12.11.2014, 10:00 • Platinum Arena Zolotoj • David Kruj

Tipsport: 2.15 4.0 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rastislav Špirko (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:58
Michel Miklík (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:21
Marcel Haščák (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:47
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 24 zákroků, 0 gólů, 100%
V dnešním utkání vítězí hosté z Jekatěrinburgu po přesné trefě Golyševa z přesilové hry. Po první nepříliš zajímavé třetině jsme mohli vidět další dvě zcela odlišné. Ve druhé periodě pak jedinou branku zápasu a také nevyužitou dvojnásobnou přesilovku domácích. V té třetí se ještě naskytla šance pro domácí v 55. minutě po vyloučení Miknova, ale ani tu nedokázal Amur využít. Amur dnes nedokázal vstřelit ani branku, a tak nemohl pomýšlet na vítězství. Tři body si tak odváží Jekatěrinburg. po vítězství 0:1.

60:00

59:59

Už se nic nestane Jekatěrinburg si tak po dlouhé době připíše venkovní výhru.

59:19

Domácí to zkusí v šesti. Murygin na střídačce.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25

Amur nevyužil ani čtvrtou dnešní přesilovku a čas na vyrovnání se jim krátí.

56:48

56:00

Hosté vyhazují až za branku Murygina.

55:35

Domácí vyslali několik střel na kováře, ale ten dnes chytá výborně.

54:48

A šance na vyrovnání pro domácí. Vyloučen Miknov na dvě minuty za podražení.

53:53

53:18

Domácí se dokázali osvobodit.

51:53

Další vyloučení na straně domácích a další šance pro hosty. Ježov dvě minuty za držení.

51:47

Dobrý pokus jednoho z domácích hráčů, ale Kovář schoval kotouč do své rukavice.

51:08

Kotouč mají na hokejkách hráči Amuru, kteří přechází přes střední pásmo a usazují se v útočné třetině.

50:48

Jekatěrinburg nedokázal využít nabídnutou šanci, a tak uvidíme jestli se Amuru podaří vyrovnat.