Regionální liga mladšího dorostu

HC Junior Mělník – HC Slovan Ústí nad Labem

5:4

konec (2:0, 3:1, 0:3)

01.11.2014, 14:30 • Zimní stadion Mělník, Klášterní 647, Mělník • Tereza Košťálová

Mělník se dokázal ve třetí třetině bránit jen tak tak. Ústí nad Labem začalo bojovat a pomohlo i trestné střílení ve prospěch Slovanu, které Tomáš Čermák proměnil. Junior Mělník získalo chlup tři body.

Střely na branku: 7:21.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se opět u dalšího online přenosu. Tereza Košťálová (09:58:50)

60:00

58:54

56:54

Marek Veselý (UNL) je hlavním rozhodčím odsouzen k menšímu trestu za faul kolenem.

53:24

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MAREK VESELÝ. Asistence: Tomáš Čermák, Tomáš Horyna.

48:58

46:58

Antonín Valda (MEL) inkasuje deset minut za nesportovní chování.

46:58

Adam Vaněk (MEL) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

46:33

Autorem branky je TOMÁŠ HORYNA. Asistence: Jakub Štochl a Petr Klepáček.

45:31

Autorem branky je TOMÁŠ ČERMÁK, který proměnil trestné střílení.

45:31

Za faul Adama Vaňka (MEL) bylo nařízeno trestné střílení.

40:01

Na straně hostů proběhlo střídání brankářů. Na místo Ondřeje Lejčíka nastupuje Ondřej Paťha.

40:01

I druhá část patřila Mělníku. Dorostenci z Ústí nad Labem vstřelil jednu branku, zatímco hráči Junior Mělník branky tři. Slovan má na zvrat zápasu posledních dvacet minut.

Střely na branku: 14:15.

40:00

38:16

Mělník právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ LENC. Asistence: Jakub Šípek.

37:16

Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Marek Veselý, Tomáš Čermák.

35:23

Mělník právě vstřelil branku! Autorem branky je ZDENĚK MRÁZ. Asistence: Josef Škarohlíd, Patrik Šesták.

32:27

Mělník právě vstřelil branku! Autorem branky je ZDENĚK MRÁZ. Asistence: Benedikt Šulc.

5:4

Branky a nahrávky: 7. Mráz (Škarohlíd), 15. Mráz (Škarohlíd), 33. Mráz (Šulc), 36. Mráz (Škarohlíd, Šesták), 39. Lenc (Šípek) – 38. Dörner (Veselý, Čermák), 46. Čermák (TS), 47. Horyna (Štochl, Klepáček), 54. Veselý (Čermák, Horyna)

HC Junior Mělník: Procházka – Cicvárek, Valda, Vaněk Kříž, Zamrazil, Janele – Douša, Lenc, Mráz – Stinka ml., Škarohlíd, Šulc – Šesták, Litera, Šípek – Skřivánek. Trenéři: Vladimír Student, Libor Stinka.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (40. Paťha) – Mareš, Štochl, Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička – Dörner, Čermák, Veselý – Batryn, Klepáček, Harkabus – Horyna, Janoušek, Gottfried. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: Vávra – Gabriel, Nesvatba