konec (0:0)

18.11.2014, 20:30 • David Kruj

Tipsport: 3.6 3.0 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Já se s vámi loučím a přeji hezký večer. (22:23:37)
Ve druhém poločase jsme mohli vidět všechny branky utkání. Nejdříve šli dvakrát do vedení hosté po brankách Ignaševiče a Keržakova. V 86. minutě dokázal ještě korigovat domácí Nikolič, ale na konečný výsledek to nemělo vliv. Rusko tak v Maďarsku vítězí 1:2.

90+4

90+3

Opět další centr. A v ostrém souboji se ocitl Ludigin z jedním z domácích útočníků. Oba hráči končí na zemi, ale vše proběhlo v rámci pravidel a hráči se ještě stihli sportovně poplácat.

90+1

Maďaři to zkouší vzduchem, ale dlouhý centr Forra končí v náruči Ludigina.

90

Domácí se snaží vyrovnat a ženou se dopředu. Teď se v dobré pozici zjevil domácí Gyurcso, ale Ludigina nedokázal překonat.

88

Na hřiště se po tvrdém souboji ošetřuje a Makeev nakonec opouští plochu po svých.

NIKOLIČ - 1:2

86

Maďarsko právě vstřelilo branku!
NEMANJA NIKOLIČ dostal krásnou přihrávku na levou stranu a sám tváří v tvář proti Lodiginovi se nemýlil.

85

Semenov teď ostrým zákrokem doslova sestřelil pronikajícího hráče domácích a zastavil tak nebezpečnou akci za cenu žluté karty.

83

Faul jednoho z domácích a u míče znovu Rusko.

82

Rusko jde do dalšího útoku a teď motá hlavy domácím obráncům v pokutovém území.

KERŽAKOV - 0:2

80

Rusko právě vstřelilo branku!
ALEXANDER KERŽAKOV dostal ideální přihrávku za obranu, které ukázal jen číslo na zádech a střelou mezi nohy překonal domácího brankáře Dibusze.

77

Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Glušakov, přichází Ozdoev.

77

A Keržakov svoji střelu pěkně zakroutil a ta končí na břevně maďarské branky.

77

Rusové zatlačili domácí hluboko na vlastní polovinu hřiště, kde se dopustili faulu a Keržakov si vyzkouší volný přímý kop z dobré pozice těsně za pokutovým územím.

75

Na druhé přečíslení Ruska končí nepřesnou přihrávkou Keržakova, který přibrzdil své spoluhráče a dal možnost obraně Maďarska se znovu zformovat.