NHL

Buffalo Sabres – San Jose Sharks

4:1

konec (0:0, 3:1, 1:0)

19.11.2014, 01:30 • First Niagara Center, Buffalo • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 4.0 4.15 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:16

Ve stejném čase si ale hosté zahrají přesilovou hru, na dvě minuty za hákování vyloučen Tyler Myers.

29:28

Teď už míří San Jose Sharks do přesilové hry, domácí Stafford podle hlavního rozhodčího nedovoleně bránil soupeře.

26:22

San Jose si těsně po inkasovaném gólu málem zahrálo přesilovou hru a mělo šanci srovnat. Dvě minuty za vražení na hrazení pro Nikitu Zadorova ale doplní i trest Tommyho Wngelse.

22:20

Vyostřená situace u domácí střídačky, po které se překvapivě bude vylučovat za úplně jiný přestupek než šarvátku. Hostující Matt Irwin dostává trest za vražení na hrazení.

18:44

Ještě jedno vyloučení před koncem první části, do přesilové hry míří Žraloci. Torey Mitchell dostává od rozhodčího dvě minuty za hákování.

16:07

Adam Burish jde ze strany San Jose odpykat dvě minuty za hákování, jeho barvy čekají nelehké dvě minuty kolem vlastní branky.

12:29

Zároveň tedy sledujeme první vyloučení zápasu, Tyler Ennis inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění brankáře Grosenicka.

4:1

Branky a nahrávky: 26. Deslauriers (McCormick, Zadorov), 32. Gionta (Flynn, Myers), 40. Flynn (Gionta, Weber), 60. Gionta (Myers, Meszároš) – 31. Burns (Thornton, Couture)

Buffalo Sabres: Neuvirth (21. Enroth) – Myers, Strachan, Ristolainen, Zadorov, Meszároš, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Gionta, Mitchlle, Flynn – Stafford, McCormick, Deslauriers – Stewart, Hodgson, Foligno

San Jose Sharks: Grosenick – Burns, Mueller, Braun, Vlasic, Demers, Irwin – Hertl, Thornton, Pavelski – Kennedy, Couture, Marleau – Wingels, Sheppard, Nieto – Burish, Desjardins, Goodrow

Rozhodčí: Kozari, Morton – Brisebois, Devorski

Diváci: 17 435