1:8
konec (0:4, 1:4, 0:0)
02.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Boskovice • Info o důležitých událostech (Stanislav Scheiner)
HC Boskovice – SHK Drtiči Hodonín
1:8
konec (0:4, 1:4, 0:0)
Branky a nahrávky: 23. Slavíček (Vyskočil) – 7. Lindner (Větříšek), 13. Škriba (Andrýsek, Crlík), 14. Obrtlík (Veselý, Ščecina), 15. Rauš (Crlík), 26. Lindner (Stanislav), 27. Rauš (Crlík, Škriba), 27. Veselý, 33. Crlík (Rauš, Štěpanovský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Boskovice:
Külzer J. (MD), (Nečas) – Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M. (MD), Slavíček, Procházka "C", Šmíd (MD), Pospíšil, Res (MD), Vyskočil, Hrubeš K.;
Trenér: Svatopluk Vařeka
Vedoucí družstva: Markus Külzer
Náhradníci:
Trenér:
SHK Drtiči Hodonín:
Lekeš (Štěpanovský A.) – Obrtlík, Andrýsek, Lišaník, Weber "A", Škubal, Crlík, Mojžíšek – Lindner, Veselý, Šcecina, Větříšek "C", Škriba, Rauš "A", Stanislav, Štěpanovský M.;
Trenér: Patrik Weber
Vedoucí družstva: David Lindner
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Marek Honza (hlavní rozhodčí) – Pavel Menšík, Tomáš Klein
Diváci: 40
1. třetina | ||||
0:41 | ||||
06:42 | ||||
12:18 | ||||
13:09 | ||||
14:04 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:35 | ||||
25:23 | ||||
25:29 | ||||
26:26 | ||||
26:53 | ||||
28:10 | ||||
32:34 | ||||
36:33 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:08 | ||||
50:30 | ||||
57:50 | ||||
Konec |
Boston – Ottawa 00:05 4:2
Toronto – Chicago 00:05 3:2
Tampa – Washington 00:05 4:3
Florida – Philadelphia 00:05 2:1
New Jersey – Columbus 00:05 3:2
NY Rangers – Winnipeg • po s.n. (1:2) 00:05 0:1
Pittsburgh – Buffalo 00:05 5:0
Carolina – Arizona 00:10 3:0
St. Louis – Colorado • po s.n. (1:0) 01:00 3:2
Minnesota – Dallas 01:00 4:1
Edmonton – Vancouver 03:00 2:3
San Jose – NY Islanders 03:30 3:1
Buffalo – Detroit • po s.n. (2:1) 23:00 3:2
Carolina – Los Angeles 23:00 3:2
Omsk – Nižněkamsk 12:00 5:1
Magnitogorsk – Jekatěrinburg • po prodl. 13:00 5:4
Ufa – Toljatti 13:00 3:2
CSKA Moskva – Atlant 15:00 3:1
Čerepovec – Jaroslavl • po s.n. (2:0) 15:00 2:1
Kazaň – Chanty-Mansijsk 15:00 6:1
Viťaz – Riga 15:00 4:2
Minsk – Novokuzněck 15:00 4:1
Dynamo Moskva – Jokerit 15:30 1:3
Soči – Petrohrad 15:30 1:2
Slovan – Vladivostok 17:00 4:1
Záhřeb – Chabarovsk 17:30 2:5
32:34
26:53
26:26
25:29
22:35
14:04
13:09
12:18
06:42