Pohár FAČR

FK Příbram – AC Sparta Praha

1:1

konec (1:0)

18.11.2014, 18:00 • Energon aréna (kapacita 9100), Příbram, Česká republika • Michal Mezera

Tipsport: 4.4 3.6 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příbram se v prvním pohárovém utkání rozchází s pražskou Spartou smírně 1:1. Nutno říci, že výsledek je zřejmě zasloužený. Druhé pokračování tohoto střetnutí se odehraje začátkem prosince na pražském Strahově. Děkuji Vám za pozornost. Z Příbrami se loučí Michal Mezera. (19:51:53)

90+1

90+1

A tutovku měl na hlavě i sparťan Costa, který hlavou minul odkrytou příbramskou branku!

90

Mareš se provinil faulem a tak Sparta bude mít příležitost zhruba z 35ti metrů.

89

Ale obrovskou šanci si vypracovala Příbram! Konkrétně Zápotočný měl na hlavě vítěznou branku, ale Štěch se nyní vyznamenal a podržel svůj tým!

88

Sparta je v závěru utkání nebezpečnějším a aktivnějším celkem.

87

Obrana pražanů si s jeho centrem však poradila.

86

A nový muž na hřišti Suchan hned bude mít šanci z přímého volného kopu.

85

Příbram střídá i potřetí – ze hřiště odchází Pilík a na hřiště se dnes podívá i Jan Suchan.

83

Příbrami se teď vůbec nedaří přechodová fáze. Sparta se po levé straně nyní může pokusit o ohrožení branky Marka Boháče.

82

Příbram v 82. minutě utkání podruhé střídá – odchází Jakub Řezníček a na posledních zhruba deset minut se podívá na hřiště Tomáš Krbeček.

81

Fillo se dobře vrátil do obrany a sklepl míč Boháčovi do náruče.

80

Nyní vidíme další nudnější část utkání bez větších příležitostí.

78

Za faul u pravé lajny vidí Neves žlutou kartu.

77

Pilík se pěkně prosadil přes několik hráčů Sparty a v pokutovém území se již snažil vystřelit, ale někdo z hostujícícíh obránců ho v klíčovém okamžiku trochu přidržel a z dobré příležitosti Příbram nic nevytěžila.