02.11.2014, 12:00 • PSG Aréna • Jakub Kudláč

Gólové hody jsou u konce. Berani zvládli nakonec zápas lépe a vítězí 8:7.

59:47

Olomouc právě vstřelila branku!
Šanci dává ještě Olomouci gól MARTIN URBAN. Asistence: Tomáš Holiš.

59:34

Mela se strhla v brankovišti Hufa. Za hrubost je vyloučen na 2+2 minuty Krejčí (OLO) a Dobiáš (ZLN).

59:10

Hosté hrají bez brankáře a zároveň je vyloučen Janošek (ZLN).

57:28

Možná je tu ještě naděje na zdramatizování! TOMÁŠ DAJČAR prostřeluje Hufa a snižuje na 6:8 z pohledu Olomouce. Asistence: Miroslav Skopal, David Štefka.
Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

56:25

Za držení dostává menší trest Dvořáček (ZLN).

55:00

Buly v útočném pásmu Hanáků.

54:15

Galuška svou rozehrávku za bránou neprovedl nejlépe a může děkovat spoluhráčům, že za něj zaskočili v bráně.

53:30

Huf si po delší době připisuje zákrok, vhazování po jeho pravici.

52:10

Jako na kolotoči si musel připadat obránce Kohoutů, když si vedle něj kličkoval s pukem Dobiáš, nakonec ale puk do brány nedostal.

50:40

Zmeškal svou ránou trefuje jen tyč!

49:45

Dalšímu téměř jistému gólů zabránil vynikajícím zásahem Galuška.

48:50

Zlín právě vstřelil branku!
Gólová přehlídka pokračuje. Tentokrát se do černého trefil FILIP CHYTIL. Asistence: Kryštof Dvořáček.

47:59

Náhoda patří k hokeji. Vosátko nahazoval puk do útočného pásma a kotouč za brankou Hufa náhle změnil směr a ocitl se před bránou, aniž by o tom Huf věděl, u puku byl pohotový MARTIN URBAN a trefil prázdnou bránu. Asistence: David Vosátko.

46:28

A Zlín navyšuje své vedení na tři branky. VOJTĚCH DOBIÁŠ zamířil a trefil se nad beton Galušky. Bez asistence.

45:50

Jako rána z čistého nebe přišla ta Wolfova, Hufa trefila jen náhodou.

44:56

Další zásah Galušky.

44:15

Chytil na dvakrát zkoušel navýšit vedení domácích, ale neúspěšně.

43:40

Olomoučtí se snaží snížit, ale místo puku končí v síti oni sami.

43:10

Krejčího střela zasáhla Hufa jen do masky.

42:30

Sedlák z mezikruží vystrašil svou skrytou střelou zpoza obránce Galušku.

41:43

40:25

Huf kryje Kleslovu střelu.

40:01

Ve druhé třetině se nám s góly roztrhl pytel a stav je tak 6:4 pro Zlín.
Druhá třetina začne přibližně v 13:45.

40:00

39:43

Za podražení je vyloučen Gába (ZLN).

39:00

Zmeškal se prokličkoval až před Galušku, nakonec ale bránu přestřelil.

38:00

Hokej nabírá jiné rozměry, ševci se strachují o vedení a vyhlíží přestávku, naopak Mora se snaží ještě snížit.

36:59

Huf vynikajícím zásahem sice zlikvidoval šanci olomouckého forwarda, ale ten se nedal a nakonec ho LUDVÍK RUTAR stejně prostřelil. Bez asistence.

36:24

Po levém křídle ujel MARTIN URBAN a prostřeli Hufa. Asistence: Jakub Galvas.

35:30

Klauda se snažil posunout puk spoluhráči do lepší pozice, ale nahrávka nevyšla.

34:37

DANIEL KOWALCZYK vyslal nahození od modré čáry a to doplachtilo až za záda překvapeného Galušky. Asistence: Lukáš Zmeškal.

34:09

Za zdržování hry je vyloučen Mader (OLO).

33:53

Dobiáš poslal na kruh puk FILIPU CHYTILOVI a ten prostřelil Galušku. Asistence: Vojtěch Dobiáš.

33:00

32:57

Dajčar (OLO) vyloučen za podražení.

32:30

Zlínští nedávají soupeři moc příležitostí.

31:40

Huf vyráží puk a jeho spoluhráči ho následně vyhazují přes všechny čáry.

31:00

Za napadení je vyloučen Blažek (ZLN).

30:40

Po nekontrolovatelné ráně do zlínského obránce zůstává na ledě ležet Skřivánek.

30:07

Rychlou akci Kohoutů zastavil ofsajd.

29:35

Dva icingi hostů za sebou.

28:22

ANAGNOSTIS SPATHARIS vyslal z otočky střelu na Hufa a ten si hokejkou zvedl kotouč nad hlavu a lapačkou si jej srazil nešťastně do brány. Asistence: Miroslav Skopal.

28:20

27:40

Galuška neví, kam dříve skočit, zlínští jsou střelecky velmi produktivní.

27:00

Zmeškal dokázal i v leže ohrozit Galušku.

26:20

Už třetí zraněný hráč Zlína v dnešním utkání. Zároveň je vyloučen Mader za podražení (OLO).

23:46

Za vysokou hůl je vyloučen Dobiáš (ZLN). 31 vteřin se bude hrát ve čtyřech.

23:15

Sedlákova rána končí v ochranné síti.

22:45

Olomouc se zatím úspěšně brání.

22:17

Po tvrdém střetu zůstává na ledě ležet Chytil. Za tento prohřešek odchází Skopal (OLO) na dvě minuty za katr.

21:36

Po čtvrtém gólu odchází z brány Schejbal a nahrazuje ho Galuška.

