3:1
konec (2:0, 0:1, 1:0)
02.11.2014, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)
Tipsport: 1.4 5.0 5.79 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.0 - 5.79
CSKA Moskva – Atlant Moskevská oblast
3:1
konec (2:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Děnisov (Grigorenko, Radulov), 9. Tělegin (Mišarin), 42. Zajcev (Radulov, Děnisov) – 25. Šmeliov (Černov)
Karty:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Bondarev, Kiselevič, Mišarin, Panin, Naumenkov- Grigorenko, Prochorkin, Radulov A. – Mursak, Hjalmarson, Arťuchin – Žarkov, Andronov, Tělegin – Žafjarov, Ljubimov, Mamin. Trenér: Kvartalnov.
Náhradníci:
Trenér:
Atlant Moskevská oblast:
Egren (Arťemjev) – Diblenko, Gilroy, Dorofejev, Němec, Korobov, Rukavišnikov – Černov, Engqivst, Šmeliov – Majorov, Taraťuchin, Kozlov – Koltsov, Potapov, Radulov I. – Lešenko, Voronin, Levitsky. Trenér: Kudašov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zacharovs, Odins – Morozov, Fatejev
Diváci:
1. třetina | ||||
00:43 | ||||
01:56 | ||||
08:53 | ||||
12:10 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:58 | ||||
24:53 | ||||
33:51 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:55 | ||||
41:02 | ||||
42:50 | ||||
48:03 | ||||
57:59 | ||||
Konec |
Boston – Ottawa 00:05 4:2
Toronto – Chicago 00:05 3:2
Tampa – Washington 00:05 4:3
Florida – Philadelphia 00:05 2:1
New Jersey – Columbus 00:05 3:2
NY Rangers – Winnipeg • po s.n. (1:2) 00:05 0:1
Pittsburgh – Buffalo 00:05 5:0
Carolina – Arizona 00:10 3:0
St. Louis – Colorado • po s.n. (1:0) 01:00 3:2
Minnesota – Dallas 01:00 4:1
Edmonton – Vancouver 03:00 2:3
San Jose – NY Islanders 03:30 3:1
Buffalo – Detroit • po s.n. (2:1) 23:00 3:2
Carolina – Los Angeles 23:00 3:2
Omsk – Nižněkamsk 12:00 5:1
Magnitogorsk – Jekatěrinburg • po prodl. 13:00 5:4
Ufa – Toljatti 13:00 3:2
CSKA Moskva – Atlant 15:00 3:1
Čerepovec – Jaroslavl • po s.n. (2:0) 15:00 2:1
Kazaň – Chanty-Mansijsk 15:00 6:1
Viťaz – Riga 15:00 4:2
Minsk – Novokuzněck 15:00 4:1
Dynamo Moskva – Jokerit 15:30 1:3
Soči – Petrohrad 15:30 1:2
Slovan – Vladivostok 17:00 4:1
Záhřeb – Chabarovsk 17:30 2:5
57:59
48:03
42:50
40:55
33:51
22:58
12:10
00:43