12.11.2014, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 3.23 3.95 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Derek MacKenzie (FLA) (1 + 0)
3. Roberto Luongo (FLA) (21 zákroků) (04:16:26)
Československá stopa v utkání

Tomáš Fleischmann (FLA) (1 + 0, čas na ledě 11:46)
Tomáš Kopecký (FLA) (0 + 1, čas na ledě 17:21)Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě 13:38)
Florida dnes rozhodla o výsledku utkání ještě během první třetiny, i když lepším týmem na ledě se stala až v dějství prostředním. San Jose podruhé za sebou prohrává a inkasavalo nelichotivé čtyři branky. České fanoušky potěší, že si svou první trefu sezóny připsal útočník Tomáš Fleischmann. Panthers vítězí poměrem 4:1, ode mě je to pro dnešek vše. Přeji hezkou středu.

60:00

59:12

Začala poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně také utkání. Vhazování ve středním pásmu pro sebe uzumuli domácí.

58:24

Panthers vyčkávají na tah soupeře, San Jose už se ani o nějaký závěrečný tlak nepokusí, přeci jen Kaliforňané ztrácejí hned tři branky.

57:58

Hráči Floridy tuší, že už se výrazně přibližují vítězství za oba body. I to je důvod, proč už se nyní tolik neženou dopředu.

57:02

Vlasic i na pozici obránce ukázal, že se nebojí útočné hry. Jeho střela měla ale hodně daleko do toho, aby skončila v brance.

56:30

Bílé dresy nyní vystavěly neprostupnou hráz na hranici svého obranného pásma, Antti Niemi tak zasahovat nemusel. Hned pak se Sharks vydávají dopředu.

55:49

Matt Nieto chtěl vzít zodpovědnost na sebe a překvapit Luonga v brance Floridy. Nakonec se k zakončení vůbec nedostal.

55:22

Počet střel na branku se nám mírně dorovnal, Sharks už neztrácejí tolik, co se týče počtu pokusů zakončení. Přesto už jen hodně těžko budou dohánět gólové manko.

55:00

Upshall stihl vypomoci v obraně a zabránit případné příležitosti soupeře. Hra potom pozastavena ve středním pásmu, následuje poslední komerční přestávka.

54:14

Špatná rozehra hostující družiny, hra se tak vrátí před Fina Anttiho Niemiho.

53:57

San Jose začíná opět z vlastního obranného pásma, na tři góly, které potřebuje k vyrovnání, už ale nezbývá Sharks moc času.

53:34

Další komerční přestávka, která trošku uklidní rozpumpované tempo na ledě. Za chvíli budeme pokračovat.

52:59

Jonathan Huberdeau unikal sám na branku, ujel všem a stál před ním jen Antti Niemi v brance. Ale ten lapil jeho pokus!

52:31

Dobrá možnost pro hráče San Jose Sharks. Podobná situace, ze které před malou chvílí Joe Thornton skóroval. Hosté se tedy určitě nevzdávají.

52:07

Trocheckova střela z dálky nevypadal nebezpečně, ale málem Niemiho zaskočila. Tentokráte ale domácí vstřelenou branku neslaví.

Joe THORNTON - 4:1

4:1

Branky a nahrávky: 11. Hayes (Trocheck, Jokinen), 13. Barkov (Upshall, Kopecký), 27. MacKenzie (Ekblad), 44. Fleischmann (Thornton) – 51. Thornton (Burns)

Florida Panthers: Luongo – Ekblad, Mitchell, Robak, Campbell, Gudbranson, Olsen – Upshall, Barkov, Kopecký – Boyes, Bjugstad, Huberdeau – Hayes, Trocheck, Jokinen – Thornton, McKenzie, Fleischmann

San Jose Sharks: Niemi – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Demers, Hannan – Pavelski, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Kennedy, Sheppard, Nieto – Burish, Desjardins, Goodrow

Rozhodčí: L'Ecuyer, Martell – Kovachik, Nowak

Diváci: 8 075