poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:34

Perreault byl v dobré šanci vychytán Schneiderem!

37:57

Dobrou střelu od modré vyslal Damon Severson, Hutchinson jí ale vyrazil! O dorážku se poté snažil Ruutu, jenže ke střele už se nepropracoval.

37:14

Helgesonova střela neměla ani razanci, ani přesnost, a tak skončila zcela vedle brány.

36:30

Od modré dvakrát střílel Trouba, nejprve byl jeho pokus zblokován, poté postrádal razanci a puk se dostal na hůl Blakea Wheelera, jehož bekhendové zakonční zamířilo vedle brány.

36:00

Schneider vyrazil bez problémů pokus Wheelera.

35:43

35:22

Greene si připsal další zblokovanou střelu, tentokráte proti Kaneovi.

34:23

Ladda obral o kotouč Henrique, který posléze vyhodil až za branku Michaela Hutchinsona.

34:12

Byfuglienovu střelu zblokoval Greene do rohu.

33:43

Dainius Zubrus (NJD) je vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště.
Střely: 20:7.
Právě probíhá komerční přestávka.

33:31

Kotouč skončil na střídačce, hra je tak přerušena.

33:03

A nyní trefil český útočník s číslem 68 na zádech střelou z mezikruží tyčku!

32:43

Střelu Jaromíra Jágra z pravé strany vyrazil Hutchinson.

32:17

Od zadního mantinelu se kotouč odrazil na hůl nepokrytého Havláta, ten ale trefil pouze boční síť odkryté branky! Nyní měl Hutchinson velké štěstí!

32:04

Přihrávku Greenea na hráče sjíždějící si před branku zblokoval Byfuglien.

31:33

Perreaultovo zakončení se příliš nevydařilo, obránci ho zblokovali do rohu.

31:08

Na druhé straně pálil Thorburn, Schneider udržel kotouč a následuje komerční přestávka.

31:00

Zubrus posílal před branku puk na Berniera, ten byl ale tísněný obránci a zakončit nedokázal.

30:00

Židlického střelu od modré čáry tečoval Travis Zajac nad branku.

29:09

Další střelu měl na svědomí Adam Lowry, Schneider puk vyrazil.

28:40

Perreault zakončoval zpoza branky, Schneider se jen tak tak stačil přesunout a zabránit třetímu gólu ve své síti!

27:57

Střelu Martina Havláta zblokoval Jacob Trouba.

27:32

Čtvrtá lajna hostí rozjížděla nadějný útok, velké množství přihrávek ho ale zhatilo.

26:38

Thorburnův pokus zamířil vedle branky Ďáblů.

26:02

Henrique se pokusil vysunout Brunnera, ten byl ve středním pásmu ale dobře bráněn a na puk tak nedosáhl.

25:10

Postmův pokus hostující brankář udržel bez větších problémů.

25:00

Zakázané uvolnění New Jersey přesune hru opět před Schneidera.

24:26

Kotouč se dostal na druhou stranu a Hutchinson přikryl puk.

23:38

Jets to ve druhé třetině rozjeli! Frolíkovu střelu z mezikruží dokázal Schneider vyrazit pouze před sebe, kde již s dorážkou čekal MARK SCHEIFELE, který poslal Winnipeg do dvoubrankového vedení! Asistence: Michael Frolík, Zach Bogosian.

23:12

Velká šance domácích, kteří jeli dva na jednoho. Puk měl celou dobu na holi Jim Slater, který se odvážil i zakončit, Cory Schneider ale puk dokázal vyrazit ramenem.

22:38

Hutchinson udržel nepříliš vydařenou střelu Michaela Rydera.

Mathieu PERREAULT - 1:0

21:54

A máme tu první branku! MATHIEU PERREAULT vyhrál vhazování a sjel si před branku, následně dostal přihrávku od Stuarta z pravé strany a překonal Schneidera, 1:0! Perreault vstřelil svou první branku v dresu Jets! Asistence: Mark Stuart.

21:48

Bogosian si sjel k volnému puku a vystřelil, Schneider byl ovšem pozorný.

21:09

Jágr zavezl puk do pásma, spoluhráči ovšem střídali a tak neměl český útočník dostatečnou podporu.

20:39

Od modré vystřelil z první Paul Postma, rána byla ale zblokována dříve, než došla k Schneiderovi.

20:30

Jets se snaží navázat na první třetinu a jsou opět aktivnějším celkem na ledě.

20:01

Hráči jsou již seřazeni ve středovém kruhu na zahájení druhého dějství hry.
První třetina je za námi a branku nepřinesla. Domácí v ní byli aktivnější, i proto na střely vyhráli 9:4. Oba brankáři zatím drží čisté konto.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:48

Střela Kanea branku minula.

17:43

Zakázané uvolnění domácích.

16:47

Střela Ladda z velké vzdálenosti šla přesně do výstroje Schneidera.

15:26

Domácí jsou v plném počtu.

14:22

Hosté se stále nemohou dostat do útočné třetiny.

13:26

Vyloučen hráč domácích Kane na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:56

Ofsajd domácích.

12:26

Teď se na chvíli domácí dostali do útočné třetiny, ale nic nevymysleli.

11:11

Jágrova střela byl zblokovaná do rohu.

09:52

Hra je zatím hodně rozkouskovaná a odehrává se především ve středním pásmu.

07:31

Schneider radši přikryl puk před dojíždějícím Laddem.

06:26

Domácí hrají v plném počtu.

05:50

Hosté se zatím k ničemu při přesilové hře nedostali.

04:44

Zubrus je na ledě domácí hrají ve čtyřech.

04:26

Vyloučen hráč hostů Severson na dvě minuty za podražení. Hosté budou mít přesilovku pět na tři osmnáct vteřin.

03:46

Domácí vyhazují až k Pavelcovi.

03:09

Hosté se usadili v útočné třetině a snaží se ohrozit branku domácích.

02:44

Vyloučen hráč hostí Zubrus na dvě minuty za hákování.

01:48

Střelu Wheelera v klidu chytil Schneider do lapačky.

00:58

Havláta zastavil směrem k brance ofsajd.

00:01

Winnipeg Jets: Hutchinson – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Kane, Perreault, Byfuglien – Lowry, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk

New Jersey Devils: Schneider – Greene, Severson, Židlický, Gelinas, Helgeson, Larsson – Cammaleri, Zajac, Jágr – Havlát, Eliáš, Ryder – Ruutu, Henrique, Brunner – Zubrus, Gionta, Bernier

Rozhodčí: Furlatt, Kimmerly – Racicot, Cvik.