Liga staršího dorostu

HC Boskovice – SHK Drtiči Hodonín

1:8

konec (0:4, 1:4, 0:0)

02.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Boskovice • Info o důležitých událostech (Stanislav Scheiner)

32:34

Ani Miroslav Nečas nedokázal zabránit dalšímu gólu rozjetého útoku. První gól Miroslavu Nečasovi v dnešním zápase vstřelil Michal Crlík (asistence Marek Rauš a Marek Štěpanovský).

26:53

Domácím se přesilová hra vůbec nedaří. Obrana Boskovic jakoby přestala hrát a nechala bez větších problémů uvolnit do samostatného úniku Richarda Veselého, který bez větších problémů dává gól ve vlastním oslabení.

26:26

A brankostroj Hodonína přidává další branku – tentokrát v pořadí šestou. Gól vstřelil Marek Rauš (asistence Michal Crlík a Lukáš Škriba).

25:29

Hodonín využívá hned svou první přesilovou hru v zápase a ještě k tomu velmi rychle! Jan Procházka se na trestné lavici příliš dlouho nezdržel. Přesilovou hru po devíti vteřinách využil Marek Lindner (asistence Adam Větříšek).

22:35

Boskovice střílí svoji první branku v dnešním zápase. Gól dvě a půl minuty po začátku druhé třetiny vstřelil po asistenci Dominika Vyskočila hráč č. 10 Ondřej Slavíček

14:04

S domácími to vypadá špatně. Třetí branku během tří minut a zároveň již čtvrtou branku Hodonína v dnešním zápase vstřelil Marek Rauš (asistence Michal Crlík).

13:09

Hosté ukazují svou sílu v útoku. Chvíli po druhém gólu střílí Hodonín další gól. Róbert Obrtlík krásnou střelou upravuje stav utkání na 3:0 pro Hodonín (asistence Richard Veselý a Matěj Ščecina).

12:18

Hodonín hraje lépe. Domácím se příliš nedaří v obraně, hráčům Boskovic nevycházejí také nahrávky. Z toho vyplynul i druhý gól Hodonína, o který se postaral Lukáš Škriba (asistence Tomáš Andrýsek a Michal Crlík)

06:42

Hodonín střílí první branku dnešního zápasu. Po přihrávce kapitána Adama Větříška dostal puk za záda Jana Külzera na druhý pokus Marek Lindner.

1:8

Branky a nahrávky: 23. Slavíček (Vyskočil) – 7. Lindner (Větříšek), 13. Škriba (Andrýsek, Crlík), 14. Obrtlík (Veselý, Ščecina), 15. Rauš (Crlík), 26. Lindner (Stanislav), 27. Rauš (Crlík, Škriba), 27. Veselý, 33. Crlík (Rauš, Štěpanovský)

HC Boskovice: Külzer J. (MD), (Nečas) – Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M. (MD), Slavíček, Procházka "C", Šmíd (MD), Pospíšil, Res (MD), Vyskočil, Hrubeš K.; Trenér: Svatopluk Vařeka Vedoucí družstva: Markus Külzer

SHK Drtiči Hodonín: Lekeš (Štěpanovský A.) – Obrtlík, Andrýsek, Lišaník, Weber "A", Škubal, Crlík, Mojžíšek – Lindner, Veselý, Šcecina, Větříšek "C", Škriba, Rauš "A", Stanislav, Štěpanovský M.; Trenér: Patrik Weber Vedoucí družstva: David Lindner

Rozhodčí: Marek Honza (hlavní rozhodčí) – Pavel Menšík, Tomáš Klein