18.11.2014, 19:30 • National Arena, Bukurešť • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.23 2.93 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dnešního večera, na počtenou! (21:27:34)
Statistiky
Střely na branku: 3:2
Střely mimo: 5:2
Držení míče: 43% : 57%
Rumunsko si v přátelském utkání poradilo s Dánskem. Pohledný fotbal to ale moc nebyl, především tedy v první půli, která nabídla pouze neuznanou branku.

Vše změnila až druhá půle. Nejlepší období bylo k vidění mezi 53. a 60. minutou, kdy Rumuni zcela ovládli hřiště. Nejprve skóre zápasu otevřel po krásné přihrávce Chipciua Claudiu Keserü. O chvíli později měl obrovskou šanci Alexandru Maxim, míč ale poslal těsně vedle. Tentýž hráč měl příležitost i v 58. minutě, tentokráte ho ale vychytal brankář Andersen. Na co už dánský gólman nestačil, byla střela do šibenice a tedy druhý gól útočníka týmu Steaua Bukurešť (Keserüa) z 58. minuty. Ten tak těmito brankami rozhodl o dnešní výhře Rumunů 2:0.

90+4

90+4

Zblokovaný centr Yuraryho Poulsena je to poslední, co se dnes stalo!

90+3

Velmi dobře organizovaná obrana Rumunska si nyní poradila i s individuální akcí Larse Jacobsena.

90+3

Střelu Bendtnera ale zblokoval Raţ, který tak napravil předchozí faul. Skvělá práce domácího hráče, jenž ani nestál ve zdi, ale pohotově vyběhl z obranného valu.

90+2

Raţ fauloval Becha a bude z toho přímý kop z velmi dobré vzdálenosti, to je zřejmě poslední šance pro Dánsko s dnešním utkáním ještě něco udělat.

90+1

Nyní o míč přišel Bech, který postupoval středem hřiště.

90+1

Právě se nám rozběhlo tříminutové nastavení. Dánsko se stále snaží dostat přes "žlutou zeď", zatím je ale neúspěšné.

90

V pokutovém území se k hlavičce chtěl dostat Yurary Poulsen, míč byl ale příliš vysoko.

89

Protiútok Rumunska přinesl dvě šance. Nejdříve Chipciu centroval do vápna na Hobana, který se k hlavičce nedostal. K odraženému míči se propracoval Mihai Pintilii, ten ho ovšem napálil vedle branky a tak si Dánové mohli oddechnout.

88

Nyní to poznal Yurary Poulsen, který přišel o balon a následně musel Würtz faulovat Bicfalviho.

87

Rumunsko už se na útočné polovině ani nesnaží kombinovat, věnuje se spíše bránění, které se jim v dnešním zápase nesmírně daří.

86

Snaha hostům rozhodně upřít nelze, momentálně se jim ale vůbec nedaří. Yurary Poulsen nyní nedosáhl na dlouhou přihrávku a vykopávat tak bude domácí brankář.

85

Thomsen dnes po několikáté neodcentroval dobře, míč si ze vzduchu v pohodě sebral Pantilimon.

84

Gardoş zblokoval přihrávku mířící do vápna, bude z toho rohový kop pro dánskou reprezentaci.

83

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Andrei Prepeliță, přichází Mihai Pintilii.