konec (0:0)

18.11.2014, 18:00 • Perivolia Municipal Stadium, Chania • Martin Penker

Tipsport: 2.65 2.8 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mne vše a někdy příště zase na shledanou. (20:06:48)
Zápas dnes zaslouženě vyhrávají hosté. Domácí se dnes nedostávali příliš do šancí a spíše vyčkávali na to co udělají hosté. Na první branku jsme si ale museli počkat až do druhého poločasu, když se přesně po hodině hry prosadil hlavičkou Petrovič, poté se v samém závěru prosadil krásnou střelou Gudelj a stanovil tak konečný výsledek 0:2.

Srbsko právě vstřelilo branku!
Tak to byl nádherný gól! NEMANJA GUDELJ vystřelil z dobrých třiceti metrů a míč zaplaval přímo pod břevno, brankář Glykos zůstal jen nehybně stát na brankové čáře.

90

V poslední minutě dostává žlutou kartu domácí hráč Christodoulopoulos.

89

Hosté si ještě vystřídají. Ze hřiště odchází Maksimovič a místo na poslední minutky přepustí Mitrovičovi a ještě hřiště opustí Tošič a místo přenechává Rukavinovi.

87

Žlutou kartu za tvrdý zákrok vyfasoval domácí hráč Maniatis.

86

No a byla z toho obrovská šance. Míč na hlavu Kolovose poslal Gekas a ten jen o milimetry minul Stojkovičovu branku.

85

Ale domácí ještě na konci zápasu budou mít velkou šanci z přímého kopu, když Lazovič fauloval blízko vápna jednoho z domácích hráčů.

84

Diváci už pomalu začínají opouštět stadion, nejspíše už nevěří že by mohli Řekové s tímto výsledkem něco udělat v posledním pěti minutách.

83

Domácí nyní rozehráli rohový kop, ke hlavičce se ale nedostal nikdo v modrém a Tomovič míč hlavičkuje pryč z vápna.

82

Posledních osm minut si zahraje také Gudelj, který nahrazuje Petroviče.

81

Právě se nám rozběhla poslední desetiminutovka tohoto zápasu.

80

Řekové střídají už po šesté. Hřiště opouští Samaris a místo přenechává Mantalosovi.

79

Bakakis se dostal za obranu a už postupoval sám na brankáře, ale byl mu odmáván a odpískán ofsajd.

78

Hosté se nyní snaží spíše bránit než-li se snažit vstřelit ještě nějakou branku.

76

Statistika faulů 14 – 18.

75

Domácí se snaží, ale dělají hodně chyb ve svých přihrávkách a nedaří se jim vytvořit nějakou kloudnou akci.