8:3
konec (2:0, 2:1, 4:2)
02.11.2014, 17:30 • Zimní stadion Znojmo • Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka), Petra Matůšová (@PetraMatusova)
Tipsport: 1.4 4.8 5.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 4.8 - 5.3
HC LERAM Orli Znojmo – Dornbirn Bulldogs
8:3
konec (2:0, 2:1, 4:2)
Branky a nahrávky: 10. Štach (Pucher, Podešva), 18. Rosa (Bořuta, Tomas), 23. Rehuš (Rosa, Klimíček), 32. Abdul, 41. Tomas (Rosa, Bořuta), 47. Fiala (Štach, Šeda), 50. Tomas (Lattner, Rosa), 53. Grof (Štach, Havlík) – 29. D'Aversa (Desbiens), 44. Arniel, 58. Benedetto (Bombach, Sertich)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Tomek (Nechvátal) – Lattner, Bořuta, Štach, Grof, Klimíček, Nemčík – Šeda, Fiala, Číp – Podešva, Pucher, Havlík – Tomas, Rehuš, Rosa – Špaček, Bartoš, Abdul.
Náhradníci:
Trenér:
Dornbirn Bulldogs:
Lawson (Madlener) – Exelby, D'Aversa, Magnan-Grenier, Sertich, Lembacher, Crawford, Jeitziner – D'Alvise, Arniel, Grabher Meier – Di Benedetto, Feichtner, Desbiens – Petrik, Bohmbach, Mairitsch – Samardzic, Häußle, Putnik.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Babić, Smetana – Kaspar, Nemeth
Diváci:
1. třetina | ||||
05:05 | ||||
08:17 | ||||
09:34 | ||||
09:49 | ||||
12:35 | ||||
17:23 | ||||
17:41 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:15 | ||||
27:45 | ||||
28:36 | ||||
31:53 | ||||
33:45 | ||||
38:46 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:37 | ||||
43:33 | ||||
46:26 | ||||
47:11 | ||||
48:33 | ||||
49:11 | ||||
51:28 | ||||
52:04 | ||||
52:34 | ||||
53:37 | ||||
56:42 | ||||
57:33 | ||||
59:13 | ||||
59:44 | ||||
Konec |
Boston – Ottawa 00:05 4:2
Toronto – Chicago 00:05 3:2
Tampa – Washington 00:05 4:3
Florida – Philadelphia 00:05 2:1
New Jersey – Columbus 00:05 3:2
NY Rangers – Winnipeg • po s.n. (1:2) 00:05 0:1
Pittsburgh – Buffalo 00:05 5:0
Carolina – Arizona 00:10 3:0
St. Louis – Colorado • po s.n. (1:0) 01:00 3:2
Minnesota – Dallas 01:00 4:1
Edmonton – Vancouver 03:00 2:3
San Jose – NY Islanders 03:30 3:1
Buffalo – Detroit • po s.n. (2:1) 23:00 3:2
Carolina – Los Angeles 23:00 3:2
Omsk – Nižněkamsk 12:00 5:1
Magnitogorsk – Jekatěrinburg • po prodl. 13:00 5:4
Ufa – Toljatti 13:00 3:2
CSKA Moskva – Atlant 15:00 3:1
Čerepovec – Jaroslavl • po s.n. (2:0) 15:00 2:1
Kazaň – Chanty-Mansijsk 15:00 6:1
Viťaz – Riga 15:00 4:2
Minsk – Novokuzněck 15:00 4:1
Dynamo Moskva – Jokerit 15:30 1:3
Soči – Petrohrad 15:30 1:2
Slovan – Vladivostok 17:00 4:1
Záhřeb – Chabarovsk 17:30 2:5
59:44
59:13
56:42
53:37
52:04
51:28
48:33
47:11
38:46
33:45
27:45
17:23
12:35
09:49
08:17
05:05