Piráti Chomutov – Rytíři Kladno

6:1

konec (2:1, 2:0, 2:0)

02.11.2014, 12:00 • SD ARÉNA • Kryštof Kousal (@ButchCorey)

Díky hattricku Michala Stínila Tedy Piráti ve 14. kole extraligy porážejí kladenské Rytíře přesvědčivě 6:1.
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, u dalšího hokejového přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou. (14:05:20)

60:00

59:31

Piráti právě vstřelili branku!
MICHAL STÍNIL završuje hattrick poté co z místa vystřelil zápěstím pod břevno Zázvorkovy brány. Asistence: Petr Chlán.

58:57

Hnídek v šanci trefil tyč!

58:04

Přesilová hra hostů končí bez využití, v posledních dvou minutách se bude už jen dohrávat.

56:16

Piráti vyhazují.

56:03

Jen co Buchtela opustil trestnou lavici, nahrazuje ho tam Adam Studený (CHM) za krosček.

54:58

Dobrá rána Zelingra po ledě, Běluha na poslední chvíli vykopl puk. Piráti se osvobozují.

54:32

Běluha chytil Veberovu ránu zápěstím a přerušil hru.

54:01

Za podražení si odjíždí na dvě minuty odpočinout Ondřej Buchtela (CHM).

53:08

Na druhé straně skočil po volném kotouči Zázvorka.

52:47

Matěj Soukup vypálil zblízka z první, Běluha zakročil betonem.

52:15

Zelingr pálí znovu a nepřesně.

52:07

Další ze střel Matyáše Zelingra končí v lapačce Běluhy.

50:50

Přesilovku bleskově využívá střelou z pravého kruhu MICHAL STÍNIL a druhou brankou zvyšuje už na 5:1 pro domácí. Asistence: Denis Zeman.

50:45

Jan Dlouhý (KLA) si přidržel Stínila a je potrestán dvěma minutami.

50:12

Rytíři se opravdu snaží tlačit, teď se ale nepřesnou přihrávkou sami dostali z pásma.

49:42

Zelingr teď z podobné pozice těsně minul.

49:23

Běluha lapil dělovku Zelingra od modré.

48:59

důrazný průnik Daniela Bukače a střela, po které Zázvorka drží kotouč.

46:51

Zázvorka kryje puk před vlastní branou.

46:31

Hrabík se dobře uvolnil a Kalaj mohl těsně před Běluhou tečovat puk, ale domácí gólman skvěle zasáhl betonem.

46:05

Zakázané uvolnění Rytířů.

45:44

Hrabík z nápřahu také neměl ideálně srovnaná mířidla.

44:50

Další nepřesné chomutovské zakončení, tentokrát z hole Stínila.

44:39

Po průniku do útočného pásma Zelingr vystřelil, puk chytil Běluha lapačkou.

43:53

Střelu zápěstím Studeného tečoval do ochranné sítě Haspelko.

43:19

Seemann za jízdy vypálil nepřesně.

41:43

Postavení mimo hru v podání Kladna.

41:20

Hrabíkovu střelu zápěstím pohodlně chytil Běluha do lapačky.

40:35

Kalaj z nulového úhlu napálil puk jen do brankového oblouku.

40:01

Ve druhé třetině padly dva góly ve hře pět na pět a oba do sítě Kladna. Ve 24. minutě se prosadil Breczko a o 12 minut později Jan Svoboda. Třetí třetina začne ve 13:32.

40:00

39:06

Veselý pálil z otočky po vhazování mimo.

38:56

Zázvorka přikryl další puk v brankovišti.

38:27

Kalaj šikovně tečoval střelu Zelingra, ale Běluha měl svůj beton na správném místě.

38:15

Běluha v brankovišti přikryl z dálky nahozený puk.

37:56

Další icing domácích.

37:44

Vyhození Pirátů končí zakázaným uvolněním.

36:43

Breczko míří vysoko nad bránu.

35:38

JAN SVOBODA skvěle vypíchl kotouč protihráči na modré čáře a samostatný únik zakončil střelou pod Zázvorkovu vyrážečku. Petr Chlán.

35:04

Tvrdou ránu od modré schytal Michal Stínil, z ledu odjíždí za pomoci spoluhráčů a týmové lékařky.

34:35

Jan Svoboda ve skvělé pozici trefuje břevno!

32:20

Kouba mohl v dobré pozici přihrávat na volného hráče před bránou, ale puk se mu svezl.

31:32

Ani Rytíři nebyli v této přesilovce úspěšní.

30:55

Hrabík mířil nepřesně.

30:36

Koblížek vyvezl puk a vystřídal.

29:49

Jan Svoboda sám před brankářem Kladna, ten zasahuje!

29:31

Za hákování je dvěma minutami potrestán Jakub Veselý (CHM).

28:43

Zázvorky kryje puk před dojíždějícími hráči Chomutova.

27:38

Výhoda Pirátů končí bez gólu.

26:49

Jakub Veselý první ranou provětral boční síť, jeho druhá střela byla sražena.

26:05

Kalaj vyváží puk.

25:37

Další přesilovka pro Chomutov. Václav Veber (KLA) je vykázán na dvě minuty za podražení.

23:53

Rychlý protiútok Chomutova a domácí jsou nahoře o dva góly. Jakub Veselý projel útočným pásmem a zpoza brány přihrál volnému MILANU BRECZKOVI, který pohotově uklidil puk do odkryté brány. Asistence: Jakub Veselý.

