02.11.2014, 12:00 • Omsk Arena • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.4 5.0 5.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Miroslav Blaťák (Omsk) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:33

Vladimír Sobotka (Omsk) 1+0, 2 střely, čas na ledě 5:13 (14:15:57)
Je dobojováno. Ve třetí části jsme neviděli žádné zdramatizování. Domácí si šli jasně za vítěstvím, když v osmačtyřicáté minutě přidával další branku Omsku, Sergej Širokov, který tak uzavřel dnešní střeleckou listinu. S konstatováním, že Omsk poráží na svém ledě Nižněkamsk 5:1, se s Vámi loučím.

60:00

59:38

Kotouč mají na hokejkách hráči Nižněkamsku, ale nikam s ním nespěchají. Nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo skóre ještě pohnout.

59:10

Střela Kalinina byla zablokována a kotouč se odrazil k hostujícímu mužstvu.

58:44

Hosté se dostali do postavení mimo hru a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:31

Domácí hrají v plném počtu.

57:04

Mozer se dostal do rychlého protiútoku. V tísni se mu podařilo vypálilt, ale branku Nižněkamsku netrefil.

56:38

Tentokrát se jim to podařilo. Eronen vystřelil tahem, ale našel pouze lapačku připraveného Barulina, který raději přerušil hru a nechal vystřídat obranou čtveřici svého týmu.

56:07

Hokejisté Neftěchimiku se nemohou usadit v obranném pásmu Omsku.

55:31

Hosté budou mít šanci k úpravě stavu. Vyloučen je domácí Neprjajev na dvě minuty, když se provinil podražením.

54:48

Barulin raději kryje kotouč, po střele Rybina od modré čáry.

53:35

V aréně probíhá mexická vlna. Diváci jsou evidentně s výsledkem a výkonem svého týmu, spokojeni.

52:37

Omsk se dostal do útočné třetiny, kde ovšem nezahrozil a hosté se celkem v pohodě osvobozují.

51:10

Paršinovi se nepodařilo procpat přihrávku přes brankoviště na volného Kalinina.

50:05

Dnešní utkání sleduje 10 070 diváků.

49:13

Hosté jsou kompletní a Kalašnikov se rovnou zapojuje do hry.

48:45

Domácí pokračují v početní výhodě o jednoho hráče.

5:1

Branky a nahrávky: 16. Sobotka (Širokov, Blaťák), 16. Popov (Kolarik), 23. Paršin (Wandell), 37. Mozer (Kulik), 48. Širokov (Kuljaš, Kulik) – 6. Eronen

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Ljamin, Vasiljev, Blaťák, Gustafsson, Kuljak, Kulik, Pivcakin – Berdnikov, Sobotka, Lemťjugov, Širokov, Popov, Paršin, Perežogin, Kalinin, Kolarik, Mozer, Wandell, Fisčenko, Neprjajev

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Kalašnikov, Berezin, Eronen, Bryncev, Belov, Bilalov, Amirov – Stanislav Alševskij, Koroljuk, Kulikov, Nikulin, Stapleton, Mnichovič, Rybin, Sexton, Chochrjakov, Milovzorov, Polygalov, Klimenko, Jaroslav Alševskij

Rozhodčí: Gašilov, Sergejev – Birin, Medveděv

Diváci: 10 070