3:6

konec (1:1, 0:2, 2:3)

14.11.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

57:59

Vyloučení na straně Hradce, Štěpán Matějček (HKR) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-5.

54:27

Krátká dvojnásobná přesilovka Hradeckých. David Váňa (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-4.

52:41

Máme zde první vyloučení od konce první třetiny. Hradec si zahraje druhou přesilovou hru, Ondřej Najman (JIH) se totiž provinil hákováním. Dvě minuty pro jihlavského útočníka.

Na vyloučení: 3-4.

19:01

Také hosté si zahrají po vypršení trestu Matouše první přesilovku v zápase. David Váňa (JIH) zahákoval prodírajícího se hráče Hradce a jde na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-4.

17:21

Třetí přesilová hra Dukly v první třetině. Na trestnou lavicí míří Dominik Matouš (HKR) za zdržování hry. Dvě minuty.

Na vyloučení: 1-4.

14:56

Dukla si zahraje 1:17 dlouhou přesilovku čtyři na tři. Za branou se totiž provinil Tomáš Hofman (HKR) a jde si odpočinout na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-3.

14:13

Střelu Hnika schoval Kořenář v lapačce a hned poté následují vyloučení na obou stranách. Martin Hejna (HKR) i Richard Peschout (JIH) dostávají za hrubost dvě minuty.

Na vyloučení: 1-2.

08:02

První přesilová hra zápasu. Na trestnou lavici míří Štěpán Matějček (HKR) na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 0-1.

3:6

Branky a nahrávky: 17. Kolouch (Čermák), 59. Pražák (Oščádal), 60. Mejzlík (TS) – 2. Pavlík (Chalupa), 31. Hofman (Luštinec), 36. Hronek (Zahradník), 42. Hofman (Hidveghy, Matějíček), 44. Hejna (Matouš, Hnik), 46. Hejna (Matouš, Lier)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Škarek) – Smutný, Pražák, Váňa, Huňáček, Klofáč, Srnský, Krtek – Ondráček, Vala, Oščádal – Peschout, Najman, Kousal – Čermák, Mejzlík, Kolouch – Chylík. Trenér: Patrik Augusta.

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Vítešník) – Hronek, Havránek, Hroudný, Lier, Luštinec, Veselý, Kynčl, Moník – Chalupa, Zahradník, Pavlík – Hnik, Matouš, Hejna – Hofman, Matějček, Hidveghy – Šmída, Exner, Fanderlik. Trenér: Petr Luštinec.

Rozhodčí: Homola – Křivohlavý, Rittich