HC Dukla Jihlava – Královští lvi Hradec Králové

3:6

konec (1:1, 0:2, 2:3)

14.11.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že Hradec Králové po dvou porážkách ve vzájemných zápasech poprvé poráží jihlavskou Duklu a přibližuje se jí v tabulce na tři body, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou z Horáckého zimního stadionu se bude těšit Tomáš Lysý. (20:04:20)
Po vyrovnané první třetině, která skončila 1:1, se Hradečtí vzepjali v druhé periodě k lepšímu výkonu, který korunovali dvěma brankami. Když během šesti minut třetí části vstřelili hosté další tři góly, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Jihlava už jen korigovala hrozivě vypadající stav zápasu dvěma góly v závěru utkání.

60:00

59:52

Dukla právě vstřelila branku!
TOMÁŠ MEJZLÍK si vychutnal Groha a stylem Tomáš Čachotský mu poslal navštívenku v podobě blafáku do bekhendu. Na výhře Hradce to už však nemůže nic změnit!

59:52

Bylo nařízeno trestné střílení. Dukla mohla přidat i třetí gól, když v situaci jeden na jednoho upaloval Mejzlík proti Veselému. Vysmekl se mu, jenže byl faulován a Mejzlík tak bude mít k dispozici trestné střílení.

58:33

Jihlava lehce koriguje hrozivý stav zápasu. Po Oščádalově průniku neudržel Groh puk ve své výstroji a VOJTĚCH PRAŽÁK se jako druhý dojíždějící hráč prosadil, když doklepl puk do sítě. Asistence: Vladimír Oščádal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:59

Vyloučení na straně Hradce, Štěpán Matějček (HKR) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-5.

57:40

Na Koloucha si před brankou Groha vyšlápl Pavlík a ukázal, že hosté umí i řádně přitvrdit hru.

56:27

Při návratu vyloučeného Váni na led se nadvakrát neprosadil před Kořenářem František Hnik, který tedy dostal hodně volného prostoru.

56:01

Kořenář pokryl nepřehlednou situaci před svojí brankou, ze které opět vzešla lépe Jihlava, která odpaluje puk na druhou stranu kluziště.

54:41

Jihlava ve čtyřech.

54:40

Do rychlého kontru i v dvojnásobném oslabení vyrazil Pavel Kousal. Tahoun jihlavského mladšího dorostu loňské sezony se nakonec prodral až před Groha, jenže jeho zakončení scházela tvrdost. Není se čemu divit, Kousal měl na sobě nalepené dva hráče.

54:33

Ránu Luštince vyrazil Kořenář a k puku má nyní nejblíže Dukla.

54:27

Krátká dvojnásobná přesilovka Hradeckých. David Váňa (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-4.

53:12

Jihlava se v oslabení nejen osvobodila, ale ještě čeřila ve třetí třetině hodně stojaté vody před Grohovou brankou.

52:41

Máme zde první vyloučení od konce první třetiny. Hradec si zahraje druhou přesilovou hru, Ondřej Najman (JIH) se totiž provinil hákováním. Dvě minuty pro jihlavského útočníka.

Na vyloučení: 3-4.

52:17

Zakázané uvolnění Jihlavy.

51:59

Hofman posílal za jihlavskou brankou kotouč na své beky, Hronek se sice dostal ke kotouči, ale nevypálil přesně.

3:6

Branky a nahrávky: 17. Kolouch (Čermák), 59. Pražák (Oščádal), 60. Mejzlík (TS) – 2. Pavlík (Chalupa), 31. Hofman (Luštinec), 36. Hronek (Zahradník), 42. Hofman (Hidveghy, Matějíček), 44. Hejna (Matouš, Hnik), 46. Hejna (Matouš, Lier)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Škarek) – Smutný, Pražák, Váňa, Huňáček, Klofáč, Srnský, Krtek – Ondráček, Vala, Oščádal – Peschout, Najman, Kousal – Čermák, Mejzlík, Kolouch – Chylík. Trenér: Patrik Augusta.

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Vítešník) – Hronek, Havránek, Hroudný, Lier, Luštinec, Veselý, Kynčl, Moník – Chalupa, Zahradník, Pavlík – Hnik, Matouš, Hejna – Hofman, Matějček, Hidveghy – Šmída, Exner, Fanderlik. Trenér: Petr Luštinec.

Rozhodčí: Homola – Křivohlavý, Rittich