21:36

ZDENĚK SEDLÁK v přesilové hře prostřeluje Schejbala. Asistence: Vlastimil Hefka.

21:25

V přečíslení dva na jednoho se ocitli olomoučtí hráči, ale střela nakonec bránu minula.

21:05

Proti Kowalczykově střele musel Schejbala pohotově zasahovat.

20:37

Za hákování je vyloučen Urban (OLO).

20:01

Po prvních dvaceti minutách je stav příznivější pro domácí, kteří vedou zásluhou Zmeškala, Sedláka a Chytila 3:1. Za Olomouc snižoval Skopal.
Druhá třetina začne přibližně ve 12:52.

20:00

19:15

Zlínští se pustili do útoku a zaměstnali Schejbala.

18:10

Zmeškal mohl ujíždět sám na bránu, ale dlouhá pas nezachytil.

17:33

Dvořáček vystřelil z kruhu a Schejbal ho jen vyrazil, připravený byl však FILIP CHYTIL a zvýšil na 3:1. Asistence: Kryštof Dvořáček.

16:56

Zakázané uvolnění Olomouce.

16:10

Huf se musí ohánět proti jedovkám soupeře.

15:38

14:40

Domácí ostřelují bránu Schejbala ze všech pozic.

13:38

Za zdržování hry je vyloučen Krejčí (OLO).

12:21

Jaku Galvas posunul kotouč na MIROSLAVA SKOPALA a ten z úhlu prostřelil domácího gólmana. Asistence: Jakub Galvas.

12:10

Po tvrdém souboji zůstal na ledě ležet Jan Marek. Poté ale ještě zahrozili hosté, když vyrážel puk Huf helmou. Nakonec vše zabrzdila posunutá brána.

12:00

Sedlák po návratu z trestné lavice našlápl a vyslal dělovku na Schejbala, ten však puk kryje.

8:49

Za sekání je vyloučen Sedlák (ZLN). Zlín bude hrát 65 sekund ve třech.

8:13

Ofsajd žlutomodrých.

7:54

Za sekání je vyloučen Kowalczyk (ZLN).

7:40

Dvořáčkovu střelu vyráží olomoucký brankář do ochranné sítě.

7:20

Janošek nahazoval do varu, skákající kotouč ale trefil Schejbala.

6:44

Mohlo by se to povést teď kdy mají buly v útočném pásmu díky icingu domácích.

6:20

Olomouc se marně snaží usadit v útočném pásmu.

5:45

Hra se zrychlila na obě strany, nyní ofsajd ševců.

5:00

Ze skrumáže před Schejbalovou brankou vyletěl kotouč a museli se hosté vysvobodit za cenu icingu.

4:30

Kořenek otestoval zatím promrzlého Hufa.

4:14

Berani se dostali do útočného pásma díky nahození.

3:27

ZDENĚK SEDLÁK se ocitl sám na kruhu a vymetl šibenici. Asistence: Daniel Kowalczyk, Vlastimil Hefka.

3:10

První zásah Hufa.

2:40

Hosté se snaží nápor domácích zastavit tvrdým přístupem.

2:00

Zlín začal zápas aktivně, vyhození Kohoutů na zakázané uvolnění.

Další zmatek v olomouckém brankovišti, jeden z obránců Mory musel zasahovat místo brankáře.

1:19

Kočica dorážel do odkryté brány, ale Schejbal kotouč zalehl.

0:33

Sedlákova střela se odrazila jen k volnému LUKÁŠI ZMEŠKALOVI, který nekompromisní dělovkou posílá domácí do vedení. Asistence: Zdeněk Sedlák.

0:22

Zlínští v útočné pásmu a první nebezpečná střela Chytila.

00:01

PSG Zlín: Huf (Šimonů) – Gába, Matyáš Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Jaroněk, Marek – Dvořáček, Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Janošek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Suhrada, Chytil.

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Rutar, Dajčar, Krejčí, Mader, D. Vosátko, J. Galvas – Holiš, Klesla, Kořenek, Štefka, Skopal, Urban, Palinek, Wolf, Spatharis, Skřivánek.

Rozhodčí: Knap – Řezníček, P. Hradil.
Je před námi souboj mladších dorostenců mezi PSG Zlín a HC Olomouc.

Zlínští mladší dorostenci zatím válejí, ze třinácti utkání totiž prohráli jen jeden. V posledních třech zápasech porazili Třinec 5:4, na Porubě zvítězili 8:3 a v Opavě 4:1. První vzájemný duel obou celků skončil jasnou výhrou ševců 5:0.

Olomouc si také nevede špatně, ze třinácti zápasů padla jen třikrát a patří jí čtvrtá příčka. Zrovna poslední zápas dopadl porážkou, a to od druhého Třince vysoko 1:9.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

8:7

Branky a nahrávky: 1. Zmeškal (Sedlák), 4. Sedlák (Kowalczyk, Hefka), 18. Chytil (Dvořáček), 22. Sedlák (Hefka), 34. Chytil (Dobiáš), 35. Kowalczyk (Zmeškal), 47. Dobiáš, 49. Chytil (Dvořáček) – 13. Skopal (Galvas), 29. Spatharis (Skopal), 37. Urban (Galvas), 37. Rutar, 48. Urban (Vosátko), 58. Dajčar (Skopal, Štefka), 60. Urban (Holiš)

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Gába, Matyáš Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Jaroněk, Marek – Dvořáček, Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Janošek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Suhrada, Chytil.

HC Olomouc: Schejbal (od 22. minuty Galuška) – Rutar, Dajčar, Krejčí, Mader, D. Vosátko, J. Galvas – Holiš, Klesla, Kořenek, Štefka, Skopal, Urban, Palinek, Wolf, Spatharis, Skřivánek.

Rozhodčí: Knap – Řezníček, P. Hradil