Liga staršího dorostu

HC Boskovice – SHK Drtiči Hodonín

1:8

konec (0:4, 1:4, 0:0)

02.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Boskovice • Info o důležitých událostech (Stanislav Scheiner)

60:00

Konec zápasu. (18:57:31)

59:50

Hodonín hraje v plném počtu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50

Vyloučen hráč týmu SHK Hodonín č. 25 Marek Štěpanovský – 2 minuty podražení.

40:01

Ve druhé třetině sice domácí vstřelili jeden gól, ale to je málo, obzvlášť v případě kdy Boskovice znovu dostali čtyři góly a po první třetině je stav utkání 1:8. Domácím se opět nedaří přesilovky a oslabení, kdy jedno oslabení neubránili a dostali velmi rychlý gól, pouhých šest vteřin po vyloučení. Navíc Boskovice dostaly jeden gól ve vlastní přesilové hře a Hodonín si tak nejspíše ve třetí třetině stav utkání pohlídá a odveze si domů tři body.

32:34

Ani Miroslav Nečas nedokázal zabránit dalšímu gólu rozjetého útoku. První gól Miroslavu Nečasovi v dnešním zápase vstřelil Michal Crlík (asistence Marek Rauš a Marek Štěpanovský).

30:23

V domácí bráně došlo ke střídání brankářů. Jana Külzera s číslem 29 vystřídal s číslem 1 Miroslav Nečas

30:10

28:34

Hosté hrají v plném počtu.

28:10

Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 13 Jan Procházka – 2 minuty, podražení

1:8

Branky a nahrávky: 23. Slavíček (Vyskočil) – 7. Lindner (Větříšek), 13. Škriba (Andrýsek, Crlík), 14. Obrtlík (Veselý, Ščecina), 15. Rauš (Crlík), 26. Lindner (Stanislav), 27. Rauš (Crlík, Škriba), 27. Veselý, 33. Crlík (Rauš, Štěpanovský)

HC Boskovice: Külzer J. (MD), (Nečas) – Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M. (MD), Slavíček, Procházka "C", Šmíd (MD), Pospíšil, Res (MD), Vyskočil, Hrubeš K.; Trenér: Svatopluk Vařeka Vedoucí družstva: Markus Külzer

SHK Drtiči Hodonín: Lekeš (Štěpanovský A.) – Obrtlík, Andrýsek, Lišaník, Weber "A", Škubal, Crlík, Mojžíšek – Lindner, Veselý, Šcecina, Větříšek "C", Škriba, Rauš "A", Stanislav, Štěpanovský M.; Trenér: Patrik Weber Vedoucí družstva: David Lindner

Rozhodčí: Marek Honza (hlavní rozhodčí) – Pavel Menšík, Tomáš Klein