23:37

Haspelkovu střelu tečoval kladenský Ondřej Bláha mimo.

22:59

Unáhleně odpískané zakázané uvolnění Kladna. Hostující hráč by byl u puku nejrychleji.

21:17

Stínil se dostal rychlými kroky až před Zázvorku, ten mu ale při zakončení skvěle vypíchl puk.

20:40

Další pokus Zelingra a zákrok betonem v podání Běhuly.

20:18

Zelingrova střela tečována mimo.

20:10

Zakázané uvolnění.

20:01

Sledujeme zatím celkem pohledný důrazný hokej, ve kterém rozhodují přesilové hry. Všechny tři góly padly v početní výhodě. Skóre je 2:1 pro domácí a druhá třetina začne zhruba ve 12:48.

20:00

19:37

Hrabík důrazně pronikl do útočného pásma a zpoza brány naservíroval puk Adamu Kalajovi, ten ho ale nedokázal ideálně zpracovat.

19:19

Už poněkolikáté si dnes Zázvorka vyjel daleko z brány pro puk.

18:53

Hrabík proklouzl po levém mantinelu a dostal se až před Běluhu, zakončení bekhendem si domácí gólman pohlídal.

17:22

Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři také využívají svou přesilovku. Z kruhu po pravé ruce Běluhy vypálil znovu KRYŠTOF HRABÍK. Chomutovský brankář opět zasáhl, ale puk se odrazil za jeho záda. Asistence: Václav Veber.

17:05

Hrabík tváří v tvář Běluhovi trefuje jeho beton.

16:53

Veberova rána sražena mimo.

16:10

Jan Svoboda (CHM) následně vyloučen na dvě minuty za krosček.

16:06

Tvrdá rána Jana Svobody po přihrávce Koblížka zpoza brány míří moc vysoko.

14:09

Buchtela vypíchl hostům puk s upaloval dopředu, ale kotouč si posunul moc daleko a pak musel přeskočit gólmana Zázvorku, který pro puk vyjel a přikryl ho. Buchtela pak doklouzal až do brány a chvíli mu trvalo, než se zvedl z ledu.

13:46

Bukačovu střelu od modré tečoval Hnídek, Zázvorka si puk našel.

12:35

Běhulův zákrok proti střele Adama Kalaje.

12:15

Zázvorka raději přikryl puk před dojíždějícím chomutovským Ondřejem Bláhou.

11:56

Haspelkova střela sražena do ochranné sítě.

11:25

Nepřesná rozehrávka a zakázané uvolnění Pirátů.

10:46

Zázvorka si vleže poradil s velkým nebezpečím v brankovišti. Rytíři pak vyvezli puk.

10:00

Hrabík skvěle vyvezl puk a dostal se do šance, ale při střele zlomil hůl.

09:33

Vyloučen je Martin Bláha (KLA) na dvě minuty za podražení. Zbytečný faul v útočném pásmu.

09:07

Michal Stínil vystihl rozehrávku a rovnou pálil, Zázvorka měl svou rukavici připravenou.

08:10

Veberova střela od modré se zastavila ještě před brankovištěm.

07:45

Krátký tlak Kladna, pak protiútok a střela Daniela Bukače. Zázvorka zasáhl vyrážečkou.

06:44

Studenému se při střele od modré svezl kotouč, puk neměl dostatečnou razanci.

04:13

Zbytek klasické přesilové hry využívá díky důraznému průniku a nechytatelnému zakončení PETR CHLÁN. Asistence: Daniel Bukač, Jan Svoboda.

03:34

Piráti dvojnásobnou přesilovku rychle využívají díky perfektní střele MICHALA STÍNILA, který ze střední vzdálenosti propálil vše, co měl v cestě. Asistence: Štěpán Jírovec, Ondřej Buchtela.

03:16

Hned nato se na trestnou lavici posadí Vojtěch Svoboda (KLA) za hákování.

03:04

Vyloučen Matěj Soukup (KLA) na dvě minuty za podražení.

02:35

Zelingrovo nahození skončilo pouze na chráničích domácího bránícího hráče.

01:53

Zázvorky má také první zákrok, a to po nahození Koblížka.

01:20

Od modré teď pálil Záruba, puk byl zblokovaný.

00:21

Běhula vytahuje první zákrok lapačkou proti střele Krylla od modré.

00:01

Příjemné poledne z SD ARÉNY. Jen pár minut nás dělí od startu utkání 14. kola Extraligy mladšího dorostu mezi Piráty Chomutov a Rytíři Kladno. Jedná se o souboj třetího s šestým týmem tabulky Západ.

Piráti Chomutov: Běhula – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seemann, Studený, Zeman, Jarý, Záruba – Baier, Svoboda, Lauko, Chlán, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek,O. Bláha.

Rytíři Kladno: Zázvorka – Haspeklo, Matula, Veber, Slabý, Šmolík, Dlouhý, Kryll – Zelingr, Rejzek, Jelínek, Soukup, V. Svoboda, Kalaj, M. Bláha, Nagy, O. Bláha, Kouba, Hrabík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

6:1

Branky a nahrávky: 4. Stínil (Jírovec, Buchtela), 5. Chlán (Bukač, Svoboda), 24. Breczko (Veselý), 36. Svoboda (Chlán), 51. Stínil (Zeman), 60. Stínil (Chlán) – 18. Hrabík (Veber)

Rozhodčí: Armstark – M. Tichý, O. Tichý