12.11.2014, 18:20 • ČEZ Aréna, Plzeň • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.83 3.85 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek vše. Loučím se s vámi a děkuji za pozornost, někdy příště u onlajnu na počtenou! (20:42:27)
Dnešní zápas totiž Škodovka vyhrála 5:2!

Do vedení domácí celek v 10. minutě dostal Ondřej Kratěna, o vyrovnání se ale v závěru první třetiny postaral Zbyněk Irgl. Ve 32. minutě dal na 2:1 Pavel Kašpařík, Třinec ale opět vyrovnal – postaral se o to ve 44. minutě Tomáš Plíhal. Poté ale přišly tři trefy Jána Sýkory, které rozhodly o výhře Škodovky. Do čela extraligy se tak po dnešní prohře Ocelářů dostává Litvínov.

60:00

59:56

Jeřábkova tečovaná rána se neujala, Plzni to ale určitě nevadí!

J. SÝKORA - 5:2

59:21

Plzeň právě vstřelila branku!
A máme tu hattrick! JÁN SÝKORA (6+2) fantasticky zrychlil, předehnal všechny hráče Třince a trefou do prázdné branky rozhoduje o výhře domácího týmu! Bez asistence.

58:58

58:30

Do dobré šance dostal přihrávku sjíždějící Rákos, Machovský puk vyrazil!

58:14

Lev z velkého úhlu minul prázdnou branku!

56:58

Šance pro Oceláře, Ján Sýkora (PLZ) je vyloučen za podražení.

56:46

Adamský posílal kotouč před branku, nikdo ze spoluhráčů ho ovšem nedokázal usměrnit za Machovského.

56:40

Plzeňský brankář drží puk ve své lapačce.

55:34

Irgl se probíjel do zakončení, Machovský ale odpálil kotouč dříve, než se k němu útočník Třince stačil dostat.

55:27

Puk skončil s přispěním mantinelu v hledišti, následuje komerční přestávka.

55:22

Třinec se z velkého tlaku dočasně vymanil vyhozením na zakázané uvolnění.

55:10

Simon nahrál do vyložené přiležosti na Dominika Kubalíka, ten ale v této obrovské šanci branku přestřelil!

5:2

Branky a nahrávky: 10. Kratěna (Mozík, Kadlec), 32. Kašpařík (Lev, J. Sýkora), 50. J. Sýkora, 52. J. Sýkora (Lev), 60. J. Sýkora – 20. Irgl (Adamský, Trončinský), 44. Plíhal (Hrňa)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek (A), Kadlec (A), Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Pletka, Kratěna (C), Johnson – Lev, Kašpařík. J. Sýkora – Schleiss, Simon, Kubalík – Hollweg, Přikryl, Balej – Beran

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – M. Doudera, Roth, Trončinský, Nosek, Linhart, Galvas (A), L. Doudera, Matyáš – Dravecký, Plíhal, Hrňa – Adamský, Polanský (C), Irgl – Orsava, Růžička, Rákos – Rufer, Kindl, Jašek

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Blümel, Kis