12.11.2014, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.02 3.85 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Milan Michálek (OTT) 0+0, 2 střely, 20:06
1. Alexandre Burrows (VAN) 1+0
2. Kyle Turris (OTT) 1+1
3. Kevin Bieksa (VAN) 1+0
Dnešní zápas je tedy u konce a domácí zaslouženě vítězí 4:3 po prodloužení. Na střely vyhráli Canucks 37 ku 24, což jen potvrzuje jejich zásluhy.

Daniel SEDIN - 4:3

64:05

Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí přeci jenom vítězí. Skvělý Anderson ještě dokázal vychytat nájezd Hansena, ale v pokračující akci se k puku dostal Henrik Sedin, který si sjel blíž k bráně, dokonale přihrál na hůl svého dvojčete a DANIEL SEDIN střelou z první překonal hostujícího brankáře a rozhodl tak o vítězství svého týmu. Asistence: Henrik Sedin, Dan Hamhuis

63:29

Dělovka Karlssona skončila u jednoho z blokujících obránců.

63:01

Alexander Edler pálí mimo.

62:04

Higgins byl úplně sám před Andersonem, ale ten se nenechal překonat a skvěle zasáhl svým levým betonem!

61:45

Bobby Ryan sebral kotouč Ryanovi, ale ke střele se hostující útočník nedostal.

61:06

Sedinovci opět u puku, ale tentokrát u mantinelu skvěle zapracoval Erik Karlsson a obral Daniela o kotouč.

60:37

Sens se nepodařilo rozehrát, ale bratři Sedinovi toho nedokázali využít.

60:01

Vancouver ve třetí třetině znovu vedl zásluhou Bieksy, ale po třech minutách vyrovnal Mark Stone a od té doby se skóre nezměnilo, což znamená prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

4:3

Branky a nahrávky: 27. Matthias (Vey, Richardson), 37. Burrows (Bonino, Hoggins), 46. Bieksa (H.Sedin, D.Sedin), 65. D.Sedin (H.Sedin, Hamhuis) – 31. Hoffman (Lazar, Cowen), 38. Turris (MacArthur, Chiasson), 49. Stone (Turris)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa (A), Stanton, Weber, Hamhuis – Hansen, H.Sedin (C), D.Sedin (A) – Burrows, Bonino, Higgins – Jensen, Richardson, Matthias – Vey, Horvat, DeFazio

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Borowiecki, Ceci, Cowen, Gryba, Phillips (A) – Ryan, Turris, MacArthur – Chiasson, Zibanejad, Michálek – Neil (A), Legwand, Smith – Stone, Lazar, Hoffman

Rozhodčí: Wes McCauley, Dean Morton – Lonnie Cameron, Mark Wheler

Diváci: 18775